0

kontuzje troche zniszczyly nam sezon czy myslicie ze gdyby puyol i mashe byli zdrowi przegralibysmy z bayernem tak wysoko nie badzcie glupi bledy zarzadu co do kadry zawazyly na lidze mistrzow bo w koncu przyszedl sezon z kontuzjami i sie zrobilo slabo mysleli ze puyi i leo to roboty i beda gfali zawsze

0

mowie wam ze 20 lat nie zdobedziemy 100 punktow w lidze a moze i 50 lat docencie to maminsynki

0

tak uwazam i mam takie prawo oczywiscie choroba tito i jego bledy tez do tego sie przyczynily ale powiedzmy sobie szczerze z bayernem na wyjezdzie gralismy w 10 na 11 caly mecz

0

dlugo takiego sezonu w lidze nie zagramy tak czuje ze bedziemy jeszcze plakac za pare lat wygrywalismy praktycznie wszystkie mecze niesamowity sezon szkoda ze kontuzja messiego troche pokrzyzowala nam wygranie ligi mistrzow

0

jak mozna zarzadzac kontuzja co ten pipo wogole wygadywal za glowe sie łapałem bylo nie pytac messiego o zdanie tylko wysylac na trybuny i w 11 bysmy z bayernem powalczyli a tak mamy to co mamy czyli 2 w 1 zamiast 10 dni przerwy dla leo to juz ponad miesiac kuleje i chodzi po boisku i blamaz z bayernem czyli nasza wisienka na torcie

0

guardiola nigdy nie pozwolił na takie cyrki w klubie ale coz nasz tito to charyzmy nie ma wcale niestety

0

messiego ciezko prowadzic bo on ciagle chce grac nawet jak ma kontuzje troche to glupie ale wiem co czuje

0

jak do czerwca hah czerwiec chlopie jest za pare dni messi bedzie mial urlop do konca lipca

0

ja mysle ze to bardziej psychika niz faktyczny bol wiem po sobie jak sie czlowiek boi odnowienia kontuzji to jest swoisty lęk

0

to po czorta sciemniasz

0

armin sciemnia jak zwykle

0

a co dla messiego skoro miesiac przerwy ?

0

co ten pajac alexis zrobil boze

0

messi dzis rozwalil system tym zejsciem heh niklmu nic nie powiedzzial i zszedl

0

czyzby wrocil do nas fart ?

0

to nie wygladalo na kontuzje wam powiem tylko na ostre wkurzenie on nie ma z kim grac w tym klubie

0

co za pajac z tego trenera to jest nieorawdopodobne i ta jego mina srajacego kota

0

kude nikogo nie wstawia za messiego coza idiotyczny trener

0

wszystkie mecze przegrane z dobrymi zespolami hah co za trenejro

0

boze co za fatalna barcelona ten trener rozwalił ten zespoł

0

nikomu sie nie chce a robic trzeba heh

0

on tak gada zeby transferow nie robic lepiej przeciez do wlasnej kieszeni kasiore wziasc

0

to byl dobry sezon rok temu jak real mial mistra to swietowalk jakby wygrali w totka czemu nam zawsze cos nie pasuje przyjda suche lata to bedziemy płakac a wiadomo jest ze kiedys takie nastana

0

chory typ normalnie

0

powiem tyle po tych wypowiedziach wszystko jest jasne nie bedziw transferow koniec i kropka załamka

0

pedro niech juz siedzi najlepiej na trybunach do konca sezonu

0

destro oco ci chodzi ? Toz wlasnie pisalem ze jest slaby w czym rzecz ?

0

tello musi zagrac a fabregas niech dalej grzeje ławe jesli ma grac w napadzie ze swoim zolwim tempem

0

naprawde z tym bartra a co ?

0

juz bartra pokazal z bayernem jaki jest super to tykajaca bomba z drugiej strony nic nie rozumiwm daje bartre nasz super trenejro w meczach z silnymi rywalami a w tych co powinien sie ogrywac to posyla go na trybuny albo na ławke naprawde tito jest dziwny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?