0

kamildm dobrze godo polac mu

0

W angli też każdy kiks i od razu siada się na ławce a tabloidy robią z ciebie pokrakę nie jest to łatwa liga napewno

0

Z tego filmiku to widać że trochę za mało do środka schodzi a za dużo do końcowej linii

0

silva graco drugi mecz w psg strasznie kntuzjogenny zawodnik wrecz z papieru ale na boiskj jest twardy dobry były do barcy bo jest szybki i swietny technicznie

0

Jak Mourinho zostanie na nastepny sezon to Casillias bronic nie bedzie wiec odejdzie

0

To są kumple z reprezentacji hiszpanii w której wygrali wszystko zanim nie było Mourinho były stosunki normalne

0

To z tego że z miłą chęcią ich przygarniemy

0

Borussia rozniesie malage u siebie taka jest prawda tam bedzie blisko 90 tysiecy gardeł

0

Jak Borussia tego nie wygrała nie mam pojęcia chyba tylko dlatego że postawiłem na nich sporo kasy powinni strzelić z 5 bramek masakra

0

ja ogladam mecz borussi nigdy nie ogladam meczy realu nie interesuja mnie

0

mysle ze koles messaldo dostanie ostrego bana

0

ja bym wolał zeby takze z psg nie gral i przesiedzial na ławce

0

a czemu ma nie smigac ? Robi kondycje i da rade po to trenuje

0

czy te komentarze ppod spodem maja cos wsoolnego z kontuzja leo jakis bałagan tu sie robi

0

to w koncu ile jest juz info ?

0

niepokoi mnie to ze leo juz w okolo 25 minuty sie trzymal reka za tyl uda ogladalem specjalnie 2 raz mecz i to wylapałem wedlug mnie za dlugo na boisku przebywal gdyby zszedl od razu to by pauzowal od 7 do 10 dni a tak mam zle przeczucia

0

jeszcze tylko jedno zdanie napisze uraz miesniowy np uda to jest naciagniecie jak mozna sie nabawic takiego urazu przy wslizgu przeciwnika kolego to jest naderwanie np przh strzale albo przy starcie do pilki nie ma innej mozliwosci

0

modlmy sie zeby nie bylo to naderwanie sciegna bo to nie bedda 3 tygodnie a moze nawet 3 miesiace urazy sciegien sa najbardzie czasochlonne w leczeniu i najwazniejsze jest zeby nie powrocic za wczesnie bo takie urazy bardzo latwo sie odnawiaja

0

uwierz mi to jest miesien a nie rozciecie jak grales kiedys w pile to wiesz ze od rozciecia sie nie schodzi z boiska messi wczoraj doznal kontuzji bez udzialu przeciwnika czyli uraz miesniowy

0

wiesz co to znaczy poglebic uraz dwuglowy uda widze ze nie masz pojecia gdyby zagral z mallorka pozniej nie zagral by 3 miesiace bo by mu sie dziura w miesnie zrobila

0

dwuglowy to jest miesiac przerwy niestety kurde zle to widze

0

kiedy beda te badania

0

ja licze na abidala pamietam jak jeszcze przed tymi zawirowaniami z rakiem gral na srodku obronu i wymiatal byl naszym najlepszym obronca

0

bez messiego to slabo to wyglada i to strasznie ogladam fabregasa z drugiej polowy i mam watpliwosci czy on powinien grac w barcelonie wolny jest jak parowoz

0

on ma szczescie ze messi zszedl z kontuzja bo inaczej to by tu nie bylo 2-2 a bysmy wygrali

0

Pedro jest zawieszony i ma kontuzję wiec 2 w 1

0

Barca na nsport bo zmienili dzisiaj, włączcie sobie nsport i leciało ostatnio na pasku na nsport Barca na npremium Bayern

0

Spoko nie ma sprawusi ważne że Messi strzela heh

0

No to zmiencie to apelujemy

0

Redkacjo droga 3 post na ten temat wysyłam czy te zdanie jest prawidłowe :

"W dzisiejszym meczu z Celtą Vigo La Pulga zdobył 19. gola z rzędu(!) w spotkaniach ligowych i trafił po raz 43 do siatki w tym sezonie La Liga". ?

Mi się zdaje że Messi zdobył 29 gola z rzędu w 19 kolejce z rzędu poprawcie to ludzie troche profesjonalizmu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?