0

Powiedzmy sobie szczerze to nie był zawodnik pokroju Iniesty Fabregasa czy Xaviego jakby tak było grałby już w kadrze seniorskiej ma już 23 lata nie jest młodzikiem nie będe za nim płakał ale martwie się że talenty od nas odchodzą bo Tito nie daje im szansy gry

0

Powiem tak jednego sprzedawczyka mnie mam już ich dość w futbolu

0

Ciekawe kogo kupimy w jego miejsce bardzo ciekawe musi być to islny pomocnik jak Keita albo Toure trzeba skończyć z chucherkami

0

Ze sprowadzeniem Neymara to tito nie ma naprawdę nic wspólnego :)

0

Ludzie tu nie chodzi o granie tu chodzi o kase on będzie miał potrojenie zarobków

0

On tam się nie podniesie z ławki poważnie co on zrobił nie mysli chłopak

0

Niestety jak tak dalej pójdzie to i tutaj neymar nie pomoże wszyscy trabili że potrzebny obrońca obrońcy jak nie było tak nie ma zero zmian dalej będzie klepanie i bida z nędzą

0

Ciekawe czy Thiago otworzył sobie furtkę czyli czy jest jakiś zapis na ewentualny powrót do barcelony np za 3 lata za 30 mln

0

Jeśli już takie talenty odchodza od nas to już jesteśmy w czarnej dupie jeśli nie mamy kasy na zatrzymanie Thiago aż strach pomysleć kto będzie następny

0

Za tym transferem musi stać jakiś inny nasz transfer pewnie Thiago się dowiedział że nie jest potrzebny bo potrzebna jest kasa uniósł się honorem i odszedł

0

Co mu do łba strzeliło żeby przechodzic do bayernu to może być tylko kasa panowie nic więcej

0

Generał już jest u kresu sił wie ktoś ile Xavi miał asyst w sezonie ?

0

uważaj bo Tito go tak ustawi on jest za słabym trenerem żeby to zauważyć albo nie wiem co mu jest

0

Najbardziej gre Xaviego to mi przypomina Song ale niestety to nie jest komplement bo ostatnio Xavi jest wolny i przewidywalny sporo spuścił z tonu

0

A ja właśnie myślę że główną rolę odegrał tutaj w tym transferze Tito który nie zrobił nic żeby Thiago przekonać zaraz leci do Nowego Yorku i Puyol i Xavi będzie trenował naszych

0

Ja to mówiłem dawno że song tylko Tito ma klapki na oczach i nie widzi że np z Realem w środku pola brakuje nam siły i serca kiedyś jak graliśmy Busim i Keita nigdy z Realem nie przegrywaliśmy z Bayernem też byśmy tyle nie przegrali a tak to strata piłki i wielka dziura ozonowa na kontre

0

Ja tam za nim też płakać nie będe ale to dobry zawodnik ale jakby nie patrzeć 23 mln za niego to dla nas okazja

0

Ciekawe jak dozna np kontuzji Xavi i Iniesta kto będzie grał może Tito ustawi Pique w środku pola

0

Ja to już dawno mówiłem Thiago to nie pozycja Xaviego tylko najwyrzej Iniesty a następca generała jest tylko jeden to Fabregas

0

Ciekawe jak Thiago jutro na treningu spojrzy kolegom z zespołu w oczy

0

Wogóle nie ma siły walki u nas w środku pola czarno to widze przydałby sie taki Toure albo Keita z nimi braliśmy wszystko

0

A tak kochał Barcelone dla mnie świat piłki jest conajmniej dziwny i liczy sie tylko kasa nie ma już czegoś takiego jak przywiązanie do barw

0

Hah AS dalej brednie wypisuje

0

40 mln ale ryk

0

Przypuścmy że zbieramy ekipe 100 dzieciaków i proponujemy im mecz Bayernu i Barcelony z Messim Iniesta Neymarem jak myślisz co wybiorze 90 z nich ?

0

Bidnie nasz Tito wygląda na tym zdjęciu zatroskany strasznie

0

Niektorym to juz gorąco szkodzi woda z mózgu sie robi jak macie takie wypisywać brednie to lepiej nic nie piszcie naprawdę ten post gościa maradona19 możemy mianować jako post roku brednia roku

0

co ty bredzisz chłopaku jezu kochany

0

Otóż to z całym szacunkiem dla Vilii ale ja bardziej kochałem Ronniego i Eto ale Villa to także znakomity zawodnik może mnie spektakularny ale skuteczny

0

hahah AS co za szmatławiec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?