xadrianpx
Dołączył/a: grudzień 2013
Jelenia Góra
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bo ?
0
zgadzam sie
0
zgadzam sie z przedmówca , Alexis ma naprawde rewelacyjny sezon , sprzedaz jest duzym bledem trenera . Jest kilku innych zawodnikow którzy nic szczególnego nie wnosza na boisko a i tak za których tez klub dostanie ładna sumke .
0
dokladnie , powinien ponies jakies konsekwecje
0
dla mnie to byl faul na czerwona , niestety
0
Ludzie kto dodaje takie artykuły !!!! W kazdym kraju , na kazdym stadionie i meczu znajda sie tz. kibice którym cos nie pasuje ale moim skromnym zdaniem to własnie kibice Barcelony pokazali co to znaczy byc prawdziwym fanem i stac murem za swoim klubem . Pomimo porazki z Atletico zostali pozegnani jak zwyciezcy . wszyscy wieszaja psy na jednym Messim tylko nie rozumiem dlaczego i na jakiej podstawie ???? nie on jeden gra w tym klubie , zawalenie sezonu to nie tylko jego wina !!!!!!! Kazdy ma wzloty i upadki !!!! A Barca sie podniesie i bedzie dalej zwyciezac . I co wtedy zrobia tz. kibice i fani ????
0
spoczywaj w pokoju mistrzu .