xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może być z nimi ciężko napewno nie będzie gradu bramek
0
Nie przesadzajmy Saragossa to nie Valencia albo Athletico gdyby nie nasze spore zmęczenie byłbym zupełnie spokojny a tak to 0-2 wezmę w ciemno
0
Dziś powinien Xavi odpocząć i we wtorek też niech zagra dopiero z Chelsea na wyjeżdzie tego mu życze
0
Keita zagra napewno
0
Ciężko wygrać wszystko do końca ale myślę że jest to możliwe
0
Niezapominajmy o Pedro to jest nasz talizman przypomne gol na 1-0 rok temu w finale Champions League naprawdę piękny gol
0
Między innymi dzięki Affelayowi zdobyliśmy rok temu Ligę Mistrzów
0
Kurcze była dziś konferencja Pepa Guardioli będzie dziś tłumaczenie jego słów bo jeszcze troche poczekam zanim pójdę spać
0
O jaki superpuchar Hiszpani ? W nastepnym sezonie
0
Naprawdę postawiłem 300 złoty oglądam ich prawie wszystkie mecze Real z taką obroną nie ma żadnych szans
0
Z karnych się nie liczą :)
0
ShawnC ty koleś ja już na Bayern 300 postawiłem jak chcesz moge za ciebie też 300 postawić dobre kursy
0
Chodziło mi że w finale sobie z nimi poradzimy w półfinale oczywiście Chelsea
0
Z Bayernem będzie ciężko ale mam nadzieje że damy rady
0
Hahah ale pojechał dla Mourinho
0
Chelsea obecnie już nie jest typowym angielskim, silnie walczącym zespołem poziom według mnie Lyonu albo PSG
0
Oby zagrał jest słaby w tym sezonie
0
Czy ktoś wtedy protestował jak odpadliśmy z Chelsea przez błąd sędziego ?
0
Pozbyła się go Barcelona i bardzo dobrze w naszym klubie nie ma takich ludzi i nie będzie co najlepsze jak odszedł Rijkard to ten pan Jose zgłosił za pośrednictwem swojego agenta aplikacje na trenera Barcelony miał własny projekt itd ale Laporta wybrał Pepa Guardiolę i to jest najpiękniejsze
0
Ja bym się wstydził jakbym dostał 5-0 i składał na sędziów albo jakbym za przeciwnika miał Messiego, Puyola, Xaviego i składał winę za przegraną na sędziów to jest niewyobrażalne jakim on jest hipokrytą jezu
0
El_pichichi_9 ale wiesz co jest najśmieszniejsze że nikt nie ma do nas o nic pretensji oprócz Mourinho oco tu kurde chodzi ?
0
Gdybym gościa spotkał nie zawachałbym splunąć mu w twarz niech on tylko wpadnie na Camp Nou niech mu nasi kibice zgotują gorsze piekło niż dla Figo
0
Wszystko jest winna UEFA że wygraliśmy 3 razy z rzędlu Ligę hiszpańską też, La manita też Platini zszedł i strzelił Realowi bramki, a Blatter stał w naszej bramce przez ostatnie 15 Gran Derby w których Real poraczył wygrać z nami tylko raz :), UEFA winna jest także że gra u nas Messi bo kazała jego ojcu do nas przyjść a nie do Realu, winna jest także że mamy Camp Nou naszą twierdzę, UEFA załatwiła nam Pepa Guardiole który pracuję u nas za darmo, załatwiła nam Puyola największe serce do walki na świecie, załatwiła Inieste i Xaviego Pique kupiła nam Daniego Alvesa najlepszego prawego obrońce świata od kulku lat Valdesa Abidala najlepszego bocznego defensywnego obrońce świata
0
Nie pokazujcie więcej jego ryja na zdjęciu po co to
0
Za brak pokory i mózgu przegra ligę mówię wam to
0
Zobaczcie sobie na konferencjach on jak mówi o Barcelonie to mu się już głos załamuje tak jakby go zatykało to nasze posiadanie piłki
0
Dostał Ajax, Lyon, Dinamo, Cska, Apoel strzelili im po pare bramek i już są bogami haha dostał takich przeciwników jakich nigdy już nie dostanie i dalej na UEFA najeżdza hahah
0
Ty dziadu nie wkurzaj Messiego bo dostaniesz piątke
0
Jedynym lekiem na to będzie 5-0 na Camp Nou za 3 tygodnie nic innego nie pomoże
0
Zawiesić frajera i koniec