xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zmienicie te 19 goli z rzędu w lidze na 29 goli z rzędu w lidze czy będziecie tkwić w błędzie i karmić madryckie trole ?
0
mi sie wydaje ze strzelil 29 gola z rzedu a nie 19 czyz nie tak a strzelil w 19 kolejce z rzedy czyz nie mam racji ?
0
fabregas tragiczna forma tu sie z wami zgodze nie wiem gdzie on ma glowe ale chyba w chumrach
0
no to fajnie trzeba ten mecz zobaczyc a mialem isc na piwki
0
ja bym dal odpoczac messiemu ale wiadomo ze to messi decyduje czy gra
0
thiago fabregas i messi dobrze sie rozumieja ale fabi od 3 miesiecy jest w fatalnej formie w pierwszej czesci sezonu byl najlepszy zaraz po leo nie wiem co sie z nim stało jest wolny jak zolwik jakis taki bez walki moze to dzis sie zmieni
0
jak narazie to nas ancelotti lekcewazy
0
totti niezdobyl z roma mistrzostwa byl gora wicemistrzem
0
ani razu nie zdobyl mistrza totti tak na marginesie ale zawodnik bardzo dobry
0
mysle niech xavi odpocznie z psg a zagra za niego thiago albo fabregas i po kłopocie
0
Mam nadzieje że nie zagra ani Xavi ani Pique ani Iniesta ani Messi ta czwórka jest niezbędna na PSG a nawet jak się potkniemy z Celtą nic się takiego nie stanie
0
Niech zagra bardzo fajnie będzie ciekawiej
0
Ja nie słyszałem żeby ktoś mówił że Ronaldo jest najlepszy tylko w Realu tak mówią a i to nie wszyscy Higuain i Di Maria uważają że Leo jest lepszy
0
Sam rok kalendarzowy messi ma 91 a Ronaldo hahah?
0
0
Messi to jest taki Gerrard jeśli chodzi o pozycje na boisku tylko ulepszone zmuutowana zmodyfikowana wersja
0
Najlepiej szukać tanio i młodo napewno nie Thaigo Silva on zarabia prawie tyle co Messi a kosztuje z 70 mln nikt go nie kupi człowieku, trzeba szukać drugiego Pique
0
Ciapaki nie piją nie balują to jest wielki +
0
Stylem i budową ciała przypomina Alexa z PSG wcześniej z Chelsea obrońca nie do przejścia bardzo silny fizycznie w lidze francuskiej jeden z najlepszych obrońców obecnie
0
ten jest najlepszy w hiszpani kto gromi w lidze a nie kto wygrywa mecz o pietruszke rok temu wygralismy z realem i co z tego mielismy ?
0
messi jest najlepszy w histori dla mnie moze nawet nie jechac na mistrzostwa swiata 100 w sezonue to jest bog 18 meczy w lidze z bramka z rzeduy czy to kogos jeszcze dziwi heh ronaldo to na 5 sie zawsze konczy
0
frustracja w realu siega zenitu mourinho wygral 4 mecze z barca na 17 hah maja kompleks wygrali dwa mecxe towarzyskie ale nawet pucharu krola nie zdobeda bo dostana w dupe od rywala zza miedzy falcao łyka ronaldo na sniadanie
0
dinio idz sie przejsc messi zdobyl 4 razy z rzedu zlota piłke kolego o czym my dyskutujemy
0
co mysli ronaldo teraz czy nadal uwaza sie najlepszy heh szczegolnie po ostatnim tygodniu ? Cos ucichli w realu jakos juz ramos nic nie mowi ze beda walczyc do konca w lidze a ekspert na gazeta.pl napisal po naszych 3 przegranych ze real odrobi straty do barcy i wygra lige hah
0
jestem pewien ze gdyby tydzien temu na camp nou przyjechał real a nie milan i spotkał by sie z nami dostal by tak samo 4 bramki to były zupelnie inne rozgrywki i inna motywacja niz puchar krola cay tez liga dawno wygrana
0
widocznie nasi piłkarze ktorzy zdobyli wszystki najwazniejsze trofea i to kilkakrotnie w tym mistrzostwa europy swiata mistrzostwo olimpijskie mysla inaczej i meCz z realkiem ktory traci 16 punktow do nas potraktowali bardziej towarzysko i kto tego nie widzial jest troche slepy
0
mało wazne dwa przegrane mecze z realem mało mnie obchodza szczerze powiem szcegolnie drugi mecz wybitnie towarzyski a drugi mecz z milanem najlepszy mecz barcy ostatnich dwoch lat
0
alexis to jest zawodnik drybling to on ma fenomenalny nie powiem
0
zolwik
0
nareszcie schodzi nasz zołwil fabi