xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale mnie irytuje jak goście porównują ceny paliw na różnych stacji gdzie jest np 20gr taniej a od siebie masz jakiejś 7km xD
2
Raz, dwa, trzy, Baba Jaga patrzy
0
@BorzyKrzys lepiej samemu stawiać ;)
9
@PanZagadka to mój największy hejter kuponów, zawsze się z mnie śmieje ;/ look this gościu ;D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/124181130_405938947210991_7163130674249992135_n.png?_nc_cat=104&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=hayoBURvobIAX_GB_Aa&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=231809900375e38faf23e0021ca9a09b&oe=5FCFE5CD
5
Fajnie jade sobie autem i słucham radia, a gość gada dzisiaj mija 10lat na od śmierci Hanki , zmarła na karton wirusa xD gościa chyba trzyma z wczoraj
2
https://zapodaj.net/d8f04e7dd87d2.jpg.html bumm
0
Dawaj królowo lecimy nanana
0
@Xavyol dla kogo?
1
Valencia ludubu jedziesz z nimi
1
Valencia logien
0
@NaFazieHitman poszło w kiblu xD ja pitole nie wierzę
1
liverpool to tam niezłe pi... grają ;/
3
ale słaby ten firmino jezu kochany
0
@PanZagadka idę pić xDDDDDD
1
@VenoM a jaaa taaaaaaaaaaa
3
wczoraj 10k + dziś może być coś lepiej, https://zapodaj.net/a329bc11504fd.png.html idę po flaszkę trzymajcie kciuki ! ;)
0
mane to jest kocur ! ;)
0
@PanZagadka ;) i to straszny ;)
4
jazda Liverpool !
0
@tmQbassive tam jest opóźnienie ;/
1
rzuci ktoś linkiem city- liverpool ?
1
ale pyry z poznania pokazały xDDDDDD
36
co fachowcy to fachowcy :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/124120429_772610919986709_3185643483806154545_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=MQCiVzqhmnAAX8zihF2&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=e063b59c167e63b321eeb66550786c18&oe=5FCC7116
0
Soooooooooo 1:0
1
to jedziem CR. Juve
3
@kamiVeB i dobrze że spartolił bo miałem West Ham na kuponie ;) i zarobiłem dość sporo
2
@HERORICH2 AMD ;)
0
@MejorCampeones ta, bo przepuścił piłkę ? xD
0
do pustej to se może pachołek :D
0
Grizmann to był dobry mistrzostwach a wy gadacie że jest dobrym grajkiem... już Vardy co ma 33 lata lepiej by się prezentował ;)