0

pedro kim on jest sie pytam kim

0

pedro hahahahah

0

nie chce tito na ławce sorry on nie ma jaj

0

rozpierdala mnie tito i ten jego beznadziejny spokoj o sie naprawde nie nadaje

0

jedna kontra i bedzie 2-0

0

tito spierdolil sprawe niestety aale sklad wystawil za takie decyzje sie wylatuje z klubu

0

za chwile 2-0

0

odpadlismh pogodzmh sie z tym

0

tito to on powinien w szpitalu lezec widac ze jest chory tego nie ukryje sie

0

super tito jesg za slaby co on tu ustawil boze

0

i co mowilem co mowilem kurwa ?

0

ja nie czekam ale tito czeka moze lubi takie nerwowki bo ja nie

0

fabs to nie mam slow

0

doczekasz sie messiego tylko najpierw gola stracimy

0

czekam na strate gola

0

bez zmian czekamy na strate gola super dziura w srodku zaraz zobaczycie jak psg pierdyknie stawiam stowke na bet at home

0

pedro to nie jest skrzydlowy tylko szpica typowa wybieganie do prostopadlych piłek ale tito to nie pep

0

pedro pomylił dyscypliny on powinien biegaczem zostac bo w piłke gra marnie od 1.5 roku

0

rok temu z chelsea kazdy pamieta jak sie skonczylo bronienie wyniku my tego nie potrafimy albo strzelimy gole albo odpadniemy bo ibra ukuje tego jestem pewien

0

pedro to jest skandal ze on gra rownie dobrze ja bym pobiegal mam forme do biegania tu trzeba umiec w pilke grac zeby grac w barcelonue

0

pedro to mnie rozpieprza ten pilkarzyna

0

najgorszy mecz w sezonie gramy

0

no dziure w srodku chyba kazdh widzi o czym mysli tito

0

zle wybory tito bardzo zle a na fabregasa jak zwykle nie moge patrzyc liga mistrzow to dla niego za wysokie progi o 3 belki

0

tak samo gramy jak na san siro bo gramy znowu ta sama beznadziejna taktyka fabregas z boiska ten mecz jest dla niego poziom za wysoka on moze z mallorka strzelac

0

tito z tym skladem pokazal klase

0

odpadniemy boze kto taki sklad ustalil co za beznadzieja

0


Odpadniemy dzis niestety

0

niestety ale z taka o rona bez messiego nie wybrywa sie z naszpikowanym gwiazdami zespolem oby nie byly to prorocze slowa

0

adriano w skladzie i to srodek obrony chyba to jest zart nie gral miesiac w pilke dwa razy potrenowal i od razu na srodek obrony nie zartujmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?