xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla Barcy to lepiej że nie pojedzie ale dla samego Puziego bardzo źle on ma niesamowity charakter zrobi wszystko żeby się znaleźć w kadrze
0
Puyol znając jego wole walki w 4 tygodnie robi z tą kontuzją on jest tak ważną postacią że wszystko zależy od niego czy zechce ryzykować czy nie, czyli wszystko wyniknie z rozmowy jego z Del Bosque
0
Tak nie weźmie Albiola na euro zamiast Puyola to jeszcze w grupie skończą rywalizacje
0
Kiedyś gdzieś czytałem że Mourinho leci na psychotropach żeby podołać presji żeby nie oszaleć, Pep ze względu na to że jest mądrzejszym człowiekiem nie będzie robił takich głupstw, odpocznie i wróci silniejszy
0
Pianie ma dobry mam zawsze posta zminusowanego dwukrotnie jak sądzę przez dwóch panów zniesmaczonego i whatisa za każdym razem to samo
0
Daje rade o mnie sie nie martw zajmij się swoją dupą
0
Zniesmaczony
Frustracja narasta może idź sie wysraj
0
Oby tylko omijały go kontuzję a będzie kimś nadzwyczajnym
0
Nigdy nie byłem dobry z polaka w życiu bym ci to lepiej wytłumaczył i szybciej, nie jestem jak ty z pokolenia cyfrowego mam 23 lata i z gimnazjum pamiętam tylko to że wypiłem pierwsze tanie wino :)
0
Znismaczony
Szybko ci zabrakłow kokretnych argumentów chłopie ciesz się mistrzostwem swojego klubu i się nie martw bo nie masz obecnie powodów więc nie wiem po co tu siedzisz i udowadniasz coś mi co napewno ci się nie uda bo największy klub na świecie co gra najlepszą piłkę jest tylko jeden
0
Powtarzam raz jeszcze w imieniu tego forum
Kurcze jakbym ja był kibicem Realu to naprawdę mówię z ręką na sercu po takich 4 latach po takich batach bym się nic nie odzywał
0
Szkółkę to macie ale piłkarz ze szkółki nie macie :) Mourinho zniszczy wasz klub bo mu chodzi o tu i teraz a nie o przyszłość pewnie po sezonie dokópi paru 30 latków jak Maicon albo Ibrahimovic i za dwa lata będzie "biała" rozpacz
0
Kurcze jakbym ja był kibicem Realu to naprawdę mówię z ręką na sercu po takich 4 latach po takich batach bym się nic nie odzywał
0
Akurat gracze Barcy sobie zasłużyli na takie pensje jakby Barca chciała to by sprezedała takiego Inieste za 100 mln a Messiego za pół miliarda i by żyła w dostatku ale Barcelona to więcej niż klub i jej sie to nie opłaca
0
Jaka inwestycja kolego to jest zwykła mafia żeby tyle wydawać na transfery i nic z tego nie mieć
0
Whatis jeszcze raz
Powyższy artykuł dowodzi że Guardiola jest geniuszem i że 14 tytułow w 4 sezony średnia 3,5 tytułu na sezon nie zostanie powtórzona przez żaden klub na ziemi i że styl Barcy czyli posiadanie piłki gwarantuje tytuły
0
Trzeba powiedzieć jasno Real to taki klub że gdyby nie kasa to by był w środku tabeli takie jest jego sportowe zaplecze
0
Hahaha whatis to dałes teraz buraka pewnie siedzisz pod stołem
0
Zniesmaczony
2 tytuły w 5 lat Realu czy to nie za mało jak na miliard euro wydanych na transfery ?
0
Znismaczony
Sorry ale nic nie rozumiem z twojego postu mówie poważnie
0
Whatis
Powyższy artykuł dowodzi że Guardiola jest geniuszem i że 14 tytułow w 4 sezony średnia 3,5 tytułu na sezon nie zostanie powtórzona przez żaden klub na ziemi
0
Ty zniesmaczony
Barca jest też lepsza z kontry od wszystkich zespołów tylko że ze względu na ustawienie zespołów rzadko ma do tego okazję ale z Realem te 5-0 czy 6-2 wszystkie gole są z kontry
0
Minusuj minusuj ale takiej serii Barcy z Realem jeszcze długo realowcy nie przebolejecie kompleks będzie trwał dopóki Messi będzie u nas grał
0
Jeśli ktoś chodź raz grał w nogę to wie że przyjemność z gry czerpie się tylko wtedy gdy ma się piłkę przy nodze jeśli ktoś mówi że uwielbia biegać za przeciwnikami to jest strasznym obłudnikiem i pochodzi z Madrytu hihi
0
To jest droga do sukcesu posiadanie piłki pokazuję to ostatnie 15 meczy z Realem gdzie strzeliliśmy im 3 razy więcej bramek a oni wygrali raz przez 90 minut gry
0
Coś z tym 2 to jakaś pomyłka hehe
0
REekord Guinesa
0
Zobaczycie że on jeszcze u nas pokaże klasę jestem o tym przekonany według mnie trochę mu zaszumiało w głowię musi się ogarnąć i będzie dobrze
0
Ot Cuenca to nam nastrzelał bramek podobnie Tello
0
Pedro w formie = potrójna korona Barcelony i na to liczę, mój ulubiony zawodnik ze względu na swoje zaangażowanie czasem myślę że on jest i rozgrywającym i obrońcą i snajperem i skrzydłowym jednocześnie