xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pedro kim on jest sie pytam kim
0
pedro hahahahah
0
nie chce tito na ławce sorry on nie ma jaj
0
rozpierdala mnie tito i ten jego beznadziejny spokoj o sie naprawde nie nadaje
0
jedna kontra i bedzie 2-0
0
tito spierdolil sprawe niestety aale sklad wystawil za takie decyzje sie wylatuje z klubu
0
za chwile 2-0
0
odpadlismh pogodzmh sie z tym
0
tito to on powinien w szpitalu lezec widac ze jest chory tego nie ukryje sie
0
super tito jesg za slaby co on tu ustawil boze
0
i co mowilem co mowilem kurwa ?
0
ja nie czekam ale tito czeka moze lubi takie nerwowki bo ja nie
0
fabs to nie mam slow
0
doczekasz sie messiego tylko najpierw gola stracimy
0
czekam na strate gola
0
bez zmian czekamy na strate gola super dziura w srodku zaraz zobaczycie jak psg pierdyknie stawiam stowke na bet at home
0
pedro to nie jest skrzydlowy tylko szpica typowa wybieganie do prostopadlych piłek ale tito to nie pep
0
pedro pomylił dyscypliny on powinien biegaczem zostac bo w piłke gra marnie od 1.5 roku
0
rok temu z chelsea kazdy pamieta jak sie skonczylo bronienie wyniku my tego nie potrafimy albo strzelimy gole albo odpadniemy bo ibra ukuje tego jestem pewien
0
pedro to jest skandal ze on gra rownie dobrze ja bym pobiegal mam forme do biegania tu trzeba umiec w pilke grac zeby grac w barcelonue
0
pedro to mnie rozpieprza ten pilkarzyna
0
najgorszy mecz w sezonie gramy
0
no dziure w srodku chyba kazdh widzi o czym mysli tito
0
zle wybory tito bardzo zle a na fabregasa jak zwykle nie moge patrzyc liga mistrzow to dla niego za wysokie progi o 3 belki
0
tak samo gramy jak na san siro bo gramy znowu ta sama beznadziejna taktyka fabregas z boiska ten mecz jest dla niego poziom za wysoka on moze z mallorka strzelac
0
tito z tym skladem pokazal klase
0
odpadniemy boze kto taki sklad ustalil co za beznadzieja
0
Odpadniemy dzis niestety
0
niestety ale z taka o rona bez messiego nie wybrywa sie z naszpikowanym gwiazdami zespolem oby nie byly to prorocze slowa
0
adriano w skladzie i to srodek obrony chyba to jest zart nie gral miesiac w pilke dwa razy potrenowal i od razu na srodek obrony nie zartujmy