xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiedzmy sobie szczerze to nie był zawodnik pokroju Iniesty Fabregasa czy Xaviego jakby tak było grałby już w kadrze seniorskiej ma już 23 lata nie jest młodzikiem nie będe za nim płakał ale martwie się że talenty od nas odchodzą bo Tito nie daje im szansy gry
0
Powiem tak jednego sprzedawczyka mnie mam już ich dość w futbolu
0
Ciekawe kogo kupimy w jego miejsce bardzo ciekawe musi być to islny pomocnik jak Keita albo Toure trzeba skończyć z chucherkami
0
Ze sprowadzeniem Neymara to tito nie ma naprawdę nic wspólnego :)
0
Ludzie tu nie chodzi o granie tu chodzi o kase on będzie miał potrojenie zarobków
0
On tam się nie podniesie z ławki poważnie co on zrobił nie mysli chłopak
0
Niestety jak tak dalej pójdzie to i tutaj neymar nie pomoże wszyscy trabili że potrzebny obrońca obrońcy jak nie było tak nie ma zero zmian dalej będzie klepanie i bida z nędzą
0
Ciekawe czy Thiago otworzył sobie furtkę czyli czy jest jakiś zapis na ewentualny powrót do barcelony np za 3 lata za 30 mln
0
Jeśli już takie talenty odchodza od nas to już jesteśmy w czarnej dupie jeśli nie mamy kasy na zatrzymanie Thiago aż strach pomysleć kto będzie następny
0
Za tym transferem musi stać jakiś inny nasz transfer pewnie Thiago się dowiedział że nie jest potrzebny bo potrzebna jest kasa uniósł się honorem i odszedł
0
Co mu do łba strzeliło żeby przechodzic do bayernu to może być tylko kasa panowie nic więcej
0
Generał już jest u kresu sił wie ktoś ile Xavi miał asyst w sezonie ?
0
uważaj bo Tito go tak ustawi on jest za słabym trenerem żeby to zauważyć albo nie wiem co mu jest
0
Najbardziej gre Xaviego to mi przypomina Song ale niestety to nie jest komplement bo ostatnio Xavi jest wolny i przewidywalny sporo spuścił z tonu
0
A ja właśnie myślę że główną rolę odegrał tutaj w tym transferze Tito który nie zrobił nic żeby Thiago przekonać zaraz leci do Nowego Yorku i Puyol i Xavi będzie trenował naszych
0
Ja to mówiłem dawno że song tylko Tito ma klapki na oczach i nie widzi że np z Realem w środku pola brakuje nam siły i serca kiedyś jak graliśmy Busim i Keita nigdy z Realem nie przegrywaliśmy z Bayernem też byśmy tyle nie przegrali a tak to strata piłki i wielka dziura ozonowa na kontre
0
Ja tam za nim też płakać nie będe ale to dobry zawodnik ale jakby nie patrzeć 23 mln za niego to dla nas okazja
0
Ciekawe jak dozna np kontuzji Xavi i Iniesta kto będzie grał może Tito ustawi Pique w środku pola
0
Ja to już dawno mówiłem Thiago to nie pozycja Xaviego tylko najwyrzej Iniesty a następca generała jest tylko jeden to Fabregas
0
Ciekawe jak Thiago jutro na treningu spojrzy kolegom z zespołu w oczy
0
Wogóle nie ma siły walki u nas w środku pola czarno to widze przydałby sie taki Toure albo Keita z nimi braliśmy wszystko
0
A tak kochał Barcelone dla mnie świat piłki jest conajmniej dziwny i liczy sie tylko kasa nie ma już czegoś takiego jak przywiązanie do barw
0
Hah AS dalej brednie wypisuje
0
40 mln ale ryk
0
Przypuścmy że zbieramy ekipe 100 dzieciaków i proponujemy im mecz Bayernu i Barcelony z Messim Iniesta Neymarem jak myślisz co wybiorze 90 z nich ?
0
Bidnie nasz Tito wygląda na tym zdjęciu zatroskany strasznie
0
Niektorym to juz gorąco szkodzi woda z mózgu sie robi jak macie takie wypisywać brednie to lepiej nic nie piszcie naprawdę ten post gościa maradona19 możemy mianować jako post roku brednia roku
0
co ty bredzisz chłopaku jezu kochany
0
Otóż to z całym szacunkiem dla Vilii ale ja bardziej kochałem Ronniego i Eto ale Villa to także znakomity zawodnik może mnie spektakularny ale skuteczny
0
hahah AS co za szmatławiec