0

Jak Ronaldo we wtorek zagra słabo z Bayernem to przegra Real i co lepsze nie strzelą raczej bramki wczoraj w Bayernie odpoczywali Lahm, Kroos, Gomez, Ribery

0

Bingo
Wczoraj poszedłem spać po 1 połowie bo szkoda mi było nerwów i przyznam się nie wierzyłem w Barce myślałem że się poddali a dziś piękna wiadomość i tak na marginesie nie wszyscy tu są dziećmi ja mam 24 lata

0

70 bramek w sezonie to jest niemożliwe :)

0

Sancheza to ja wogóle w meczu nie widziałem ciągle przy piłce był Cuenca w drugiej połowie

0

Nie wiem za co 1 karne dla Levante był to już była patologia ale cóż sędziowie jacy są w Hiszpani tacy są

0

Tydzień prawdy sie szykuję dla Barcy remis z Chelsea biorę w ciemno

0

Ja też ide spać gramy straszliwy piach koniec marzeń dziś Barca sie poddała niestety

0

Messi słabszy dzień i koniec naszej gry a Alexis i Pedro są tak słabi że żal patrzeć

0

I tak jeśli Ronaldo dostanie kartkę to mu ją anulują taki to kraj ta Hiszpania niestety

0

A może tak Reak dzisiaj straci punkty rok temu przegrana ze Sportingiem 1-0 u siebie ! Ale to niestety będzie zupełnie inny mecz Sporting musi dziś wygrać albo przynajmniej zdobyć 1 punkt jeśli tego nie zrobi spada z ligi automatycznie

0

Będzie bardzo ciężki mecz myslę że 3-2 dla nas

0

Za dużo nadziei mieliśmy przed dzisiejszym meczem niestety tak samo i nasi piłkarze aby to się źle nie odbiło na nas w sobote

0

Dobra ide spać jeszcze kurde stracimy punkty z Levante i już całkiem pięknie będzie :( oczywiście pewnie pomoże w tym sędzia jak to zwykle bywa Mourinho to Mourinho tamto i dyktują takie karne jak dzisiaj strach doczekiwać Gran Derby ze względu na tych arbitrów

0

3 szmaty bramkarza 1 gol stał na środku bramki przed wolnym druga to juz całkiem szmata stoi 5 metrów przed bramką a 3 to juz sie pilki bal ze go uderzy i podskoczyl pod nią i popisał się sędzie dyktując karny nie wiem za co i sie nie dowiem

0

Jakiś paraliż widze w Athletico nie da się patrzec boją sie tych derbów czy co jakaś paranoja

0

Jak można w derbach 13 lat przegrywać ahahahha jest jeszcze gdzieś takie coś ?

0

Athletico gra dzisiaj piasek straszny real zresztą też ale wynik koncowy ja już niestety znam

0

Czemu Athletico gra zawsze tylko 20 minut góra i potem już koniec w derbach się walczy walczy i jeszcze raz walczy

0

To jest szmata bramkarza nic więcej stoi kolęs na srodku bramki kto tak się ustawia

0

Tak jak mówiłem Athletico gra do pierwszego gola teraz zobaczmy co sie dzieje według mnie koniec imprezy przy 2-0 wyłaczam tv to nie są żadne derby

0

0

Nie liczmy na Athletico naprawdę już szybciej Real straci punkty w Granadzie albo z Sevillą

0

Alexis na Camp Nou i Alexis na wyjazdach to zupełnie dwóch innym piłkarzy mam nadzieję że w miarę zbierania doświadczenia to się zmieni

0

Facet trzymaj się

0

2 obrońcami ja pierdyle Pep to jest kolo :)

0

Nie przezywaj koles to jest kanał gdzie są tylko mecze na żywo temu teraz nic nie leci

0

Kurde 2 obrońcami wychodzimy ja pierdyle ostro Pep pojechał

0

Oby:)

0

Real jeśli zagra atak pozycyjny jutro to przegra a jeśli zagra kontre to wygra i to wysoko tak prognozuje no więc i tak wszystko zależy od Athletico czy wyjdzie z nastawieniem defensywnym czy z nastawieniem ofensywnym

0

Wszyscy obstawiają 4-0 w góre dla nas to jest końcówka sezonu szczególnie piłkarze Barcy są przemęczeni to juz ich 60 mecz myślicie że to sa roboty 2-1 dla nas i styka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?