0

Stoiczkow nie do końca masz racje psychika może wiele zdziałać coś o tym wiem uwierz mi

0

Smutni troche są widać po nich ale Tito wróci i będzie ok

0

Super słaba jest rzeczywiście Bilbao rok temu wszystkim w lidze europejskiej po 3 bramy walił doszedł do finału to samo Atletico, Real i Barca poodpadali w połfinale ligi mistrzów, lidze hiszpańskiej dorównuje obecnie poziomem sportowym najbardziej liga niemiecka wszystkie jej zespoły i w lidzemistrzów i europejskiej będa grały na wiosne nikt nie odpadł na dodatek wszystkie zajeły 1 miejsce w swoich grupach, angielskie kluby przeżywają kryzys pokazała to Manchester city, Chelsea które odpadły . Kto dziś ogładał finał klubowych mistrzostw świata powie to samo co wyżej napisałem

0

Thiago za Ville albo Alexisa a Iniesta na skrzydle znakomicie tam sie rozumie z Messim

0

Adriano i Pedro to dzisiaj nasz klucz do sukcesu według mnie

0

0

haha Mourinho rozwala mnie ten koleś kompleksy leczy w najlepszym do tego klubie czyli realku

0

Nie wierze że on to powiedział barca w tym seoznie nie dostała jeszcze żadnego karnego a Real ile już ich ma ?

0

Co do Perquisa to wcale nie jest to słaby zawodnik na Euro to był najlepszym naszym piłkarzem i między innymi dzięki niemu straciliśmy tylko 3 bramki

0

przypomne tylko ze ronaldinho sie wcale nie skonczyl zostal uznany najlepszym piłkarzem tego sezonu w lidze brazylijskiej sezon inczej jak w europie skonczyl sie tydzien temu wyprzedzil samego neymara ktory byl drugi a z zespolem ronnie zdobyl wicemistrzostwo a jego zespol zanim do niego przyszedl tułał sie w polowie tabeli nie zapominajcie o tym on nadal jest swietny a ma juz 32 lata moglby odcinac kupony ale wciaz cieszy sie gra i poswieca dla druzyny zdrowie zdobyl wszystko w pilce a nadal mi sie chce podrawiam wszystkich a ronniego zapamietam do konca swych dni

0

hahahahahah barcapff ile masz lat ?

0

Czemu miałby symulowac chory jestes koles bierzesz psychotropy? jak nie to czas najwyzszy

0

Messi jest super

0

Messi powinien odpuścić mecz z Betisem licze na Tito że wogóle go nie powoła żeby nie kusić losu

0

Rogo123 wpisz sobie w google

0

A kapitalny gol w meczu ze Spartakiem w Moskwie strzelony przez Alvesa i super nota to też było osłabienie tak ??

0

hahaha Kozaxus dobre u mnie w domu placzemy ze smiechu

0

Z tego co pisze na Primiera Division juz po badaniach są wyniki tydzien przerwy to jest niemozliwe miliony ludzi na twiterze wypisuja wspieraja Lionela super sprawa

0

Jak cos wyjdzie w tym rezonansie to sie zalamie pierdole nie ide spac czekam

0

Właśnie to mnie martwi jakie stłuczenie jak nigdzie kolana nie stłukł martwie sie

0

Tak zesra sie z betisem a nie zagra ciekawe po co ma grac jeszcze wynikow badan nie ma, trzeba czekac ale modle sie zeby nie bylo powaznej kontuzji

0

Jak ma spuchniete kolano to bardzo zle moze to byc zerwane wiazadlo podajcie szybciej info bo oszaleje

0

Masakra na huj go wstawial dzis Tito az plakac sie chce

0

Song gra jakby było level wyżej od wszystkich dobry mecz w jego wykonaniu

0

Pique jaki wariacik :D

0

Polską reprezentacje to można wziąść pod nóż a nie pod skrzydła najwyrzej :)

0

Brazylijczycy nie zatrudniają trenerów z zagranicy do reprezentacji to jest wiadome od dawna

0

Bardzo lubie Juventus jest dużo lepszym zespołem od Chelsea i według mnie obok nas jest głównym faworytem do zwycięstwa w lidze mistrzóe grają niesamowicie agresywnie przez 90 minut a Chiellini u nich to taki nasz Puyol

0

Bezpośredni pojedynek między Chelsea i Szachtarem wygrali Ukraińcy na Stamford Bridge przegrali z Chelsea 3-2 ale u siebie wygrali 2-1 więc strzelili jednego gola więcej na wyjeździe i dzięki temu to oni przechodzą dalej

0

Kurde zero poczucia humoru toż to żart był z Jezusem co wy tacy drętwi dziś Barca wygrała Messi 2 gole nie napinajcie się tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?