0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@VamosRakieta ty rakieta nie mów tak bo już jedna rakieta się żegna z klubem xD

5

@Kamilos84 na kaflowy czy na gaz ? xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AV0CAD0 mi chodzi właśnie gdzie nie będę widział xD ale dzięki

0

@AV0CAD0 czyli co byś wybrała?

0

Ja mam takie pytaanie ogarnia ktoś banki? Bo mam w mBanku i chce zrobic cos takiego jak skarbonka gdzie chciałbym wpłacać hajsik, mam do wyboru moje cele i ekonto oszczędnościowe, pytanie czym się różnią?

https://zapodaj.net/5043dd740f4cc.png.html https://zapodaj.net/2ea903084343e.png.html

1

Najgorsze jest uczucie takie, kopie amatorsko w a klasie co każdy mecz bramka, dzisiaj przychodzi do meczu 10min karny na mnie, podchodzę i gość mi broni stan 0-0 chłopaki mówią głowa do góry tak była że 4-1 my przegrali...

0

Neymar hahaha...

2

Ja nie wiem po co nam ten Depay jak on jest słabszy od Rakiticia

0

@bartoszekkk ło matko Hesus praktycznie nie do wyciągnięcia xD

0

@konraden ale jaja heheh

0

0

@deyna2018 priv.

0

Pytanie mam czy ktoś posiada konto w mbanku ? mam parę pytań :P

1

1

Sevilla essa. ????

1

I cyk e niedzielę Mbappe i PSG

3

Cały Lukaku bramka, zmarnowana setka, samobój hahah rasowy napastnik

2

Mam nadzieję że Sevilla to bierze

0

Vamos Sevilla ...

1

@escarabajo ale jaja xDDD

0

@Arkon ja mam dokładny wynik 1:2 :P

1

@mrboom żem wy... po całym dniu jeżdzeniu jutro do 13 ale ide w melo xD

6

5

Siemanko, ja po robocieee a teraz ide na wódzitsu ktoś chętny na kielonka ?

1

ale się nie chce a tu do 18... Łeb mi pęka

25

Dzień dobry, ja na na badania lekarskie do prawa jazdy.
- widzisz mnie?
- tak
200zl xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?