xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
najtrudniej nam to przyszlo od paru lat
0
chlopie tu nie chodzi o szczyt formy tylko o obrone nasza naprawde nie mam pojecia jak ja ustawic niestety ale tito tez tego pojecia nie ma
0
ja licze ze bartra rozblysnie a byc moze wroci stary dobry abidal
0
messi byl bardzo zdenerwowany gdy patrzyl na gre swoich kolegow
0
adiq ja sie z toba zgodze za pepa duzo lepiej to wygladalo taki mecz jak z milanem gralismy wtedy w co drugim meczu bylo takie zaangazowanie a teraz messi i nic wiecej
0
th@ales a czyja to wina ta taktyka i te ustawienie i obecnosc fabregasa pedro adriano na srodku obrony no czyja piłkarzy ?
0
ten wywiad to chyba na zwolnienie tetna po meczu heh
0
ja naprawde licze na abidala gorzej od busiego i adriano to on nie zagra
0
co wedlug was pique dzis zle zrobil on praktycznie sam bronil bo busi to nie wiem gdzie byl ale daleko od camp nou o adriano nie wspomne bo jak skrzydlowy gra na stoperze to naprawde nie wiem oco chodzi a alvesie i albie sie nie wypowiem bo u nich z taktyka na bakier
0
kupimy swiatowej klasy mlodego stopera i panujemy na lata tu lezy problem w tym sezonie i oczywiscie troche fabregas ale nie bede sie juz nad nim pastwil bo wczesniej przepraszlem za swoje nerwowe posty
0
niech messi odpoczywa do polfinalu naprawde kazdy kibix barcy rzyczy mu tego zeby sobie chlopina odpoczal moze naweg wyjechac do rodzinki do argentyny
0
kocham barce ponad zycie przepraszam tito przepraszam was rzepraszam domownikow za przeklony przepraszam cie Boze za to co tu wypisywalem ale to z nerwow
0
messi chyba poczul bol
0
sorry chlopie ale dzis gra tylko messi
0
trzeba kurde strzelic
0
bo pedro to nie skrzhdlowy on umie ale strzelac
0
gdyby nue messi bylo by gowno masakryczne gowno
0
kto kurwa kto ? Messi
0
pedro jezu
0
boze zaraz koniecmeczu jezusienki
0
pedro biega po co on tyle biega na darmo
0
kurwa co za beznadziejna obrona
0
pique hahah
0
nienawidze takich meczy boze kochany ratuj
0
czas leci
0
pedro dalej biega hahah
0
zalamalem sie tym meczem naprawde a jutro bedzie mega kac
0
hahah dani alves hhah
0
bartra hahahah tito moj idol hahah
0
nic z tego nie bedzie zagralismy tak słabo ze sie słabiej nie da a czyja to wina ? Tito