xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w lidze brazylijskiej płaca piłkarzom sporo wiecej niz w lidze hiszpanskiej jeszcze tak napisze na marginesie jesli ktos zyje sto lat za murzynami to nic nie wie i tu widze niektorzy tak zyja mysla ze brazylia to poziom ligi polskiej obidzcie sie pamietam jak kiedys wpadlo flamengo do manchesteru i romario i spolka rozwalili zespol fergusona 3-0
0
liga brazylijska wcale nie jest slaba taki santos zajal bh w hiszpanskiej lidze 4 miejsce minimum albo sao paolo to samo oczywiscie dostali by od nas albo od realu podobnie jak malaga 6 bramek ale takiej granadzie albo vallecano sami bh strzwlili 4 w tym 3 neymara
0
coole to masz cos z glowka chodzi oto ze tak jak pele neymar wymiata w lidze brazylijskiej jest tam najwieksza gwiazda od czasow pele ronaldinho ronaldo romario tam nie zaistnieli bo id razu wyjechali
0
reina co roku ma kilkanascie meczy w liverpoolu w lidze bez straty gola w tym juz ma 16 ile ma valdes u nas wole nie myslec, reina nie raz zdobywal nagrody za najwiecej czystych kont w sezonue cos w tym jest to znakomity bramkarz ale barca go nie kupi
0
kondobia neymar hummels i thiago silva i panujemy praez najblizsze lata
0
ja obecnie nie widze bramkarza do barcy na rynku sami przecietniacy i nic szczegolnego najlepiej jakby valdes zistal jeszcze rok i moze ktos sie ukaze
0
wyobrazcie sobie pierwszy mecz na camp nou w nastepnym sezonie atak neymar messi alexis miazga by była mowie wam wrocila by magia z czasow ronaldinho
0
nie porownoj keirraona do neymara panie masz pojecie neymar byl 4 w klasyfikacji zlotej piłki to nie przypadek ma statystyki na poziomie messiego a liga brazylijska nie jest duzo slabsza od hiszpanskiej gdzie sa 3 dobre zespoly i przepasc real wali malage 6-2 a mogli strzelic z 12
0
47 meczy w sezone 44 bramkk sorry ludzie ale to nie jewt słaby zawodnik tym bym sie nie martwił w reprezentacji moze ma troche problemy bo brazylia ma teraz naprawde posuche on tam nie ma z kim grac
0
tego greka chce kupic chelsea juz oferta jest 22 mln ale on nawet w shalke na ławce siedzi wiec sorry
0
potrajał
0
nikt nie bedzie pograjał krycia neymara gosciu nawet z messim tego nie robia bo wiedza ze takie granie przdciwko barcelonie to wiecej miejsca dla innych zawodnikow jak iniesta czy xavi czy villa i wtedy konczy sie wynikiem 6-0
0
adriano ma 170 a francuz ma 195 to ze adriano gra na stoperze dla mnie to profanacja pep by nigdy takich cudow nie odstawiał
0
dobry transfer w koncu jacys konkretni piłkarze moze grac na 3 pozycjach to by był jego wielki atut
0
pedritto sprzed dwoch sezonow i teraz to jest niebo a ziemia
0
tristan87 a ty co polonista jestes a tak na marginesie powiedzcie kto wedlug was pasuje do barcy jesli wszyscy pasuja do realu ?
0
znowu te pieprzenie czlowieku puknij sie w leb zanim cos powiesz wkolo tylko bale pasuje do style realu a do nas kto pasuje ?
0
ja modle sie zebysmy to my kupili bale i z kasy ze sprzedazy neymara oraz zebysmy sprzedali pedro naprawde nie jest to zawodnik na barcelone
0
sprzedac alexisa i kupic bale to bylby transfer na kata i nie pieprzcie tu ze nie pasuje do barcy kazdy zawodnik swiatowej klasy tu pasuje rzygac mi sie juz chce jak ktos mowi takie durnoty
0
jak mnie denerwuje jak ktos pisze albo mowi ze bale nie pasuje do barcy a pasuje do realu to dalej kupujmy niskich chudych liliputow i klepmy jak w meczu z bayernem a szybki przebojowy bale niech idzie do najwiekszego rywala liczmy dalej na podanie do messiego i niech sie dzieje wola boska tito i ten caly zarzad gra mi na nerwach
0
naprawde sadza co niektorzy z was ze neymar jest slabszy od alexisa pedro cuenci villi tello ?
0
rok temu milan - arsenal 4-0 i za tydzien arsenal - milan 3-0 do przerwy ale z tito na ławce nie bedzie tak kolorowo wedlug mnie przegramy na camp nou rowniez
0
na camp nou tez przegramy bo leo nie zagra kontuzja mu sie na bank pogłebiła po co on wogole gral ale coz messi i dlugo dlugo nic a o pedro nic nie powiem on umie tylko kopnac na dwa metry do tyłu zawodnik zal
0
jak ma tito jaja to sie poda do dymisji mowie serio chcialbym trnera bilbao on by tu porzadek zrobił moment
0
niestety kontuzja messiego i brak trenera zabrała nam finał nie chce juz leo ogladac w tym sezonie niech sie wyleczy szkoda mi go bardzo
0
naprawde zal mi tego trenera bedziemy płakac za pepem i to długo
0
boze jeszcze mi go pokazuja na oczy nie mohe na niego patrzec
0
alexis pedro pique bartra won z klubu
0
huj nie trener i jeszcze jedno huj wam wszystki w dupe mowilem wstawic abidala to nie wstawil nasz super trener bartre nirmalnie kołek nie piłkarz jak tyczka stoi
0
ten mecz pokazuje dlaczego przegrywalismy z realem tito to jest huj nie trener