0

Dla Barcy to lepiej że nie pojedzie ale dla samego Puziego bardzo źle on ma niesamowity charakter zrobi wszystko żeby się znaleźć w kadrze

0

Puyol znając jego wole walki w 4 tygodnie robi z tą kontuzją on jest tak ważną postacią że wszystko zależy od niego czy zechce ryzykować czy nie, czyli wszystko wyniknie z rozmowy jego z Del Bosque

0

Tak nie weźmie Albiola na euro zamiast Puyola to jeszcze w grupie skończą rywalizacje

0

Kiedyś gdzieś czytałem że Mourinho leci na psychotropach żeby podołać presji żeby nie oszaleć, Pep ze względu na to że jest mądrzejszym człowiekiem nie będzie robił takich głupstw, odpocznie i wróci silniejszy

0

Pianie ma dobry mam zawsze posta zminusowanego dwukrotnie jak sądzę przez dwóch panów zniesmaczonego i whatisa za każdym razem to samo

0

Daje rade o mnie sie nie martw zajmij się swoją dupą

0

Zniesmaczony
Frustracja narasta może idź sie wysraj

0

Oby tylko omijały go kontuzję a będzie kimś nadzwyczajnym

0

Nigdy nie byłem dobry z polaka w życiu bym ci to lepiej wytłumaczył i szybciej, nie jestem jak ty z pokolenia cyfrowego mam 23 lata i z gimnazjum pamiętam tylko to że wypiłem pierwsze tanie wino :)

0

Znismaczony
Szybko ci zabrakłow kokretnych argumentów chłopie ciesz się mistrzostwem swojego klubu i się nie martw bo nie masz obecnie powodów więc nie wiem po co tu siedzisz i udowadniasz coś mi co napewno ci się nie uda bo największy klub na świecie co gra najlepszą piłkę jest tylko jeden

0

Powtarzam raz jeszcze w imieniu tego forum
Kurcze jakbym ja był kibicem Realu to naprawdę mówię z ręką na sercu po takich 4 latach po takich batach bym się nic nie odzywał

0

Szkółkę to macie ale piłkarz ze szkółki nie macie :) Mourinho zniszczy wasz klub bo mu chodzi o tu i teraz a nie o przyszłość pewnie po sezonie dokópi paru 30 latków jak Maicon albo Ibrahimovic i za dwa lata będzie "biała" rozpacz

0

Kurcze jakbym ja był kibicem Realu to naprawdę mówię z ręką na sercu po takich 4 latach po takich batach bym się nic nie odzywał

0

Akurat gracze Barcy sobie zasłużyli na takie pensje jakby Barca chciała to by sprezedała takiego Inieste za 100 mln a Messiego za pół miliarda i by żyła w dostatku ale Barcelona to więcej niż klub i jej sie to nie opłaca

0

Jaka inwestycja kolego to jest zwykła mafia żeby tyle wydawać na transfery i nic z tego nie mieć

0

Whatis jeszcze raz

Powyższy artykuł dowodzi że Guardiola jest geniuszem i że 14 tytułow w 4 sezony średnia 3,5 tytułu na sezon nie zostanie powtórzona przez żaden klub na ziemi i że styl Barcy czyli posiadanie piłki gwarantuje tytuły

0

Trzeba powiedzieć jasno Real to taki klub że gdyby nie kasa to by był w środku tabeli takie jest jego sportowe zaplecze

0

Hahaha whatis to dałes teraz buraka pewnie siedzisz pod stołem

0

Zniesmaczony
2 tytuły w 5 lat Realu czy to nie za mało jak na miliard euro wydanych na transfery ?

0

Znismaczony
Sorry ale nic nie rozumiem z twojego postu mówie poważnie

0

Whatis
Powyższy artykuł dowodzi że Guardiola jest geniuszem i że 14 tytułow w 4 sezony średnia 3,5 tytułu na sezon nie zostanie powtórzona przez żaden klub na ziemi

0

Ty zniesmaczony
Barca jest też lepsza z kontry od wszystkich zespołów tylko że ze względu na ustawienie zespołów rzadko ma do tego okazję ale z Realem te 5-0 czy 6-2 wszystkie gole są z kontry

0

Minusuj minusuj ale takiej serii Barcy z Realem jeszcze długo realowcy nie przebolejecie kompleks będzie trwał dopóki Messi będzie u nas grał

0

Jeśli ktoś chodź raz grał w nogę to wie że przyjemność z gry czerpie się tylko wtedy gdy ma się piłkę przy nodze jeśli ktoś mówi że uwielbia biegać za przeciwnikami to jest strasznym obłudnikiem i pochodzi z Madrytu hihi

0

To jest droga do sukcesu posiadanie piłki pokazuję to ostatnie 15 meczy z Realem gdzie strzeliliśmy im 3 razy więcej bramek a oni wygrali raz przez 90 minut gry

0

Coś z tym 2 to jakaś pomyłka hehe

0

REekord Guinesa

0

Zobaczycie że on jeszcze u nas pokaże klasę jestem o tym przekonany według mnie trochę mu zaszumiało w głowię musi się ogarnąć i będzie dobrze

0

Ot Cuenca to nam nastrzelał bramek podobnie Tello

0

Pedro w formie = potrójna korona Barcelony i na to liczę, mój ulubiony zawodnik ze względu na swoje zaangażowanie czasem myślę że on jest i rozgrywającym i obrońcą i snajperem i skrzydłowym jednocześnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?