0

Czytam komentarze poniżej typu ''Xavi juz dawno nie popwinien byc w Barcelonie'' czy ''Ja bym sprzedal Inieste poki chetni''
To nie wiem czy walnac na podloge ze smiechu i nie wstawac czy po prostu to olac.
Xavi,jedyny ktory nie tracil masowo pilek w tym meczu:) A Iniesta? a co on sam z Neyem mial tam zrobic?

0

Nie wiem czemu nazywacie Arsenal przedszkolakami:)
Jak dla mnie Wenger jest swietnym trenerem i bardzo dobrze wychwytuje młode talenty:)
Wystarczy spojrzec na Henrego czy Cesca:)

0

Jakos mi nie przeszkadzalo to jak celebrowal tą bramke;)
I dobrze że ją celebopral,to co zrobil z nim zarzad zaslugiwalo na pogarde ze strony pilkarza;)

0

Miał pewne prawo celebrowac ta bramke,nie jest naszym wychowankiem i na dobra sprawę szkoda mi tych kibiców, bo chyba zapomnieli bramke Vilii przeciwko Relowi.

0

Szkoda mi Cie kolego.
Jesli mam sie czepiac to czepne sie Realu, kiedy ostatnio wygrali LM?
No własnie i tutaj pies pogrzebany w ostatnich latach pucharu LM nie zdobyli a i odpadali juz na poczatku rozgrywek.

1

I dobrze.
Swoja droga fani Realu chyba zapomnieli że ich Mistrzostwa Hiszpanii to jeden wielki spisek?:)
Był nawet przekret z porwaniem pilkarza barcelony by ten nie strzelał bramek Realowi,po czym i tak ich załawił:)
Wiec podsumuwując Real bał sie i bedzie sie bał Barcelony .
Pozdrowienia dla klubu ktory Mistrzostwa La Liga zdobylal dzieki wpływom:)

VeB

0

Mecz piekny:)
Najbardziej smiesza mnie kibice Realu na stronie realmadryt.pl
Chca juz sprzedac Bale , wina sedziego ,karny z kapelusza.... i inne teorie spiskowe bo ich real dostal po dupie:)
Podobala mi sie gra Benzemy,Marcelo i Modricia za Feir Play,Pepe jak zwykle,najlepiej go zamknac do ZOO.
VeB!!

0

Jestes jednym z tych kibiców ktorzy szukaja zaczepki z kibicami rywala:)
Sami pilkarze szanuja sie nawzajem ale nieee my kibicie musimy sie tepic,nienawidzic ... kibiców Realu i Barcy laczy jedno:) 90% zapewne kibicuje rep. Hiszpanii :>
Wiec nie szukaj zaczepki u kibica Realu :)

0

Pytam teraz : GDZIE SĄ CI KTORZY CHCIELI SPRZEDAC MESSIEGO?:)

0

Hahhahahaa Niezły żart tu ktoś zapodał :D
Sprzedaż Fabregasa to strzał w kolano , jedyni zawodnicy ktorych bym z checią sie pozbył to Mascherano i Alves ;D
Brakuje nam siły fizycznej i to widac, Mangala w obrone no i chociaz by na ławkę tego Dongou...
Srodek pola,wlasnie dzis po prostu wszyscy stali jak kolki a odnosnie wzmocnien srodka pola to przydał bysie nam Yaya Toure:D Ogromny blad przy jego sprzedazy:d

0

Po dzisiejszym meczu smiało mogę stwierdzic iz Mascherano i Alves powinni odejsc latem a w ich miejsce kupic młodszych graczy :D
Jak dla mnie dzisiaj powinien byc Dongou bo potrzebowalismy silnego napastnika:>
Latem podejrzewam że do Barcy przyjdzie Mangala lun co gorsza Luiz ..

0

Lepiej Mangalę jest młody i silny fizycznie a i petardy w nodze mu nie brak:D

0

Skoro jesteś taki wymagający to zgłoś sie na trenera :)
Martino powiedział kiedyś wyraznie że rola Messiego nie bedzie aż tak wielka jak dawniej, tak i te jego(Messiego) ''brak zaangażowania'' to tylko i wylacznie taktyka Taty Martino:) Osobiscie wole jak Messi tak stoi,drepta po tym boisku niż dryblingi Ronaldo(nie ujmujac mu umiejetnosci) które wg mnie są zupełnie zbędne i w wiekszosci koncza sie fiaskiem^^

0

Jak tak czytam wasze komentarze typu ''Sprzedać Messiego,kupimy kilku dobrych piłkarzy'' to mam skojarzenie że jesteście tylko sezonowcami:D
Pytam: CZEMU? Prawda jest taka że dzięki Messiemu zawdzięczamy wcześniejsze sukcesy :)
Śmieszą mnie również wymieniani przez niektórych nazwiska potencjalnych wzmocnień po sprzedaży Messiego.
Zrozumcie że Messi nie jest i nie będzie na sprzedaż :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?