0

Zmienicie te 19 goli z rzędu w lidze na 29 goli z rzędu w lidze czy będziecie tkwić w błędzie i karmić madryckie trole ?

0

mi sie wydaje ze strzelil 29 gola z rzedu a nie 19 czyz nie tak a strzelil w 19 kolejce z rzedy czyz nie mam racji ?

0

fabregas tragiczna forma tu sie z wami zgodze nie wiem gdzie on ma glowe ale chyba w chumrach

0

no to fajnie trzeba ten mecz zobaczyc a mialem isc na piwki

0

ja bym dal odpoczac messiemu ale wiadomo ze to messi decyduje czy gra

0

thiago fabregas i messi dobrze sie rozumieja ale fabi od 3 miesiecy jest w fatalnej formie w pierwszej czesci sezonu byl najlepszy zaraz po leo nie wiem co sie z nim stało jest wolny jak zolwik jakis taki bez walki moze to dzis sie zmieni

0

jak narazie to nas ancelotti lekcewazy

0

totti niezdobyl z roma mistrzostwa byl gora wicemistrzem

0

ani razu nie zdobyl mistrza totti tak na marginesie ale zawodnik bardzo dobry

0

mysle niech xavi odpocznie z psg a zagra za niego thiago albo fabregas i po kłopocie

0

Mam nadzieje że nie zagra ani Xavi ani Pique ani Iniesta ani Messi ta czwórka jest niezbędna na PSG a nawet jak się potkniemy z Celtą nic się takiego nie stanie

0

Niech zagra bardzo fajnie będzie ciekawiej

0

Ja nie słyszałem żeby ktoś mówił że Ronaldo jest najlepszy tylko w Realu tak mówią a i to nie wszyscy Higuain i Di Maria uważają że Leo jest lepszy

0

Sam rok kalendarzowy messi ma 91 a Ronaldo hahah?

0

0

Messi to jest taki Gerrard jeśli chodzi o pozycje na boisku tylko ulepszone zmuutowana zmodyfikowana wersja

0

Najlepiej szukać tanio i młodo napewno nie Thaigo Silva on zarabia prawie tyle co Messi a kosztuje z 70 mln nikt go nie kupi człowieku, trzeba szukać drugiego Pique

0

Ciapaki nie piją nie balują to jest wielki +

0

Stylem i budową ciała przypomina Alexa z PSG wcześniej z Chelsea obrońca nie do przejścia bardzo silny fizycznie w lidze francuskiej jeden z najlepszych obrońców obecnie

0

ten jest najlepszy w hiszpani kto gromi w lidze a nie kto wygrywa mecz o pietruszke rok temu wygralismy z realem i co z tego mielismy ?

0

messi jest najlepszy w histori dla mnie moze nawet nie jechac na mistrzostwa swiata 100 w sezonue to jest bog 18 meczy w lidze z bramka z rzeduy czy to kogos jeszcze dziwi heh ronaldo to na 5 sie zawsze konczy

0

frustracja w realu siega zenitu mourinho wygral 4 mecze z barca na 17 hah maja kompleks wygrali dwa mecxe towarzyskie ale nawet pucharu krola nie zdobeda bo dostana w dupe od rywala zza miedzy falcao łyka ronaldo na sniadanie

0

dinio idz sie przejsc messi zdobyl 4 razy z rzedu zlota piłke kolego o czym my dyskutujemy

0

co mysli ronaldo teraz czy nadal uwaza sie najlepszy heh szczegolnie po ostatnim tygodniu ? Cos ucichli w realu jakos juz ramos nic nie mowi ze beda walczyc do konca w lidze a ekspert na gazeta.pl napisal po naszych 3 przegranych ze real odrobi straty do barcy i wygra lige hah

0

jestem pewien ze gdyby tydzien temu na camp nou przyjechał real a nie milan i spotkał by sie z nami dostal by tak samo 4 bramki to były zupelnie inne rozgrywki i inna motywacja niz puchar krola cay tez liga dawno wygrana

0

widocznie nasi piłkarze ktorzy zdobyli wszystki najwazniejsze trofea i to kilkakrotnie w tym mistrzostwa europy swiata mistrzostwo olimpijskie mysla inaczej i meCz z realkiem ktory traci 16 punktow do nas potraktowali bardziej towarzysko i kto tego nie widzial jest troche slepy

0

mało wazne dwa przegrane mecze z realem mało mnie obchodza szczerze powiem szcegolnie drugi mecz wybitnie towarzyski a drugi mecz z milanem najlepszy mecz barcy ostatnich dwoch lat

0

alexis to jest zawodnik drybling to on ma fenomenalny nie powiem

0

zolwik

0

nareszcie schodzi nasz zołwil fabi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?