0

To oznacza blamaż Bayernu,nie mogą ot tak sobie atakować i sie odsłonić bo MSN ich zniszczy;D


0

Ja mam nadzieję że Bayern sie odsłoni zemsta zawsze jest słodka,chociaż smakowała by jeszcze lepiej gdyby jednak był autobus;D

0

Mi sie wydaje że Messi znwou ich pogrąży 0:2 obstawiam:)

0

Barca to nie Porto czy Szachtar ;>

0

Dla Ciebie Leo nie;D

0

Dobrze by było jak by został:D Wprowadza stoicki spokój gry jest na boisku:D

0

Jesli założył że posiadanie piłki to klucz do sukcesu to się pomylił,to nie ta sama Barcelona którą prowadził,gramy z kontry,strzelamy ze stałych fragmentów i mamy zabójcze trio:)

0

Never. Juventus w finale;)

0

Jest tam wiele komentarzy pochlebnych na temat Messiego i Barcelony:D

0

Neymar ożył pod koniec spotkania może dlatego tak sie uważa.
Suarez miał ta sete,nie trafił ale i tak zagrał dobry mecz
Messi no comment:P

0

3:0 Messi pokazał kto jest królem a kto żebrakiem:D

0

Z tym że Batman pokonał Supermena; ) Taki drobny wątek:D
VeB:D

0

To że Luis będzie trenerem wie prawie każdy,co do Bartomeu to swojej posady bym pewien nie był.

0

Może Barca zrobi z nim reklamę promującą szkło bo jak do nas przyszedł tak na boisku nie zawitał.

0

Skoro sam papież określił go mianem bogiem piłki nożnej to coś w tym jest.

0

Nie aż tak,on na DM gra o wiele lepiej niż na ŚO

0

Obecnie,jest to piłkarz który wygrał wszystko i pobił wszystkie rekordy więc nie ma lepszego i lepszego nie było.

Dla mnie jak i dla wielu jest to najlepszy piłkarz na świecie.

0

Odczepcie się od Leo,robił dużo zasługiwał na gola ale nie wyszło.
Co do Alby,darujcie sobie bo bez jego szybkości to te kontry by wyglądąły krucho.

0

Ci piłkarze za jego czasów sami wiedzieli co mieli robic :D
Była pomoc, była obrona o ataku nie wspomne ;D

0

Niech spojrzy na siebie,Messi nawet bez formy z taka dyspozycja Ikera to grad goli -.-

2

Mi sie podoba jego styl gry,potrzeba czasem takiego samoluba bo jest cholernie groźny ,bedzie z niego świetny napadzior;D

0

Dobry pomysł, przydal by sie taki zawodnik bo forma Alby to po prostu dno,zreszta jak i calej rep Hiszpanii z mundialu.
Cole gral w BPL i to przemawia za nim by do nas dołączyl:)

3

Nie dogodzisz kibicom.. Jak dla mnie Aguero to bardzo mądry ruch przemawia za nim szybkość i skuteczność no i dobrze rozumie sie z Messim( w koncu razem graja w rep.) Koke? Prosze was.. Cesc w swojej szczytowej formie zjada go na sniadanie^^
Co do obroncy pojawily sie plotki o Piszczku,i jestem nawet za by on przyszedl a Dani Out:)

0

Hmm mysle ze tu nie ma co robic filozofii
Mój skład marzeń(przynajmniej jest on realny)
http://www.footballuser.com/986784/FC_Barcelona

Moze i duzy wydatek,ale bez tego raczej i tak sie nie obędzie:D
Messi na swojej starej pozycjii to nie glupi pomysł:D

0

Ronaldinho potrzebował roku by nabyc masy i ogarnac Europejską pilke.
Co do nurkowania,nie winie go za to,jest chudy a co za tym idzie lekki wiec moze to wykorzystac, wiem ze to niezbyt fajne ale musi tak grac jesli nie chce ucierpiec.

1

Posadzic to juz dawno powinni Cesca i Neymara bo oaj graja piach:0 Messi tu jest jak powiedzial Di Marija''kozlem ofiarnym'' cos jak jestes najlepszy to wygrywaj sam mecze.
Na boisku jest 11 a nie jeden Messi.

0

Nie rozumiecie ? Messiemu bardzo ale to bardzo zalezy na MS ,chce wygrac to troefum i mysle ze on juz sie najzwyczajniej oszczedza,by nie nabawic sie urazy:)
PS. w meczu z Realem pokazal ze omijanie rywali to nic trudnego:) Przez chwilke ale pokazal ze potrafi:) i na mundialu zobaczymy tego Messiego ktoreego ogladalismy przez lata^^

0

Przykro to psiac ale Barca musi zmienic styl gry bo ta Tiki-Taka to zupelnie nie daje nam juz bramek.
Kloop? OWSZEM!! potrafi wrzasnac a i nawet niezle zmotywowac,jego pref.styl gry jest bardzo dobry i sie sprawdza co barcelonie ejst potrzebne.. Jestem za Kloopem!!!

0

A po jakiego czorta tutaj Hulk? Tu jest potrzebny ktos wysoki (przynajmniej 190) w ataku a nie kolejny krasnal z silnym kopytem.
Brakuej Barcelonie szybkosci i tutaj nie pomoze Narsingh bo on nie ma za grosz techniki.,zamiast niego widzial bym tu Walcotta ktory jest cholernie szybki i mogl by sporo mieszac.Mangala owszem,Van Der Viel? NIE.Muslera? chyba tylko na ławke za Pinto ,Fabs ktory nic nie gra? Reus jest tutaj o wiele lepszym rozwiązaniem... Sklad moimi oczami powinien wygladac tak: T.Stegen,Pique,Mangala,Alba ,Montoya? , Busi,Iniesta(Fabs)*,Reus(Xavi)*,Neymar,Messi,Sanchez(Walcott)*
Skład ktory potrafilby juz napedzic akcje a nie je tylko spowalniac:)

*Rezerwowi.

0

Dobrze gada. A co do tej sprzedazy Messiego o ktorej mowil,dotyczylo to gry Neymara bo Messi i Ney cos nie za bardzo potrafia sie zgrac na boisku i to widac.
Widzial bym go ponownie w Barcelonie bo to czlowiek ktory nie da sobie dmuchac w kaszkę i wie czego chce:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?