0

Kręcisz bajere? Xd

6

Nie chce mi się iść do pracy xD

1

@ranger3120 tyłu przelewu opłata za gaz xd

0

@ksobi w sumie ja źle napisałem :D chodzi o to że u mnie też zakończyli rozgrywki, tylko pytanie czy ruszy sezon 2020/21 :D czy dopiero zagramy w 2030

0

Jak panowie myślicie że takie jak klasy V liga i w dół ruszy sezon czy można już zapomnieć ? :D

1

zaraz będą rewolwery PUM PUM PUM

0

@szymonekk jaki model posiadasz?

0

Siemanko, śmiga ktoś rowerami jakieś trasy ? Szukam roweru krosowego do kafla, na forum czytałem że lazaro jest okej.

0

Dembele odpali w 2023 roku XDDD

0

I jak będzie ten Martinez w FCB czy nie? Bo coś cisza

0

zna się ktoś na motorach?

0

@Transu96 usiąść i pomyśleć :D

1

https://streamable.com/bsrxmh haha tęsknię za tym ;/

0

@emeu ty śmieszku :D o grzegorz lato jeszcze

0

@IronSanHybrid no inaczej nie wytłumaczę ;/

0

potrzebuje małej pomocy :D kurde gdzieś widziałem fotkę ale nie wiem gdzie, podpowiedź mały chłopiec siedział na murku i patrzył w piłkę :)

4

Arbuzy niespodzianką :D

https://streamable.com/tz6u0d

2

@Jaca27 Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrąsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę to przodu i osiągam swój cel. Pozdro.

0

Pjanić uważam że dużo by wniósł niż Rakitic :D

1

@FeloRPS ja też zaraz idę na melo do ziomka bo ma urodziny :D

0

@Striker właśnie miałem hahah, dobra dzięki byku ;) !

0

Redmi 8t problem mam, wracam z pracy i jakiś ciemny ekran nie wiadomo skąd tzw daje na maksa jasność a tu nic, zdjęcie przykładowe https://zapodaj.net/91d12f6b15183.png.html miał ktoś keidyś cos takeigo ?

0

@Mankind maskę zakładasz tylko na komendzie, pamiętaj !

37

Idzie facet brzegiem Wisły.

Widzi faceta klęczącego i pijącego wodę z rzeki.

Spacerowicz woła:

- Co pan robi? Niech pan nie pije! Otruje się pan, chemikalia i odpadki!

- Was? Ich verstehe nicht!

- Powoli, bo zimna.

xD

1

@Kwiatek67 ahaha xd

1

Neymar wszystkie zdjęcia usunął z instagrama związane z PSG, czyli jedną nogą back

1

@Lola120 Musisz premium kupić u barcainfo on może tylko takie coś ;p

2

„Messi, Messi przed pole karne. Czy to jest ta akcja? TAAAK, TO JEST TA AKCJA, TAK, TO JEST INIESTA, TAK, TO JEST BARCA, TAK, TO JEST TEN CUD”

0

Mam takie dzisiaj bezrobocie że nie wiem jak zwytrzynac do 18 ;/

1

Ale legia to a lech Mistrz Polski jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?