xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no w realu to napewno wiecej pogra tam to juz wogole młodym nie daja grac
0
won idioto ty lepiej skoncz
0
a jakis skonczony idiotq o nicku fqbs napisal ze puyol mowi z konczy kariere won z tej stony idiotol
0
na do klqmiesz durniu
0
nie oddhodzi zazdrosnicy z realu ni oechodzi do chdielibyscie? Wam zowtanie tylko idiota pepe
0
puyol nie zakonczy kariery durnie co za ludzie
0
bramkarz w barcelonie ma naprawde ciezko psychicznie tu malo kto sobie poradzi bylo moze dwoch czy trzech w calej historii pamietam przed faldesem byly same faitłapy i po valdesie bedzie znowu to samo jakby zarzad zrobil to co wy chcecie kupiliby 20 latka i by na pierwszym meczu na camp nou zrobilby kupe w majki
0
czyli jesacze 50 mln na transfery co z tym fantem zrobic ? Kogo kupic ?
0
szanujcie legende durnie odchodzi za rok a nie teraz i bardzo sie z tego ciesze
0
moze cos ustrzeli z malaga i bedzie gites
0
super sprawa
0
szukaja oszczednosci na pensji abidala nieladnie panie rosell
0
akurat wole zeby zostal thiago niz slabiutki fabregas
0
niemiecka jest jeszcze bardziej nierowna jak hiszpanska wedlug mnie tam oprocz borussi i bayernu naprawde jest słabo u nas jest atletico bilbao i malaga valencia
0
oglasza jutro dedyzje specjalnie przed ostatnim meczem w barcelonie z malaga pewnie liczy na godne pozegnanie uwielbiam goscia i zycze mu powodzenia
0
zniszcza ten klub mowie wam
0
ja mam motylki jak mysle o nastepnym sezonie
0
powaznie z tym alba ?
0
slabych zawodnikow transfery tyle nie trwaja wiec ja sie nie martwie
0
z mashe w pierwszym skladziie wygralismy lige mistrzow w cuglach jest naprawde bardzo dobry i wzrost mu nie przeszkadza w niczym
0
leo zagra z malaga
0
niech ten zarzac sie poda do dymisji on nikogo nie kupi renoma klubu spada przez tych patalachow neymar ma gdzies te negocjacje i przeszedl do bayernu
0
to jest moj atak marzen pisalem o tym chyba czytacie moje komentarze heh
0
tez mnie to zastanawia czemu my nigdy kasy na transfery nie mamy czyzby naszym klubem rzadzili zlodziejd podobnie jak naszym pieknym krajem ?
0
ale dales matioks12 teraz wiesz za ile sprzedaje bilbao swoich najlepszych piłkarzy uwierz mi muniain kosztuje lo?o40 mln albo i wiecej za 10 raz tyniej to ty mozesz kupic wielkie nic
0
tak jak mowilem nikogo nie kupimy wroci affelay i beda mowic o wielkim wzmocnieniu skonczy sie nie na polfinale ligi mistrzow tylko na grupie wtedy to dopiero bedzie fala samobojstw heh
0
co za bzdury wypisuja nikt nie kupi zawodnika za 50 mln rok przed zakonczeniem kontraktu nawet fifa na takie ceny nie pozwala 30 mln maks fifa ustali cene
0
jezu coza koles wywnioskowalem ze lepiej byc nie moze i ze nie bedzie transferow
0
tryplet zdobylismy raz w histori klubu proponuje wiec zejsc na ziemie i tak jak kolega nizej kibicowac dalej
0
cyrk na kołkach ci lekarze i wypowiedzi trenera o kontuzzji