xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie oszukujmy sie kazdy chce grac u nas to pokazuje gdzie jestesmy my a gdzie realek
0
jak wygracie z nami 5-0 albo 6-2 to sie zglos to pogadamy jak narazie dalej zdobywajcie sobie puchary krola pozdro
0
ja to czekam tylko jak odejdzie mourinho i znowu bedzie płacz i lament dzieci z hala gówno
0
no oby pedro nie zagral chyb ze przypomnial sobie jak sie gra
0
niech sie realem zajmie jak dostal w dupe od borussi 4-1 a powinno byc z 8-0 gdyby nie blad hummelsa i lepsza skutecznosc liga przegrana w pazdzierniku to tez chyba rekord swiata nie sadzisz ?
0
mam propozycje nie czytajmy postow hejtera pod nazwa fernando torres i bron boze nie odpisujcie dla debila na posty niech sie trzesie w czterech scianach
0
6 lat w polfinalach ligi mistrzow z rzedu w tym 2 razy wygrana i nie stac nas kupic kogos konkretnego wywalic tego rossela z klubu on go zniszczh
0
nieliczmy na duzo z tym zarzadem szybciej kupia kogos z 3 ligi naprawde mam wrazenie ze to zarzad nieudacznikow
0
wedlug mnie z tym nieudacanym zarzadem nikogo znowu konkretnego nie kupimy mam powoli tego dosc jesli myslicie ze bedzie tyle transferow co codziennie wypisuja media to sie grubo mylicie to jest zarzad nieudacznikow oni nie nadaja sie do tej roboty i pep dobrze o tym wiedzial i odeszedl
0
jakby sie zgodzil na pensje w wysokosci pensji villi to czemu ma nie przyjsc to nie jest typowy anglik on gra bardzo technicznie jest znakomity a wcale nie jest taki drogi angielskie media podaja o 25 mln
0
to jest nieprawda ze anglicy nie zrobili kariery w barcelonie albo realu albo masz 10 lat i nie mozesz o tym wiedziec albo jestes hipokryta wedlug was to wszyscy pasuja do realu oco tu chodzi
0
tak niech zagra pedro pseudo zwalniam akcje i fabregas pseudo zolw to znowu przegramy podobnie jak z wszystkimi lepszymi zespolami w tym sezonie
0
to jest moj ulubiony napastnik kocham go ogladac walczak jakich malo on ma nawet cos z defensywnego pomocnika w sobie pedro czy alesis to naprawde przy nim sie chowaja i o gleboko
0
sprzedac ville i alesisa kupic rooneya i neymara i panujemy w lidze przez 5 najblizszych lat panowie
0
jak ktos wypisuje ze neymar sie nie nadaje bo nieogranh w europie to naprawde mam zal ze jest zakaz aborcji czy to neymara wina ze urodzil sie w brazyli i ze jest swietnym zawodnikiem i ze takie psv albo inny ajax go nie kupi na przetarcie bo nie ma tyle kasy coz tu sie przecierac w europie 50 bramek we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie strzelił wedlug mnie jest przetarty na maksa
0
pedro to jest problem tego zespołu
0
torres zajmij sie realm i ronaldo bo oni nie zdobywaja nic poza liga raz na 5 lat i liga mistrzow raz na lat 15
0
lingvo18 ronaldinho to on nie bedzie ale bedzie zajebisty mam taka nadzieje
0
camp nou wyzwala w swietnych zawodnikach niesamowita jakosc to samo bedzie z neymarem zobaczycie to jest klub stworzony dla niego i zawodnik stworzony do klepy z iniesta i messim
0
jak dl mnie liga hiszpanska jest najwzniejsza bo gra tam njwiekszy wrog real a jesli bedziemy dochodzic do polfinalu ligi mistrzow to bede szczesliwy w tym sezonie przdgralismy przez kontuzje obroncow ale za rok z neymarem i nowym obronca jestem splkojny
0
gerna do torresiku przymknij sie i sie odezwij jak twoj realek zdobedzie upragniona le decime czy jakos tak czekaj nasteonych 10 lat i wylewaj frustracje u nas na forum walac przy tym konka recze ci ze po mourinho nie wyjdziecie z grupy w lidze mistrzow
0
kim rudnik mam do ciebie pytanie czy gosc ktory strzelil 44 bramki w 47 meczach to nie jest gisc od napierniczania bramek daj takiego pedro albo alexisa do ligi brazhlijskiej i reczd zd wiecej jak 10 bramek nie strzela
0
haha ronaldo tłamsi barce 5-0 na camp nou przypomnij sobie dzieciaku hahan
0
widze ze torresik sprawdza statystyki nie szukaj nie szukaj podpowiem ci 2008 rok a mamy juz 2013 :)
0
mam pytanie fernando torresie kiedy sie wypalił ronaldo bo ja nie przypominam sobie zeby cos wygral waznego od kilku dobrych lat ?
0
haha w 2011 byl ostatni jego wielki sezon a w 2012 zdobyl mastra europy w finale majac dwie kapitalne asysty dziecko zejdz z oczu orosze cie patrzac twoim rozumiwaniem to ronaldo ostatni dobry sezon mial w manchesterze bo potem juz nic nie wygral konkretnego hahah
0
musialem odp dosadnie dziecku z realmadrid.pl bo po ludzku nie rozumie ze nie tu jego miejsce
0
jesli xavi jest wypalonym dziadziem to xabi alonso lezy w trumnie zjadany przez robaki on sie rusza po boisku jakby 50 lat miał nazywam go xabi 2 metry do tyłu
0
xavi koło 10 ma dokładnie nie wiem ale iniesta ma 18
0
modric to jest cieniutki jak barszczyk zero asyst przez caly sezon hah