0

nie widziałem jeszcze villi w takiej formie w barcelonie cos pieknego

0

pisze 3 posg o fabregasie ale wybaczcie i oblukajcie co on gra łazi jak łajza jakas co on biegac nie umie pobalował chyba ostatnio

0

oj nic sie nie stało bedzie ciekawsza koncowka

0

magik schodzi

0

ale rybenka villa man of the match

0

gramy z kontry to jest to na co zawsze czekam wedlug mnie jestesmy w tym elemencie lepsi od realu bo mamy messiego on idealnie do tego pasuje tyle ze rzadko nam na to inne zespoly pozwalaja

0

ale sie wkrecila piłka masakra a villa to zawodnik meczu ale odzyl ale walczy coz za zawodnik

0

obczajcie jak gra fabregas kontynuuje spacerek biegnie za kims z pilka i odpuszcza i staje za kazdym razem to samo

0

messi zmienil buty oh jea

0

snikers mowisz ze juz po zimie u mnie dzis -18 heh

0

niestety fabregas odstaje szybkosciowo nawet od graczy rayo nie mowiac o naszych

0

stawiam ze messi w przerwie zmieni buty kto przyjmuje zaklady ?

0

villa najlepszy na boisku to jest zawodnik niesamowity on nie musi biegac bez sensu jak pedro to jest klasa dwa dotkniecia piłki i 2-0

0

fabregas jest w fatalnej formie tez macie takie wrazenie wolny jak zolw i zawsze spozniony

0

Ja myślę że pique dziś odpocznie bo to jest tak naprawde nasz jedyny nominalny stoper Roura go oszczędzi

0

1.12 a na rayo 23 na betathome

0

abidal jest powołany na dzisiejszy mecz ?

0

nie rozumiem piłkarzy rayo oni chyba chca specjalnie zmotywowac naszych piłkarzy bo wiedza ze mozemy byc rozluznieni po meczu z milanem cos czuje dostana trojke i na drugi raz pomysla zanim cos powiedza

0

messiout
Milan to jest słaby klub dziecko idz do przedszkola

0

A w Realu rzed każdym meczem reprezentacji jak nie Marcelo udaję że jest kontuzjowany to inny Ronaldo ale to wszystko przez Mourinho w Barcelonie nikt nikomu nic nie narzuca to jest prawdziwy klub i prawdziwi i skromni ludzie

0

Nie sądze że będzie łatwo dla Realu z Galatą szzególnie że rewanż w Stambule oni zawsze słabych rywali u siebie szczególnie lekceważą

0

tylko real trzeba im pokazac gdzie ich miejsce

0

Mówie wam Van Buyten na obronie w Bayernie to nie może być szczelna obrona w tamtym sezonie Boateng - Barstruber to było zupełnie inna klasa

0

Barcelona - Borussia to byłby mecz to byłoby coś emocje signą zenitu nie ma co sięich bać byłoby piekne widowisko

0

troche za duzo znowu wychwalania pod niebiosa z kazdej strony ze skrsjnosci w skrajnosc ale ja zawsze o naszych zawodnikach mialem dobre zdanie

0

A ja chce real w nastepnej rundzie w kwietniu Barca ma zawsze najlepszą formę a Real juz chyba ją miał

0

On jest lepszy nawet jak wtedy biega za dwóch nigdy wcześniej nie widziałem go w takiej formie oby tak dalej bo najważniejsze mecze przed nami

0

Ja myślę że Pressing był nawet lepszy od naszego presingu ze słynnej manity miałem wrażenie

0

nie martw sie mashe i tak jestes moim ulubionym zawodnikiem ze wzgledu na charakter

0

To jest pilkarz stworzony do takich meczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?