0

najtrudniej nam to przyszlo od paru lat

0

chlopie tu nie chodzi o szczyt formy tylko o obrone nasza naprawde nie mam pojecia jak ja ustawic niestety ale tito tez tego pojecia nie ma

0

ja licze ze bartra rozblysnie a byc moze wroci stary dobry abidal

0

messi byl bardzo zdenerwowany gdy patrzyl na gre swoich kolegow

0

adiq ja sie z toba zgodze za pepa duzo lepiej to wygladalo taki mecz jak z milanem gralismy wtedy w co drugim meczu bylo takie zaangazowanie a teraz messi i nic wiecej

0

th@ales a czyja to wina ta taktyka i te ustawienie i obecnosc fabregasa pedro adriano na srodku obrony no czyja piłkarzy ?

0

ten wywiad to chyba na zwolnienie tetna po meczu heh

0

ja naprawde licze na abidala gorzej od busiego i adriano to on nie zagra

0

co wedlug was pique dzis zle zrobil on praktycznie sam bronil bo busi to nie wiem gdzie byl ale daleko od camp nou o adriano nie wspomne bo jak skrzydlowy gra na stoperze to naprawde nie wiem oco chodzi a alvesie i albie sie nie wypowiem bo u nich z taktyka na bakier

0

kupimy swiatowej klasy mlodego stopera i panujemy na lata tu lezy problem w tym sezonie i oczywiscie troche fabregas ale nie bede sie juz nad nim pastwil bo wczesniej przepraszlem za swoje nerwowe posty

0

niech messi odpoczywa do polfinalu naprawde kazdy kibix barcy rzyczy mu tego zeby sobie chlopina odpoczal moze naweg wyjechac do rodzinki do argentyny

0

kocham barce ponad zycie przepraszam tito przepraszam was rzepraszam domownikow za przeklony przepraszam cie Boze za to co tu wypisywalem ale to z nerwow

0

messi chyba poczul bol

0

sorry chlopie ale dzis gra tylko messi

0

trzeba kurde strzelic

0

bo pedro to nie skrzhdlowy on umie ale strzelac

0

gdyby nue messi bylo by gowno masakryczne gowno

0

kto kurwa kto ? Messi

0

pedro jezu

0

boze zaraz koniecmeczu jezusienki

0

pedro biega po co on tyle biega na darmo

0

kurwa co za beznadziejna obrona

0

pique hahah

0

nienawidze takich meczy boze kochany ratuj

0

czas leci

0

pedro dalej biega hahah

0

zalamalem sie tym meczem naprawde a jutro bedzie mega kac

0

hahah dani alves hhah

0

bartra hahahah tito moj idol hahah

0

nic z tego nie bedzie zagralismy tak słabo ze sie słabiej nie da a czyja to wina ? Tito

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?