xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VamosRakieta ty rakieta nie mów tak bo już jedna rakieta się żegna z klubem xD
5
@Kamilos84 na kaflowy czy na gaz ? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AV0CAD0 mi chodzi właśnie gdzie nie będę widział xD ale dzięki
0
@AV0CAD0 czyli co byś wybrała?
0
Ja mam takie pytaanie ogarnia ktoś banki? Bo mam w mBanku i chce zrobic cos takiego jak skarbonka gdzie chciałbym wpłacać hajsik, mam do wyboru moje cele i ekonto oszczędnościowe, pytanie czym się różnią?
https://zapodaj.net/5043dd740f4cc.png.html https://zapodaj.net/2ea903084343e.png.html
1
Najgorsze jest uczucie takie, kopie amatorsko w a klasie co każdy mecz bramka, dzisiaj przychodzi do meczu 10min karny na mnie, podchodzę i gość mi broni stan 0-0 chłopaki mówią głowa do góry tak była że 4-1 my przegrali...
0
Neymar hahaha...
2
Ja nie wiem po co nam ten Depay jak on jest słabszy od Rakiticia
0
@bartoszekkk ło matko Hesus praktycznie nie do wyciągnięcia xD
0
@konraden ale jaja heheh
0
hehe :D
https://zapodaj.net/47ea86c287ebd.png.html
0
@deyna2018 priv.
0
Pytanie mam czy ktoś posiada konto w mbanku ? mam parę pytań :P
1
https://zapodaj.net/82494539670b6.jpg.html ;) Jack Jack
1
Sevilla essa. ????
1
I cyk e niedzielę Mbappe i PSG
3
Cały Lukaku bramka, zmarnowana setka, samobój hahah rasowy napastnik
2
Mam nadzieję że Sevilla to bierze
0
Vamos Sevilla ...
1
@escarabajo ale jaja xDDD
0
@Arkon ja mam dokładny wynik 1:2 :P
0
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/118283800_318701019450392_2137215392891272424_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=maVHDomO6p4AX_N84IX&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&_nc_tp=6&oh=3251818c23905002f0fcb8a940b3cb61&oe=5F63C4EB ale zezole grają w tym miernym szachtarze
1
@mrboom żem wy... po całym dniu jeżdzeniu jutro do 13 ale ide w melo xD
6
@FeloRPS https://zapodaj.net/22e22267428a3.png.html dawajcie na flaszkę zimną :P @mrboom
14
#bukmacherka a widzieliście to ? xD
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118287270_4495647610475718_666800589333769922_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=qc18-0GKB8YAX8yRkHP&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=df74de7b21b18ac5c27aecb1ecdf9711&oe=5F67125B
5
Siemanko, ja po robocieee a teraz ide na wódzitsu ktoś chętny na kielonka ?
1
ale się nie chce a tu do 18... Łeb mi pęka
25
Dzień dobry, ja na na badania lekarskie do prawa jazdy.
- widzisz mnie?
- tak
200zl xD