xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie widziałem jeszcze villi w takiej formie w barcelonie cos pieknego
0
pisze 3 posg o fabregasie ale wybaczcie i oblukajcie co on gra łazi jak łajza jakas co on biegac nie umie pobalował chyba ostatnio
0
oj nic sie nie stało bedzie ciekawsza koncowka
0
magik schodzi
0
ale rybenka villa man of the match
0
gramy z kontry to jest to na co zawsze czekam wedlug mnie jestesmy w tym elemencie lepsi od realu bo mamy messiego on idealnie do tego pasuje tyle ze rzadko nam na to inne zespoly pozwalaja
0
ale sie wkrecila piłka masakra a villa to zawodnik meczu ale odzyl ale walczy coz za zawodnik
0
obczajcie jak gra fabregas kontynuuje spacerek biegnie za kims z pilka i odpuszcza i staje za kazdym razem to samo
0
messi zmienil buty oh jea
0
snikers mowisz ze juz po zimie u mnie dzis -18 heh
0
niestety fabregas odstaje szybkosciowo nawet od graczy rayo nie mowiac o naszych
0
stawiam ze messi w przerwie zmieni buty kto przyjmuje zaklady ?
0
villa najlepszy na boisku to jest zawodnik niesamowity on nie musi biegac bez sensu jak pedro to jest klasa dwa dotkniecia piłki i 2-0
0
fabregas jest w fatalnej formie tez macie takie wrazenie wolny jak zolw i zawsze spozniony
0
Ja myślę że pique dziś odpocznie bo to jest tak naprawde nasz jedyny nominalny stoper Roura go oszczędzi
0
1.12 a na rayo 23 na betathome
0
abidal jest powołany na dzisiejszy mecz ?
0
nie rozumiem piłkarzy rayo oni chyba chca specjalnie zmotywowac naszych piłkarzy bo wiedza ze mozemy byc rozluznieni po meczu z milanem cos czuje dostana trojke i na drugi raz pomysla zanim cos powiedza
0
messiout
Milan to jest słaby klub dziecko idz do przedszkola
0
A w Realu rzed każdym meczem reprezentacji jak nie Marcelo udaję że jest kontuzjowany to inny Ronaldo ale to wszystko przez Mourinho w Barcelonie nikt nikomu nic nie narzuca to jest prawdziwy klub i prawdziwi i skromni ludzie
0
Nie sądze że będzie łatwo dla Realu z Galatą szzególnie że rewanż w Stambule oni zawsze słabych rywali u siebie szczególnie lekceważą
0
tylko real trzeba im pokazac gdzie ich miejsce
0
Mówie wam Van Buyten na obronie w Bayernie to nie może być szczelna obrona w tamtym sezonie Boateng - Barstruber to było zupełnie inna klasa
0
Barcelona - Borussia to byłby mecz to byłoby coś emocje signą zenitu nie ma co sięich bać byłoby piekne widowisko
0
troche za duzo znowu wychwalania pod niebiosa z kazdej strony ze skrsjnosci w skrajnosc ale ja zawsze o naszych zawodnikach mialem dobre zdanie
0
A ja chce real w nastepnej rundzie w kwietniu Barca ma zawsze najlepszą formę a Real juz chyba ją miał
0
On jest lepszy nawet jak wtedy biega za dwóch nigdy wcześniej nie widziałem go w takiej formie oby tak dalej bo najważniejsze mecze przed nami
0
Ja myślę że Pressing był nawet lepszy od naszego presingu ze słynnej manity miałem wrażenie
0
nie martw sie mashe i tak jestes moim ulubionym zawodnikiem ze wzgledu na charakter
0
To jest pilkarz stworzony do takich meczy