0

Może być z nimi ciężko napewno nie będzie gradu bramek

0

Nie przesadzajmy Saragossa to nie Valencia albo Athletico gdyby nie nasze spore zmęczenie byłbym zupełnie spokojny a tak to 0-2 wezmę w ciemno

0

Dziś powinien Xavi odpocząć i we wtorek też niech zagra dopiero z Chelsea na wyjeżdzie tego mu życze

0

Keita zagra napewno

0

Ciężko wygrać wszystko do końca ale myślę że jest to możliwe

0

Niezapominajmy o Pedro to jest nasz talizman przypomne gol na 1-0 rok temu w finale Champions League naprawdę piękny gol

0

Między innymi dzięki Affelayowi zdobyliśmy rok temu Ligę Mistrzów

0

Kurcze była dziś konferencja Pepa Guardioli będzie dziś tłumaczenie jego słów bo jeszcze troche poczekam zanim pójdę spać

0

O jaki superpuchar Hiszpani ? W nastepnym sezonie

0

Naprawdę postawiłem 300 złoty oglądam ich prawie wszystkie mecze Real z taką obroną nie ma żadnych szans

0

Z karnych się nie liczą :)

0

ShawnC ty koleś ja już na Bayern 300 postawiłem jak chcesz moge za ciebie też 300 postawić dobre kursy

0

Chodziło mi że w finale sobie z nimi poradzimy w półfinale oczywiście Chelsea

0

Z Bayernem będzie ciężko ale mam nadzieje że damy rady

0

Hahah ale pojechał dla Mourinho

0

Chelsea obecnie już nie jest typowym angielskim, silnie walczącym zespołem poziom według mnie Lyonu albo PSG

0

Oby zagrał jest słaby w tym sezonie

0

Czy ktoś wtedy protestował jak odpadliśmy z Chelsea przez błąd sędziego ?

0

Pozbyła się go Barcelona i bardzo dobrze w naszym klubie nie ma takich ludzi i nie będzie co najlepsze jak odszedł Rijkard to ten pan Jose zgłosił za pośrednictwem swojego agenta aplikacje na trenera Barcelony miał własny projekt itd ale Laporta wybrał Pepa Guardiolę i to jest najpiękniejsze

0

Ja bym się wstydził jakbym dostał 5-0 i składał na sędziów albo jakbym za przeciwnika miał Messiego, Puyola, Xaviego i składał winę za przegraną na sędziów to jest niewyobrażalne jakim on jest hipokrytą jezu

0

El_pichichi_9 ale wiesz co jest najśmieszniejsze że nikt nie ma do nas o nic pretensji oprócz Mourinho oco tu kurde chodzi ?

0

Gdybym gościa spotkał nie zawachałbym splunąć mu w twarz niech on tylko wpadnie na Camp Nou niech mu nasi kibice zgotują gorsze piekło niż dla Figo

0

Wszystko jest winna UEFA że wygraliśmy 3 razy z rzędlu Ligę hiszpańską też, La manita też Platini zszedł i strzelił Realowi bramki, a Blatter stał w naszej bramce przez ostatnie 15 Gran Derby w których Real poraczył wygrać z nami tylko raz :), UEFA winna jest także że gra u nas Messi bo kazała jego ojcu do nas przyjść a nie do Realu, winna jest także że mamy Camp Nou naszą twierdzę, UEFA załatwiła nam Pepa Guardiole który pracuję u nas za darmo, załatwiła nam Puyola największe serce do walki na świecie, załatwiła Inieste i Xaviego Pique kupiła nam Daniego Alvesa najlepszego prawego obrońce świata od kulku lat Valdesa Abidala najlepszego bocznego defensywnego obrońce świata

0

Nie pokazujcie więcej jego ryja na zdjęciu po co to

0

Za brak pokory i mózgu przegra ligę mówię wam to

0

Zobaczcie sobie na konferencjach on jak mówi o Barcelonie to mu się już głos załamuje tak jakby go zatykało to nasze posiadanie piłki

0

Dostał Ajax, Lyon, Dinamo, Cska, Apoel strzelili im po pare bramek i już są bogami haha dostał takich przeciwników jakich nigdy już nie dostanie i dalej na UEFA najeżdza hahah

0

Ty dziadu nie wkurzaj Messiego bo dostaniesz piątke

0

Jedynym lekiem na to będzie 5-0 na Camp Nou za 3 tygodnie nic innego nie pomoże

0

Zawiesić frajera i koniec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?