xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chelsea:
Hakim Ziyech ✅
Timo Werner ✅
Ben Chilwell ✅
Thiago Silva ✅
Malang Sarr ✅
Kai Havertz ✅
A Barca co? XD
0
@Zieliniak Depay skończył się w United ;)
0
@Kajtek77 mówię jak jest ;)
1
@Kwiatek67 kolejne drewno
2
Depay w FCB, jak do tego doszło ? nie wiem
5
Dzisiaj Polska wygrywa po 3 bramkach piątka xd
0
mam konto w mbanku, pytanie czy bankomat Polski można jakoś wpłacać ? bo mam pare kafli i chce jakoś w szybki i dobry sposób wpłacić na swoje konto ;p
2
https://streamable.com/e34udm lewy po meczu xD
0
U mnie na wiosce 40 ludzi na kwarantanie xD
0
@robsesh a nie wiem bo to od ziomka padzik kupiony xD
16
pamiętam te czasy gdzie mi Need For Speed Most Wanted nie poszedł i się ścinał na tym obrazku xD
https://zapodaj.net/5c5c9c6b63b5b.jpg.html
a dzisiaj mogę sobie pośmigać https://zapodaj.net/c4ba7548b4358.png.html :D
0
@Michael24 najtaniej
> 440zł xD
1
@justfootball na zwolnieniu chyba haha
40
Dlaczego wybrał pan naszą firmę ?
-Bo szukacie pracownika.
Co może pan dać naszej firmie ?
- Nowego pracownika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
A pamiętacie jak David villa odszedł za 3mln ? XDD
0
@marcin000019 nie ma właśnie XD
0
Jest 11.30 pada deszcz siedzę w robocie i nie wiem jak wytrwać do 18 xD macie jakieś fajne gierki na telefon?
2
Wiadomość z ostatniej chwili!
Messi już wybrał!
Czy okaże się dobry na ekstraklasę?
https://zapodaj.net/7753f0107fb14.jpg.html
0
@Bartunek a idź panie
2
Brzuch mnie boli...
1
@VamosRakieta niezły by był kabaret haha
1
@kerouac mówi że też cie pozdrawia ;p
14
@kerouac nie ale mój stary tak kiedyś robił jak deszcz był xD
0
Messi nie wstawia się na testy bo będzie oglądał Podbeskidzie z Cracovią ;D
2
Neymar kończy z Nike po 15 latach współpracy! Brazylijczyk jest w trakcie negocjacji z Pumą. o_O
0
@PaPo Pogoń,Cracovia
15
Ciekawostka: jak zadzwonicie na 799 to policja przyjedzie na wstecznym. Miłego dnia :D
4
@VenoM ze starym na plecach
0
@Lisek pewnie że jest, power point xd
10
Braithwaite powiedział, że chce grać z numerem 10 jak odejdzie Messi. Usłyszał, że on odejdzie z klubu przed Messim. xDDD