xadrianpx
Dołączył/a: grudzień 2013
Jelenia Góra
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tylko że Leo gra bardziej zespołowo, jak trzeba to poda a piękniś uważa się za cudo tego świata i strzela nawet jak ma ewidentnie b. małe szanse.. takie jest moje zdanie. Już nie wspomnę że Leo potrafi rozegrać piłkę
1
Zgadza się zwłaszcza że real nie cacka się i daje klauzulę że nawet PSG się odechciewa a FCB wiecznie jakieś niskie aby tylko było
0
Okładka Mundo Deportivo po prostu bomba..od razu lepszy humor z rana:)
1
Super artykuł a jeszcze lepsza historia... więcej takich artykułów poproszę
0
"Leo Messi poza najlepszą jedenastka pierwszej kolejki ligi mistrzów wg UEFA" a w treści ze UEFA nie opublikowała żadnej najlepszej 11 tylko jakieś football Fantasy.. . Co to kurde jest w ogóle i po jakiego diabła taki artykuł na stronie? Ehh...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Możecie się nie zgodzić z moją opinią ale według mnie Dembele nie zagrał tak źle żeby wrzucić go w "najgorsze" w tym artykule. Ten chłopak dopiero wchodzi do zespołu i wiadomo że nie jest zgrany ale mimo to pokazał swoje umiejętności. Nie widziałem Dembele w akcji w Dortmundzie ale dzisiejszy mecz napawa mnie optymizmem. Ale nawet gdyby to wreszcie widzę zmotywowana drużynę która jest całością nie tylko msn. Fakt że Messi ciągnie zespół do góry ale to żadna nowość od ładnych paru lat. Dembele sprawia ogromne zagrozenie pod bramką przeciwnika, nawet jak będzie tylko asystowal to przypominam sezon ze Neymar też miał sezon ze że praktycznie cały czas asystowal i miał nie wiele bramek ale ile wniósł do gry... droga redakcjo dajmy czas tym którzy przyszli. Przykład Samedo który dzisiaj bardzo dobrze sobie radził jako podstawowy zawodnik.
0
Nie porownujcie korupcji w la liga która jest od min 5 lat ( wtedy to zauważyłem) do polityki polskiego kraju. W Hiszpanii korupcja w piłce nożnej trwa już bardzo długo. Każdy kto jest kibicem jakiegokolwiek klubu z la liga wie że tam od dawna robi się coraz to gorzej. A pro Po porównania z Polską... Ja mieszkam za granicą a wyjechałem za rządów po, bo patrzeć nie mogłem jak nasz kraj zostaje sprzedamy na każdym kroku, ale nie chce się nad tym rozwodzić bo to nie ta tematyka ale Barca jest w takiej sytuacji jak polska sprzed paru lat. Nie wiem czemu się niektórzy dziwią. Taki jest świat i już nie rządzą ideały tylko kasa i własne zyski. To samo jest w niemczech( tam gdzie mieszkam) we Francji też. To już jest norma. Nie ma sportu tylko jest kasa. Młodzi piłkarze jeszcze żyją ideałami o wspaniałym klubie i bycia częścią czegoś wyjątkowego ale to już upadło i to w każdej lidze można zaobserwować
0
Symulka czy Nie, czy sędzia miał rację czy nie, Ronaldo powinien umieć się zachować. Miliony dzieci noszą koszulki z jego nazwiskiem a on zachowuje się jak ostatni błazen.
0
Chamstwo jak reaulu...
4
Mała wyścigówka. Chłopak jest szybki i drybling też ma niezły. Szybkość reakcji rewelacyjna. Może lepiej takiego chłopaka który chce być gwiazdą niż takiego co już gwiazdorzy. Sam już nie wiem. Zostało tylko poczekać kogo uda się sprowadzić, czy nowy trener będzie dawał mu szansę i czy zaadoptuje się jak należy...juz nie mogę patrzeć na ten real M. który się ciągle pyszni. Trzeba w przyszłym sezonie pokazać czym jest Barca. 3mam kciuki za dobre transfery
0
Właśnie, bardzo ładnie zostało to ujęte "regularnie go pomijał" i to jest cała przyczyna i wcale się nie dziwię, że Aleix dostał kontuzji kiedy brakuje mu rytmu meczowego
0
Czy ktos wie kiedy rusza Liga Typerów ?
0
zgadzam sie :)
0
zgadzam sie , fajny mecz rozegrali :) brawo DECO :)
0
4-4 :)
0
FANTASTYCZNIE TO ZROBIL
0
pieknie
0
3-3 brawo barca
0
jego klub sie nie zgodzil
0
2-2 :)
0
wiecie moze na jakich kanałach bedzie transmisja w tv ?
7
bedzie jakas transmisja w tv ?
0
Leo zagrał też w finale, co jest jednym z warunków uprawniających do otrzymania nagrody – przyznał były francuski szkoleniowiec, który w przeszłości prowadził m.in. PSG, Liverpool, Olympique Lyon i Aston Villę.
0
jednym z warunków przyznania złotej pilki jest zagranie w finale MŚ a niestety Ronaldo do niego nie dotarł .
0
zgadzam sie w 100 %
1
ta twój jak go nazywasz ' najlepszy piłkarz XXI wieku nawet nie potrafil poprowadzic swojej druzyny do finau MŚ , tak jest dobry ale niestety nie najlepszy !!!!!
0
zgadzam sie
0
i gdzie tu sprawiedliwosc !!!!!!!!!!!
0
Wygrac mistrzostwa takim fartem !!! pieprzony Goetze !!!! nie ma złudzen piłka jest niesprawiedliwa to Argentyna powinna cieszyc sie z mistrzostwa bo rozegrała fenomenalny mecz najlepszy !!!! Messi , Mascherano , Aguero to oni pokazali jakie maja serce do gry do walki !!!! ARGENTYNA MISTRZEM !!!!