xaar12345
Dołączył/a: październik 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rudy akurat jest solidnym zmiennikiem a i wolne strzelac potrafi:)
1
Vidal powinien sie cieszyc ze skonczyl mecz :)
0
Możliwe ale finał to inny mecz i kto wie:D
0
A stąd że wtedy mozna było policzyc na palcach kluby ktore sie liczyły w tym pucharze ,pilka kiedys byla zupelnie inna i taki Real,Benfica czy Milan były niegdys silnymi zespołami i to glownie Benfica i Real liczyly sie w walce o trofeum:)
1
Ma Ci to wydrukowac,wtedy to był Puchar Europy i był to puchar łatwy do wygrania ,LM nie obronil jeszcze nikt :)
0
Powiem Ci że tamten Real był inny,nie było tego co jest teraz i piłkarze czesto okazywali sobie sympatię;) Teraz o glupi faul Los Blancos potrafia zaczac bojke..
0
A większosc kibiców dalej powie ze Arsenal to sredniak:)
0
Ah ten Roni,zabolała mnie wiadomosc o jego odejsciu z Barcelony,był (i jest) magiczny,potrafił ot tak z niczego zrobic cos :D
0
Dobrze gada,swoja droga był jak sciana,nie do przejscia;D
0
Słabości to chyba tylko takie że Messi czasem zle w pilke trafi:D
0
W której zabraknie Cheliniego. czyli wielka dziura.
0
Ty mi nie mów o obronie Juve bo bez Cheliniego to ta obrona jest słabsza o 50%,Barzagli albo Bonucci maja zatrzymywac Messiego? Prosze Cie:))
0
Wybronił tylko to co leciało w niego ;P
0
Literówka tez mi pomyłka:>
0
Kun w Realu by sobie nie postrzelał :D
0
Aguero i Real - wątpie ,wystepował w Athletico Madryt a w Anglii jest najlepszym napastnikiem jak by nie patrzec:P
0
Najlepszy z nich to Kebab aka Benatia ,nie dosc że miał 1 sezon przebłysku to nasze Tridente bawiło sie nim jak kot włóczą ;P Neuera nie komentuje 4-0 Dziękuje.
0
Po pierwsze Barca moze planowac transfery i rozmawiac z zawodnikami,nie moga rejestrowac jedynie nowych graczy.
Po drugie Van der Viel nie jest drewnem,to nie jest napastnik i on ma bronic nie strzelac :)
Po trzecie i ostatnie to wlasnie Van der Viel sie wyróżniał w meczach z Barcą to własnie on chamował zapędy Neymara i to on nie raz uratowal dupsko od wiekszej porażki,ma tez warunki fizyczne więc nie rozumiem czemu by nie?
0
Leżałem jak czytałem ;D
0
Zatem proponuje zarządowi kupienie jakiegoś obrońcy na jego miejsce. Może Van der Viel?
0
I Real znowu bez trofeów :D
0
Yaya Toure jest obecnie tani 20 mln to promocja,wiem nie ta pozycja ale to gracz swiatowego formatu:D
0
I taktyka była by mniej więcej taka : ''Walcie z dystansu lub nura w polu karnym''
0
Nie nie nie nie! Pogba jest przereklamowany a w meczu z Realem nie pokazał nic wielkiego,jego cena to tez kosmos 70-80 mln wolę już tego turko-niemca za te 10 mln a 80 mln dał bym za naprawde swiatowej klasy pomocnika;)
0
Całkiem możliwe że niedługo 28:P
0
Wydaje i się że zostanie ,zawsze chciał zakończyć karierę w Barcelonie to jego dom:D
0
Cr i Bale ponoc są na wylocie z Realu,nie wiem czego Perez oczekuje od Ronaldo,dał im to co mógł dac :P
1
Za czasu gdy grał w Atletico był jednym z najlepszych napastników świata:)
0
Za słaby;D
Marzenie sciętej głowy aby Di Maria dołączył do Barcy,tylko nie było by gdzie go usadowic na boisku..ale było by to coś:D
2
Myślę że jeśli Marc miał by lepsza widoczność przy tych strzałach to by je wybronił bo refleksu to mu nie brakuje:D