0

Ronaldinho w osttanim sezonie zdobył wicemistrzostewo ze swoim zespołem a jak przychodził do nih zespoł błąkał się w połowie tabeli, został także wybrany 2 najlepszym piłkarzem ligi brazylijskiej wygrał Neymar który strzelił w sezonie we wszystkich rozgrywkach około 50 goli

0

no lucas z psg starzec jakich malo albo oscar z chelsea dziadki wrecz albo polowa skladu szachtara

0


Zobaczcie co on wyrabia ależ miazga by była w następnym sezonie

0

Nie oszukujmy sie ale Neymar jest w stanie strzelić 10 albo 15 bramek w sezonie a nawet 30 a taki Alexis zaraz koniec sezonu a on ma 0 Pedro ma 5 a gra wszystkie mecze

0

I lepszy od Pedro i od Sancheza od Tello a Villa to podobny poziom ale technicznie Neymar jest lepszy i strzela więcej bramek w tamtym roku strzelił 50 bramek we wszystkich rozgrywkach a ma 20 lat

0

dlaczego mourinho wyrzucil Raula jak przyszedl do realu bo z raulem takich szopek by nie bylo to samo teraz sie dzieje z casilliasem tez odejdzie jesli mourinho zostanie

0

otoz to niech lalka mourinho powie czy rzeczywiscie tak bylo heh jesli sklamie messi go pozwie karanka przeprosi za pomowienia i wyjdzie kim jest sekta mourinho i jego małpy

0

won psie do swojej budy madryckiej raulu

0

real ma kompleks barcelony i messiego to jest straszne i nasila sie po kazdym gran derby ale tydzien dwa i sie uspokoja pieski

0

raul7 dobry z ciebie pajac zajedz do madrytu na mecz posluchaj jak barca wychodzi na santiago i najwieksza wedlug madrytu obelga sa spiewy polacco polacco na barce i mi to wystarcza a tobie ?

0

Messi powiedzial w twarz dla karanki prawde bardzo cenie takich ludzi , mourinho potrafi tylko obrazac na konferencjach to samo karanka a jak doszlo np do spptkania z tito pierwxzego spotkania po wsadzeniu palca w oko mourinho zrobil mine srajacego kota na pustyni sposcil wzrok i podal reke dla tito to uchwycily kamery to sa pajace i kable z takimi robi sie w roznych mkejscach fozne rzeczy

0

rozwala mnie taki callejon ktory po meczu z barca uswiadomil sobie ze przy Messim Iniescie alvesie on nie jest piłkarzdm i uswiadomil sobie ze pomylil dyscypliny

0

a niby czemu ktos mialby obrazac Roure chlopaku nikt go nigdy nie obrazi bo to inny poziom wychowania i kultury po co obrazac porzadnego czlowieka zle poruwnanie dales

0

deboer a jak sie czujesz na santiago bernabeu jak krzycza polacco jak ujacajacd psy i ublizaja ludziom z polski i calemu naszemu krajowi bo ja mam odruch wymiotny

0

pojedz do madrytu chodz raz na mecz realu podejdz do najzagozalszych ich kibicow nie mow ze jestes kibicem tylko ze jestes połakiem i zobaczysz jak zareaguja ja ci moge powiedziec ze powiedza puta barca taki jest madryt bylem tam i wiem

0

deboer to nie zadna propaganda tylko prawda w madrycie i innych czesciach hiszpani wysmiewaja sie z polakow strasznie sam bylem tego swiatkiem a ze madryt jest najbogatxza jej czescia smieja sie z naszego biedniejszego kraju strasznie

0

czy kibice realku z polski wiedza iz kibice w madrycie nazywaja ludzi w barcelonie wedlug nich obrazliwie polacco czyli uwazaja ich za pijakow biedakow brudasow uwazaja ze tak sie zyje w naszym kraju, nie moge pojac jak mozna kibicowac madrytowi i tym hipokrytom normalnie ryk do potegi, w madrycie nienawidza polakow i barcelony a ci im kibicuja

0

Maximoff
Bardzo fajny filmik sama prawda podoba mi się co myślałeś że Barca to lamusy można ich kopać lżyć a oni siedzą cichutko ludzie w Barcelonie mają większe jaja niż ci się wydaje mały człowieczku i zwykła cipo i won do swojej psiarni

0

Jose
Ja naprzykład tylko smieje sie z tego wszystkiego i z madryckich szczekających ujadających piesków, a nawet gdyby Messi kogoś nazwał tak czy inaczej co z tego hehe i bardzo dobrze że to zrobił widocznie miał powód sam z siebie tego nie zrobił, sorki ale jakby ktoś mi coś pierwszyy powiedział to bym mu wyjebał w twarz i by się skończyło, jakbym był na miejscu Tito gdy mu Mourinho wsadził palec w oko bym mu zęby powybijał, gdyby to był Laporta tak by się stało hehe

0

Mudvayne
Mam do ciebie pare słów won do madryckiej psiarni po co tu wlazłeś i szczekasz

0

Kłamie bo jest marionetką Mourinho ale błaźnią ten klub z madrytu ale mi w to graj

0

Szedłem za nim i widziałem wszystko hahah ale jaja co za tępy koleś ile on ma lat

0

Ja nie rozumiem czemu nie gra Villa oco w ty chodzi wogóle słynne 6-2 nie było z Iniestą na skrzydkle tylko z szybkim i bramkostrzelnym Henrym to samo słynna manita grał Villa - Pedro i Messi i Villa strzelił 2 gole ktoś mi wytlumaczy oco tutaj chodzi ???

0

Sorki ale wszędzie w kazdych rozgrywkach jesteśmy lepsi

0

Haha dobry artykuł mam pianie talizman nieżle to brzmi ale taka prawda Real za Mourinho potrafi tylko naszych skopać po nogach nic więcej

0

Jedne z lepszych klasykow bo nie bylo tych idiotów Pepe i Ramosa i od razuu meczyk piękny

0

Za małe zaangazowanie naszych realek sie spial jakby to final ligi mistrzow byl a my na spokojnie chcielismy 1-0 i do domu nie udalo sie ale to nic remis bramkowy i 80 procent ze na Camp Nou awansujemy do finału

0

przez kolejne 30 lat nie zdobedzidcie ligi mistrzow z taka pychą mowid do kibicow realu i jeszcze jedno won z nasze strony

0

nie bedzie tak łatwiutko jak sie niektorym zdaje dzis biore remis bramkowy w ciemno a na camp nou mysle ze skromnie wygramy ja liczd dzis na Ville w pierwszym sklaczie i masherano i busiego to by zatrzymalo kontry realu puyol i pique tez oczywiscie obowiazkowo tylko nie wiem jak to poukladac w obfonie heh

0

Villa jest w formie mówie wam w mecz z Ossasuną wszystkie ataki przechodziły przez niego lewą stroną ja bym własnie wstawił Ville za Pedro i Iniesta na skrzydle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?