0

turaver moze messi 10 goli strzeli bayernowi co ty na to ?

0

0 strzałow celnych levante i abidal w składzie i to mowi wszystko

0

Wszedłem z ciekawości na strone Bayernu i tam komentarze są jednoznaczne oni myślą że są już w finale i to mi się podoba przejada sie na tej swojej pewności

0

Jak zagra Song i Busi to sobie Bayern nie pogra i wygramy ale wątpie w to Tito ma jedną taktyke za Pepa było ich kilkaq

0

Czyli jednak Abidal zagra tak wnioskuje

0

ani razu tylko remisował

0

MesQueUnClub22 oco ci chodzi ja pisalem ze nas nie obchodzi to co patteo w poscie nabazgrolił

0

i co w związku z tym jaki to ma związek z meczem wogóle co nas to obchodzi

0

20 lat temu w hiszpani pracował i zna Barcelone

0

Bartre to nie tylko zabiegają ale i wkręca z 5 razy w ziemie niestety taka jest prawda

0

Messi jaki brzuszek aż kości stercza heh ciekawe ile on waży stawiam z 65

0

Bo na siłowni to on nie był dawno oj dawno

0

lukrzenie czas zaczac a i tak kazdy mysli ze wygra

0

zgadzam sie z przedmowca abidal najlepszy na boiskj wczoraj cos fantastycznego

0

abidal jest w kadrze to dobrze wrozy

0

najlepiej bedzie swietowac za dwa tygodnie na camp nou bedzie juz po polfinałach i bedzie mozna popic

0

bayern ma w lidze 70 procent posiadania piłki w meczach i takze lubi grac z kontry czyli identycznie jak my messi i społka z kontry sa najlepsi na swiecie

0

cesc to jest fantastyczny znakomity zawodnik ale nie rozumiem dlaczego wystawiaja go w barcelonie tam gdzie on nie potrafi grac jego miejsce jest koło lini srodkowej jak w arsenalu

0

leja leja z arsenalem 2-0 w dupe z bate 3-1 liga niemiecka nie jest za silna powiedzmy sobie szczerze

0

zobaczymy czy z messim bedziesz miał ten raz czy tez dwa

0

kurde jak leo nie zagra to bedzie bardzo zle i pozamiataja nas przed rewanzem

0

dla tito to tez pewnie szok taki luz jak ma abi to mało kto czuje

0

ogladaliscie zielinskego wczoraj co in wyprawial obronch lazio to nie pachołki dawno nie widzialem polaka tak grajacego po 3 kiwal a podanka miodzio i wspołpraca z di natale

0

skelios jesli za wczesnue jest na abidala to na bartre to nie wiem jest zdecydowanue za wczesnie jesli zagra młodzian ktory sie trzesie to sie zle skonczy jedno slabe ogniwo i bayern pyknie nas oby tito cos wymyslił

0

fcbarca messi pamietasz jak gral na srodku obrony abi miesiac przed pojawieniem sie wogole choroby czyli blisko dwa kata temu to byl najlepszy obronca na swieci pewny siebie zero bledow wyprowdzanie piłki klasa pamietam mecz z bilbao dostal 10 w ocenie gry i potem ta choroba wiele tytułow nam zabrała i nerwow

0

abidal dał dla tito wczoraj ostry boł głowy ja bym naprawde chyba nie spal na jego miejscu postawic na abidala czy nie oto jest pytanie ale ja na jego miejscu bym sie nawet sekunde nie zastanawial zapytal bym tylko abiego czy napewno da rade jesli by kiwnal głowa pierwszy skład i tyle

0

mamut a czy abidal nie mial kiedys spokoju to byla zawsze oaza spokoju to jest piłkarz klasa jakby wiedzial ze nue da rady to by napewno nie wrocił on zna swoje umiejetnksci a i kondycje ma na poziomie puyola

0

porownaj sobie wyprowadzanie piłki bartry w saragossie a wczoraj abidala i powiedz kto wygladał jakby nue gral 2 lata po prostu abidal ma wyzsze umiejetnosci a co do kondycji to bartra zagral tyle co nic w tym sezonie porownywalnue do abidala ale eric jest w lepszej formie a i piłkarzem jest lepszym

0

alexis zagra w 1 skladzie to jest pewne pamietam jak gral z bayerem był najlepszy na boisku lubi grac w niemczech

0

niestety tito to nie jest pep watpie czy odwazy sie postawic na abidala tak jak guardiola w finale ligi mistrzow pep robil czesto bardzo ryzykowne posuniecia i zawsze sie to opłacalo no coz zobaczymy czy tito ma jaja w tej kwesti czy tez postawi na adriano albo bartre i o finale bedziemy mogli zapomniec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?