xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Puyola nie ma pedro jest jeszcze tylko fabregasa wstawić i już wogólę bysmy żadnej sytuacji nie stworzyli Villa to samo bez formy straszny jest ten skład zero zmian praktycznie chyba że coś tito wymyślił z ustawieniem
0
Kurde jak może grać Pedro który jest w formie gorszej chyba nawet od rasiaka on gra taki piach cały sezon że szkoda gadać ja nie pamiętam żeby kogoś w tym sezonie przedryblował podaje do tyłu zawsze i w poprzek do przodu nigdy niepo prostu to nie na moje nerwy z takim składem to my nawet bramki nie strzelimy ale mówiłem juz wczesniej że bez ryzyka nie ma awansu mam nadzieje na dobry mecz ale awansu nie będzie nawet się nie denerwuje
0
Nie mamy szans takim składem nasi trenerzy boja sie ryzyka a co za tym idzie boją sie awansować
0
bez puyola to juz pozamiatane stracimy gola i po herbacie niestety nie jest to nasz szczesliwy dzien ale mam nadzieje chociaz na dobry mecz
0
napisz mi na priv jq jestem pierwszy
0
Hen
Ostatnio w graniu bez walki jesteśmy naprawdę dobzi nie powiem w jakim meczu ale to było na Camp Nou i to całkiem niedawno
0
Kurde chudini sorki chodizło mi o 19KamilFCB10 coś mi się poprzieprzyło jeszcze raz przepraszam
0
creativeopinion
Drogi kolego proponuję włącz sobie meczy z 2011 roku myślę że wiesz który i słynne klepanie na Camp Nou przy 5-0 gdzies przez 3 minuty nie mogliście dotknąć piłki biegaliście jak szczury po piwnicy a Ronaldo miał łzy w oczach i machał swoimi małymi lapkami pozdro ps od tamtej pory kocham klepanie i od razu przed oczami mam manite
0
Chudini drogi dostaniesz dziś bana również za obrażanie dzisiaj mnie w innym poście już ja się o to postarałem
0
I co dostał bana ? nic podobnego a ja ostatnio dostalem po porażce z realem jak napisałem że Tito bierze chemie i leczy się i są ważniejsze rzeczy jak wygrana
0
Chudini masz święta racje tu mam przykład
19KamilFCB10, napisał o mnie taki post "
xavi890
Po co obrażasz Kibiców !?
Wiara umiera ostatnia . A każdy może typować swoj wynik .
A nie Tylko ty znawco zajebany .
0
ja8215
Hehe fajny post takich nam trzeba jak go czytałem to aż ciarki mnie przeszły no ale to tylko marzenia
0
KingLeonidas
Chłopie wiesz co tu się bedzie działo po meczu masakra jakaś tego nie ogarnęłoby nawet 200 moderatorów faja nienawiści spadnie jak grom z jasnego nieba na naszych piłkarzy czasem żałuję że Barca wszystkowygrywała tyle lat teraz czkawką się to odbija bo pseudokibice są za bardzo rozpieszczeni sukcesami
0
Nie wiem po meczu i przed meczem idzcie na piwo pobiegać albo coś nie wiem ruchajcie swoje panny ale przestańmy jeżdzic się nawzajem bo to jest żałosne droga redakcjo apeluujemy z godzinkę przed meczem i do godziny po meczu wyłączcie komentarze albo wogólę zamknąc stronę
0
adamek1910
Mam taki sam pomysł i najlepiej po meczu też wyłączyć komentarze po co to się napędzać nie szkoda wam ludzie swoich serc
0
Każdy każdego minusuję ja proponuję po meczu zablokować stronę bo tutaj się będą działy rzeczy nie z tej ziemi, przeklony na lewo i prawo jak na realmadryt.pl zaleje nas fala dzieci którzy nie pogodzą się z wynikiem tak jest zawsze po tego typu meczach, bany będą latać pod sufit
0
Czym się tak napinacie więcej luzu to jest tylko piłka nożna, wszystko zależy od Barcy i tyle
0
lukasz190
Kolejne dziecko wojny posty tego typu " wygramy na 100 procent " albo " będzie manita" normalnie zwalają z nóg człowieka
0
19KamilFCB10
Wydaję mi się że przydałby się ban dla kolegi niżej i to taki siarczysty z półroczny za obrażanie i się wyrażanie po wieśniacku
0
Ale dzisiaj tu nie ma czasu na spokój podania do tyłu itp tu trzeba strzelić szybko bramkę a nie podawać 500 podań w poprzek
0
Znowu sie zaczyna lekceważenie rywala przez dziaciaków tu wpisujących swoje posty 6-0 7-0 5-0 takk napewno, napiszę poraz kolejny że Milan to nie getafe to nie Rayo Vallecano to nie Deportivo la Coruna i tyle w temacie tylko cud pozwoli nam awansować a ja w cuda nie wierze, nastawcie się na dobry mecz i tyle bo szkoda zdrowia i nerwów i potem jak przegramy znowu będzie lament dzieci i gówniarzy jacy to my słabi
0
czym tu sie denerwujesz chlopie barca to nie real ktory 7 lat z rzedu nie umial przejsc 1/8 raz odpadniemy to nie koniec swiata
0
tez bym postawil na awans ktoregos z zespolow al nie ma takiego zakładu na betathome
0
ja tam jestem spokojny jak przed deportivo bardz omale szanse na awans ale za to duze szanse na po prostu dobry mecz i na to licze
0
czarno to widze po co od poczatku meczu od razu tak ryzykowac
0
a moze pique na atak co wy na to wedlug mnie tu musi byc rewolucja w taktyce
0
Było 2-1 w doliczonym czasie gry i nie mieliśmy awansu
0
nie mamy szans niewygramy 3-0 naprawde szkoda nerowo po prostu usiade mam nadzieje obejrze dobry mecz dwoch fantastycznych druzyn i tyle ale odrobienia strat nie oczdkuje
0
3-0 z milanem w obecnem firmie milanu to bedzie naorawde cuud, oni nie prxegrali od wielu spotkan ba prawie wogole nie traca bramek
0
90 mln za neymara czy 150 to jest w jego przypadku biznes to jest najbardziej rozchwytywany produkt na rynku piłkarskim który podobnie jak Ronaldo w Realu zwrócił się z koszulek reklam i tym podobnych w pół roku