0

no w realu to napewno wiecej pogra tam to juz wogole młodym nie daja grac

0

won idioto ty lepiej skoncz

0

a jakis skonczony idiotq o nicku fqbs napisal ze puyol mowi z konczy kariere won z tej stony idiotol

0

na do klqmiesz durniu

0

nie oddhodzi zazdrosnicy z realu ni oechodzi do chdielibyscie? Wam zowtanie tylko idiota pepe

0

puyol nie zakonczy kariery durnie co za ludzie

0

bramkarz w barcelonie ma naprawde ciezko psychicznie tu malo kto sobie poradzi bylo moze dwoch czy trzech w calej historii pamietam przed faldesem byly same faitłapy i po valdesie bedzie znowu to samo jakby zarzad zrobil to co wy chcecie kupiliby 20 latka i by na pierwszym meczu na camp nou zrobilby kupe w majki

0

czyli jesacze 50 mln na transfery co z tym fantem zrobic ? Kogo kupic ?

0

szanujcie legende durnie odchodzi za rok a nie teraz i bardzo sie z tego ciesze

0

moze cos ustrzeli z malaga i bedzie gites

0

super sprawa

0

szukaja oszczednosci na pensji abidala nieladnie panie rosell

0

akurat wole zeby zostal thiago niz slabiutki fabregas

0

niemiecka jest jeszcze bardziej nierowna jak hiszpanska wedlug mnie tam oprocz borussi i bayernu naprawde jest słabo u nas jest atletico bilbao i malaga valencia

0

oglasza jutro dedyzje specjalnie przed ostatnim meczem w barcelonie z malaga pewnie liczy na godne pozegnanie uwielbiam goscia i zycze mu powodzenia

0

zniszcza ten klub mowie wam

0

ja mam motylki jak mysle o nastepnym sezonie

0

powaznie z tym alba ?

0

slabych zawodnikow transfery tyle nie trwaja wiec ja sie nie martwie

0

z mashe w pierwszym skladziie wygralismy lige mistrzow w cuglach jest naprawde bardzo dobry i wzrost mu nie przeszkadza w niczym

0

leo zagra z malaga

0

niech ten zarzac sie poda do dymisji on nikogo nie kupi renoma klubu spada przez tych patalachow neymar ma gdzies te negocjacje i przeszedl do bayernu

0

to jest moj atak marzen pisalem o tym chyba czytacie moje komentarze heh

0

tez mnie to zastanawia czemu my nigdy kasy na transfery nie mamy czyzby naszym klubem rzadzili zlodziejd podobnie jak naszym pieknym krajem ?

0

ale dales matioks12 teraz wiesz za ile sprzedaje bilbao swoich najlepszych piłkarzy uwierz mi muniain kosztuje lo?o40 mln albo i wiecej za 10 raz tyniej to ty mozesz kupic wielkie nic

0

tak jak mowilem nikogo nie kupimy wroci affelay i beda mowic o wielkim wzmocnieniu skonczy sie nie na polfinale ligi mistrzow tylko na grupie wtedy to dopiero bedzie fala samobojstw heh

0

co za bzdury wypisuja nikt nie kupi zawodnika za 50 mln rok przed zakonczeniem kontraktu nawet fifa na takie ceny nie pozwala 30 mln maks fifa ustali cene

0

jezu coza koles wywnioskowalem ze lepiej byc nie moze i ze nie bedzie transferow

0

tryplet zdobylismy raz w histori klubu proponuje wiec zejsc na ziemie i tak jak kolega nizej kibicowac dalej

0

cyrk na kołkach ci lekarze i wypowiedzi trenera o kontuzzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?