0

ma ktos składzik ?

0

Rooney w Barcelonie to by było coś marzenie takiego walczaka nie mamy byłby to strzał w dziesiątke

0

Podobno Ronaldinho nie dostał powołania a za niego powołał Scolari Kake tak wczoraj pisali

0

gdyby nie leo to bysmy byli za przeproszeniem w czarnej dupie

0

Oczywiście nie chodziło mi żeby się pozbywać Messiego broń cię panie Boże to jest najlepszy talent świata ale chodzi mi żeby był ktoś do pomocy w strzelaniu bramek a nie statyści jak Pedro czy Alexis

0

Mi się zdaje że Barca ma syndrom Messiego trochę muusimy w końcu zdecydować co jest ważniejsze czy rekordy messiego czy np kupno zawodnika wysokiej klasy który da nam więcej bramek i więcej możliwości wiadomo że jak był Eto, Henry, Ibrahimović to Messi nie strzelał nam 60 goli w lidze tylko koło 30 bo to się rozkładało na inne gwiazdy a teraz mamy jednego tylko od strzelania bramek z lepszymi zespołami to nie zdaję egzaminu. Kto się ze mną zgodzi ?

0

Szczerze wolę Ligę Hiszpańską niż te przekręty w lidze mistrzów tego już się nie da oglądać

0

Nie wróci bierze chemie czy to tak trudno zrozumieć, macie pojęcie co to jest rak i chemia ?

0

A jakby Messi strzelił w 2 minuecie czy 3 gola miał sytuacje 100 procentową albo gdyby z wolnego trafił byłaby mowa o kryzysie ?

0

Barca w sobote znowu przegra jesli zagra z beznadziejnym naprawde totalnie beznadziejnym Fabregasem i Xavim chodz ten drugi jest po kontuzji

0

Popodpisywali hurtowo kontrakty i coś sie zacieło czesto tak sie zdarza w zespołach na topie

0

0

Do huja jasnego co sie z nami dzieje ?
Ja wam powiem to są tylko ludzie ich trener ma raka nie ma go z nimi i z nami to nie jest jakieś gówno tylko śmiertelna choroba myślicie że to się na nich nie odbiło robią tylko dobrą minę do złej gry ale wam powiem są ważniejsze rzeczy niż jakiś durny pucharr

0

Jeszcze napisze jedno po prostu pogratulujmy Realowi i tyle tak jak nasi zawodnicy po meczu i idźmy spać to nie koniec świata co jest ważniejsze liga czy puchar króla dajcie spokój mamy komfort w lidze nie jest źle a przegraliśmy przez brak trenera i tylko tyle

0

Do huja jasnego co sie z nami dzieje ?
Ja wam powiem to są tylko ludzie ich trener ma raka nie ma go z nimi i z nami to nie jest jakieś gówno tylko śmiertelna choroba myślicie że to się na nich nie odbiło robią tylko dobrą minę do złej gry ale wam powiem są ważniejsze rzeczy niż jakiś durny puchar

0

no to brawa dla tito jesli gramy takim składem jak w 2011 tylko abidala brakuje

0

słabo ostatnio gramy z realem na camp nou pora to zmienic

0

Znowu Villa nie zagra w pierwszym składzie według tego artykułu Boże kochany oco tu chodzi znowu tysiące podań i żadnego napastnika masakra

0

Ja Bym dał za Fabregasa (najgorsza forma w całym zespole według mnie obecnie bezproduktywny ) Masherano i Busquetsa przeniósł na pozycję Iniesty a Inieste na skrzydło to by uniemożliwiło kontry dla realu bo inaczej to stracvimy bramkę i to nie jedną

0

Nie oszukujmy sie bedzie diabelsko trudbo 3-0 z Milanem ja nie wierze mam do tego prawo

0

Nie przegralibyśmy wczoraj gdyby Tito nie zachorował jestem tego pewien ale cóż takie jest życie tej edycji chyba nie uratujemy szczególnie że gramy bez trenera

0

Mówiłem to samo wczoraj on nie pasuje do naszego stylu to typowy gracz do zespołu na kontry jak Tottenham, Real w tych klubach byłby to topowy gracz u nas jak inne zespoły stawiają autobus po prostu nie ma szans rozbłysnąć ma za mało miejsca, życze mu jak najlepiej bo to świetny gracz

0

2-0 z 1 meczu jest strasznie ciezko odrobić pokazał to dzisiejszy mecz Liverpoolu jeszcze nigdy nikomu njie udało się w lidze mistrzów odrobic straty 2-0

0

Liverpool niesamowicie walczył Suarez to ma serce niestety po Messim zaangażowania ostatnio nie widać jakiś chodzi taki obrazony ostatnio po boisku trochę mu sie nie dziwie jak on niepociągnie to tylko podania bezsensowne w poprzek są wymieniane

0

4 bramki strzelić Milanowi którzy nie mają już w składzie dziadków oj będzie ciężko

0

messi nie zagra z sevilla i z depo taka mam nadzieje i sobie odpocznie

0

jedna kontra milanu na camp nou i sezonowcy odpadna w sina dal jedyny ale jakze piekny pozytyw nam sie moze przydazyc

0

do złudzenia to przypomina mecze z interem mecze z chelsea to jest znowu to samo znowu odpadniemy najprawdopodobniej ale tym razem w fatalnym stylu sedzi im pomogl ale mnie to nie obchodzi celnego strzału nie oddalismy majac tskich piłkarzy no sorry bardzo ale cos tu jest nie tak

0

jutro na spokojnie obejrze sobie powtorke mecau i oblicze ile ci włosi udawali ale mam wrazenie ze ponad 10 minut na tym urwali oni zawsze tsk graja to taki real w lepszym wydaniu

0

roura sam nie wierzy w awans ale co ma mowic znowu w jeden mecz przekreslamy cały sezon tak byc nie moze to juz drugi sezon z rzedu ten zespol jest w stanie wygrywad co roku wszystko lige mistrzow wszystko ale nie z takimi taktykami gdzie wkoll jest to samo bezsensowne klepanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?