0

Składy będą dopiero za 5-10 minut co Pep do was dzwonił ?

0

Serio TVP Polonia na 100 % komentować będzie Szpakowski i Borek

0

Opium
Na TVP Polonia będzie ale może być kilku minutowe opoźnienie :)

0

To nie będzie łatwy mecz kurcze ale wierzmy w naszych

0

Denerwuje się bo było już kiedyś takie El Clasico też 4 punktowa strata Barcy do Realu to było chyba za Capello i też wszyscy stawiali na to że Barca wygra na Camp Nou ze 3-0 niestety ale Julio Baptista strzelił gola dla Realu i mimo gigantycznej naszej przewagi skończyło się na 0-1 i 7 punktów straty obawiam się takiego scenariusza jeden przypadkowy błąd naszej obrony i będzie kicha oby nie

0

Zjednoczony89 nie prowokuj napewno tak nie myślisz

0

A ja odwrotnie dawno się tak nie denerwowałem nie wiem co jest grane

0

Skromny chłopak z tego xaviego miło się go słucha

0

Po co podajcecie ten sam skład wkoło już godzinę temu to pisałem

0

Bez puyola skład nie wierze w to

0

Jaki ci piłkarz muszą mieć stres to jest niewyobrażalne poł miliarda ludzi ich dziś będzie oglądać to są nerwy ze stali chyba

0

Na szczęście to Pep ustala skład i on wie najlepiej :)

0

FC1899Barca
taki skład nie wyjdzie niestety

0

Czemu myślę ze wejście Tello to byłoby jakieś zaskoczenie dla Realu osobiście wolałbym za niego Fabregasa bo Messi z nim najlepiej się rozumie i Alvesem i to byłby na dziś atak marzeń

0

Widzieliście prawdopodobny skład jaki ma być według gazety AS wyjdziemy podobno 3 obrońcami Puyol Mashe Adriano za Fabregasa Thiago i w ataku Tello Alves i Messi

0

SIMANZAOOO
Nie wiem jak mogą wpłynąć ale te newsy pochodzą z oficjalnej strony najprawdopodobniej, wogóle mam kurde złe przeczucia z tym meczem Real i ich te brudne gierki tego się boję boję się o wynik kurcze chyba wyłączam kompa do meczu

0

Przesadzamy już z tymi artykułami oby to się nie zemściło

0

Real się zamuruje i to masakrycznie tak jak kiedyś Inter na Camp Nou czy to przyniesie skutek zobaczymy dziś wieczorem, dla Mourinho się nie liczy nikt i nic tylko wynik i to żeby jego nazwisko sie przewijało on ma jakąś chorobę psychiczną

0

Real to Real naprawdę trzeba na nich bardzo uważać

0

Pedritto to będzie jego dzień!!!

0

Poiuyt
Właśnię liczę na Cuence że spowoduje karnego i wszyscy tu na to liczą masakra co za tępak

0

Przyszła pora na pomidora znaczy się trzeba dać odpocząć dla Fabregasa znakomity to zawodnik ale mu miejsce trzeba odpowiednie znaleźć na boisku a jak dotychczas to się nie udaje

0

Zgodzę się Cuenca niech zagra w 1 składzie

0

Oni zagrają bez napastnika według mnie

0

Zagra jutro i strzeli bramkę

0

Dla Alexisa i Cesca Fàbregasa, jeśli zagrają w sobotnim meczu, będzie to ich pierwszy klasyk w lidze.
Nie rozumiem tego zdania przecież i Alexis i Fabregas zagrali już z Realem w lidze a nawet strzelili mu bramkę

0

Proste jak drut realu stylu nikt nie zna bo jego nie ma

0

96 bramek w lidze ma Barca i każdy zna jej styl to jakby nie znali jej stylu to by miała 150 bramek ?

0

Pepe84
Zauważ, że Messi grał za daleko od Iniesty i w tym był problem Xavi Iniesta Messi Busi oni muszą grać bliźiutko siebie i wtedy jest masakra

0

Od 2 meczu z Milanem każdy mecz gramy na stojąco jakby już nam brakło paliwa jest to trochę niepokojące, obejrzałem sobie wczoraj mecz słynna La Manita 5-0 z Camp Nou co tam grali nasi to miazga Real nie miał żadnej sytuacji ale my wybiegaliśmy ten mecz a ostatnio nam tego brakuję, taktyka była wtedy taka, że Messi grał bliżiutko Xaviego Iniesty i Busquetsa grał cały czas w środku pola kreowali wspólnie grę i stąd taki wynik, dlatego trzeba coś poświęcić tak jak w tamtym meczu albo Messi nastawi się na strzelanie bramek albo na kreowanie gry myślę, że to drugie rozwiązanie było by dla nas bardzo korzystne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?