0

czarno to widze ale nadzieja umiera ostatnia mam tylko pytanie po co kupilismh songa ?

0

sorry ale co ten pellegrini pieprzy za przeproszeniem czemu wszyscy wesza spisek a jak malaga ze spalonego strzeliła trzeba dopieprzyc w koncu komus kare bo sie ponauczali od mourinho krytykowania wszystkich i wszysgkiego i widza ze im za to nic nie grozi

0

w polfinale tylko real ale musimy awansowac wiec nie zapeszajmy

0

polaczki jak zwykle na przekor kibicuja jak gra polak to modla sie zeby mu sie nie udalo taki to jest kraj tacy to sa ludzie czy jeszcze cos mnie zdziwi w tym syfie

0

Ja uważam że PSG obecnie ma dużo lepszych piłkarzy jak Milan i nie bedzie łatwo

0

1-1 biorę w ciemno

0

a po co ma narazac sie na kontuzje ?

0

abi zostanie i kupno stopera wydluzy sie o rok i mysle ze bardzo fajnie mashe puyol pique i abi wystarcza w pełni

0

Chyba jednak Bartra zagra ale boję się że Ibra pozamiata nim nieżle on taki troche zagubiony przestraszony jest na boisku ale to jest wina tego że rzadko gra

0

przzydałby sie keita do składu

0

song i busi a kto gdzie zagra to juz jest drugorzedne

0

heh messi na lawke

0

masakra

0

powiedzmy sobie szczerze kto jesg lepszy pedro czy alexis chyba to jest jasne

0

i kto ? Alexis

0

idCie spac

0

heh dobre

0

jaka peruke to włosy

0

alexis najlepszy na boisku ma luz i blus

0

tito nie powunien wracac z nowego jorku jak dla mnie choroba to choroba to nie zarty

0

tito chyba nie w formie ale coz choroba straszna rzecz

0

juve gra dzis calkowitymi rezerwami

0

Juuż w środę kolejny buc zmieni zdanie i posypie głowe popiołem miałem do gościa szacunek ale powoli go już nie mam, nierozumiem takich trenerków którzy przed meczem na Camp Nou specjalnie podnoszą ciśnienie żeby dostać pod dupie robił tak Wenger robił tak Mourinho przed 5-0 i robi to Ancelotti no coż nie uczą się chłopy na cziś błedach więc naucża się na swoich

0

moze toadministrqcja wysyla bo ja np moment dostalem ostatnio bana nawet nie wiem za co chyba za prawde o realu

0

oj bedzie ban

0

ban sie szykuje na wiosne dozywotni heh

0

jak jutro przegramy albo zremisujemy i tak to zupełnie nic nie zmieni sami zmiennicy musza jutro grac i koniec

0

to samo alves lepiej niech jutro nie gra lepiej nie kusic losu

0

jutro wolałbym zeby pique nie gral bo jak dozna kontuzji to chyba roura na srodku obrony zagra z psg

0

plan jest prosty abidal musi jutro zagrac i tyle a ile minut to juz drugorzedna sprawa az mnie cos sciska w srodku ale to bedzie moment jak go przywita camp nou cos pieknego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?