xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Składy będą dopiero za 5-10 minut co Pep do was dzwonił ?
0
Serio TVP Polonia na 100 % komentować będzie Szpakowski i Borek
0
Opium
Na TVP Polonia będzie ale może być kilku minutowe opoźnienie :)
0
To nie będzie łatwy mecz kurcze ale wierzmy w naszych
0
Denerwuje się bo było już kiedyś takie El Clasico też 4 punktowa strata Barcy do Realu to było chyba za Capello i też wszyscy stawiali na to że Barca wygra na Camp Nou ze 3-0 niestety ale Julio Baptista strzelił gola dla Realu i mimo gigantycznej naszej przewagi skończyło się na 0-1 i 7 punktów straty obawiam się takiego scenariusza jeden przypadkowy błąd naszej obrony i będzie kicha oby nie
0
Zjednoczony89 nie prowokuj napewno tak nie myślisz
0
A ja odwrotnie dawno się tak nie denerwowałem nie wiem co jest grane
0
Skromny chłopak z tego xaviego miło się go słucha
0
Po co podajcecie ten sam skład wkoło już godzinę temu to pisałem
0
Bez puyola skład nie wierze w to
0
Jaki ci piłkarz muszą mieć stres to jest niewyobrażalne poł miliarda ludzi ich dziś będzie oglądać to są nerwy ze stali chyba
0
Na szczęście to Pep ustala skład i on wie najlepiej :)
0
FC1899Barca
taki skład nie wyjdzie niestety
0
Czemu myślę ze wejście Tello to byłoby jakieś zaskoczenie dla Realu osobiście wolałbym za niego Fabregasa bo Messi z nim najlepiej się rozumie i Alvesem i to byłby na dziś atak marzeń
0
Widzieliście prawdopodobny skład jaki ma być według gazety AS wyjdziemy podobno 3 obrońcami Puyol Mashe Adriano za Fabregasa Thiago i w ataku Tello Alves i Messi
0
SIMANZAOOO
Nie wiem jak mogą wpłynąć ale te newsy pochodzą z oficjalnej strony najprawdopodobniej, wogóle mam kurde złe przeczucia z tym meczem Real i ich te brudne gierki tego się boję boję się o wynik kurcze chyba wyłączam kompa do meczu
0
Przesadzamy już z tymi artykułami oby to się nie zemściło
0
Real się zamuruje i to masakrycznie tak jak kiedyś Inter na Camp Nou czy to przyniesie skutek zobaczymy dziś wieczorem, dla Mourinho się nie liczy nikt i nic tylko wynik i to żeby jego nazwisko sie przewijało on ma jakąś chorobę psychiczną
0
Real to Real naprawdę trzeba na nich bardzo uważać
0
Pedritto to będzie jego dzień!!!
0
Poiuyt
Właśnię liczę na Cuence że spowoduje karnego i wszyscy tu na to liczą masakra co za tępak
0
Przyszła pora na pomidora znaczy się trzeba dać odpocząć dla Fabregasa znakomity to zawodnik ale mu miejsce trzeba odpowiednie znaleźć na boisku a jak dotychczas to się nie udaje
0
Zgodzę się Cuenca niech zagra w 1 składzie
0
Oni zagrają bez napastnika według mnie
0
Zagra jutro i strzeli bramkę
0
Dla Alexisa i Cesca Fàbregasa, jeśli zagrają w sobotnim meczu, będzie to ich pierwszy klasyk w lidze.
Nie rozumiem tego zdania przecież i Alexis i Fabregas zagrali już z Realem w lidze a nawet strzelili mu bramkę
0
Proste jak drut realu stylu nikt nie zna bo jego nie ma
0
96 bramek w lidze ma Barca i każdy zna jej styl to jakby nie znali jej stylu to by miała 150 bramek ?
0
Pepe84
Zauważ, że Messi grał za daleko od Iniesty i w tym był problem Xavi Iniesta Messi Busi oni muszą grać bliźiutko siebie i wtedy jest masakra
0
Od 2 meczu z Milanem każdy mecz gramy na stojąco jakby już nam brakło paliwa jest to trochę niepokojące, obejrzałem sobie wczoraj mecz słynna La Manita 5-0 z Camp Nou co tam grali nasi to miazga Real nie miał żadnej sytuacji ale my wybiegaliśmy ten mecz a ostatnio nam tego brakuję, taktyka była wtedy taka, że Messi grał bliżiutko Xaviego Iniesty i Busquetsa grał cały czas w środku pola kreowali wspólnie grę i stąd taki wynik, dlatego trzeba coś poświęcić tak jak w tamtym meczu albo Messi nastawi się na strzelanie bramek albo na kreowanie gry myślę, że to drugie rozwiązanie było by dla nas bardzo korzystne