1

Ale mnie irytuje jak goście porównują ceny paliw na różnych stacji gdzie jest np 20gr taniej a od siebie masz jakiejś 7km xD

2

Raz, dwa, trzy, Baba Jaga patrzy

0

@BorzyKrzys lepiej samemu stawiać ;)

5

Fajnie jade sobie autem i słucham radia, a gość gada dzisiaj mija 10lat na od śmierci Hanki , zmarła na karton wirusa xD gościa chyba trzyma z wczoraj

2

0

Dawaj królowo lecimy nanana

0

@Xavyol dla kogo?

1

Valencia ludubu jedziesz z nimi

1

Valencia logien

0

@NaFazieHitman poszło w kiblu xD ja pitole nie wierzę

1

liverpool to tam niezłe pi... grają ;/

3

ale słaby ten firmino jezu kochany

0

@PanZagadka idę pić xDDDDDD

1

@VenoM a jaaa taaaaaaaaaaa

3

wczoraj 10k + dziś może być coś lepiej, https://zapodaj.net/a329bc11504fd.png.html idę po flaszkę trzymajcie kciuki ! ;)

0

mane to jest kocur ! ;)

0

@PanZagadka ;) i to straszny ;)

4

jazda Liverpool !

0

@tmQbassive tam jest opóźnienie ;/

1

rzuci ktoś linkiem city- liverpool ?

1

ale pyry z poznania pokazały xDDDDDD

0

Soooooooooo 1:0

1

to jedziem CR. Juve

3

@kamiVeB i dobrze że spartolił bo miałem West Ham na kuponie ;) i zarobiłem dość sporo

2

@HERORICH2 AMD ;)

0

@MejorCampeones ta, bo przepuścił piłkę ? xD

0

do pustej to se może pachołek :D

0

Grizmann to był dobry mistrzostwach a wy gadacie że jest dobrym grajkiem... już Vardy co ma 33 lata lepiej by się prezentował ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?