0

Kurde ten mecz z Mallorką będzie chyba najtrudniejszym meczem wyjazdowym w sezonie

0

W obronie wyjdziemy skoro tak Puyolem i Busim na środku i jako trzeci obrońca kurde nie mam pomysłu

0

Masherano nie jest zawieszony za kartki

0

Athletico to tak samo śmieszny klubik jak Real jak można 10 lat wszystko przegrywać w derbach to jest jakiś przypadek na skalę światową

0

Czemu Puque mają zawieszać niby ?

0

Ja tam w mistrzostwo tak za bardzo nie wierze jakby były 2 punkty to bym uwierzył ale po prostu wszedłem dziś na forum pośmiać się z Realu bo to się strasznie śmieszny klubik zrobił

0

Valdano powiedział trochę źle bo w pierwszej połowie powinny być dwa karne dla Villareal i to ewidentne

0

Obejrzyjcie sobie powtórkę wczorajszego meczu powinno być więcej tych czerwonych kartek dla Realu np. Khedira + Alonso + Pepe (jeszcze na boisku bo dostał czerwień w tunelu)

0

Pepe to czub i tyle w temacie każdy to wie i w Realu i w Barcelonie czemu nigdy Pepe nie wysyłają na konferencje ani do kibiców bo to dzik jest

0

Muszą pójść na wojnę z Realem bo tego już za wiele dostanie te kilka meczy kary i Mourinho też ze dwa to sie gęba im trochę zamknie tak samo już kiedyś było po jakimś meczu ale teraz sobie nie przypomne po którym wtedy przymilkli jak panienki

0

DonPablo1899 i to mi się pdooba :)

0

A ja tu się z tobą niezgodzę :) Ligia mistrzów to jest prezent a liga to jest obowiązek

0

Haha ależ mi się śmiać chce znowu morda pepe i znowu problem już nie czaje gościa teraz dostanie za to 3 mecze zawieszenia to się skończy dzień dziecka sami sobie nagrabili to mają

0

Według mnie ważniejsza jest liga niż liga mistrzów i tyle w temacie ale będzie bardzoo ciężko nic w sumie nie zależy od nas

0

Też mi się wydaje Real wygrał by ten mecz gdyby nie Ramos i Mourinho ( oczywiście kartka Ramosa była następstwem zachowania portugalczyka )

0

Mourinho ucieka z tonącego okrętu ale żeby po przegranym meczu nie przyjść na konferencję prasową chyba pierwszy raz tak zrobił powiem wam kibice Realu wstydziłbym bym się takiego trenera kibicowałem kiedyś Chelsea ale nie Mourinho

0

Niepotrzebne usunął Ozila według ciebie ? Ci powiem chłopie jedno nienawidze jak piłkarze wyklinają do sędziego sam mało przeklinam wsród ludzi i nie czaje tego jak można kogoś zwyzywać to jest przecież tylko piłka a potem jeszcze się taki piłkarz dziwi, sędzie wysłuchiwał cały mecz ze strony ławki przeklonów ty sku... ty hu.... i to się odbiło na Niemcu niestety ale winę za to ponosi Mourinho a nie sędzie ani Ozil który według mnie jest oazą spokoju tylko udzieliła mu sie biała gorączka portugalczyka

0

Popatrz z bliska na Pepe czy on jest normalny ?

0

I tak my też jeszcze stracimy punkty tylko aby nie było to za dwa dni na Mallorce bo to będzie katastrofa

0

Według mnie i tak nasze szanse na mistrza to góra 10 procent ale przynajmniej coś się zaczęło dziać bo liga hiszpańska była strasznie nudna

0

Agresją drogi ElRaulu to jest wasz Mourinho to jest bandyta razem z tą zapyziałą mordą Pepego na którego nie da się patrzeć kiedy go w końcu wypieprzycie ?

0

Real gra z Sociedad a nie Saragossą

0

Mi też się wydaje że sędzia gwizdał wczoraj bardzo poprawnie wiadomo małe błedy mu się zdarzały jak np. niepodyktowane ewidentne dwa karne dla Villareal ale przy takim wyniku nikt nie ma o to pretensji, nawet dzienniki Madryckie piszą że sędzia gwizdał poprawnie

0

Nie wiem oco chodzi dla Realu wszystkie kartki zasłużone a miny Mourinho i karanki cały mecz zdenerwowały by nawet sędziego wyrzucił go po prostu na trybuny i tyle

0

O mistrza będzie bardzo trudno 6 punktów w tej lidze to jest bardzo dużo ale przynajmniej nie bedzie raczej szpaleru którego tak Mourinho chciał

0

W morde jeż też chyba bo wczoraj dostał żółtą kartkę będzie ciężko chyba stracimy punkty na Mallorce oby nie

0

Się zgadzam Alexis traci prawie wszystkie piłki do niego grane, zero dryblingu zero pomysłu na akcje

0

Z tym Cuencą to napisałem na początku raczej w formie żartu niż na poważnie torchę poczucia humoru ludzie :) ale poniosę konsekwencje swoich słów jeśli Cuenca się popisze bramką lub asystą dostane bana niech będzie :D

0

Jezu po co ten Cuenca i tak gola nie strzeli i asysty mieć nie będzie dam se uciąć co tylko chcecie

0

Oj soryy nie w tym temacie napisałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?