xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlatego mówie idealny kandydat na trenera naszych przypomina mi również guardiole ma fioła na punkcie piłki, jak dla mnie on będzie idealny, nasi piłkarze go pokochają, zespół znowu się zjednoczy.
0
Kibice Romy pokochali Luisa Enrique mimo iż był tam stosunkowo krótko ale szczególnie polubili jego specyficzny charakter, obejrzyjcie sobie filmiki z nim na youtubie przekonacie się do niego
0
Na konferencjach to przypomina Mourinho znakomicie potrafi zmotywować zawodników w AS Romie mu nie wyszło Bo Totti i spółka mu sie przeciwstawiali on tego nie toleruje
0
Luis Enrique jest przeciwieństwem Tito na ławce to jest taki trochę szaleniec
0
A co ty nauczyciel polskiego jesteś powiedz mi gdzie ja błąd popełniłem to poprawie :D dziecko wróć do swojej gimbazy
0
Napisze wam opinie kolegi który jest kibicem AS Romy - Luis Enrique ma bardzo silny charakter i w ten sposób obawiam się, że może gorzej rozumieć z gwiazdami Barcy.. Potrafi prawidłowo odpowiedzieć na wszystkie podłe i nikczemne ataki, które są wysyłane z zależności od miejsc. Nie jest tak jak inni, którzy czekali ponad sześć miesięcy w odpowiedzi na niewypowiedziane zło. Enrique zupełnie przypomina mi Diego Simeone
Podoba mi się ten trener :D
0
A znasz tego trenera ja ci mogę go krótko scharakteryzować dobry wariat podobny do Bielsy żyje meczem żyje przy ławce u niego nie ma przebacz a jest zapieprzanie, takiego trenera nam trzeba
0
Powiem tyle za laporty wybrali Guardiole co tu sie działo na tej stronie każdy narzekał 95 procent go nie chciało, pamiętam chcieliście Mourinho tak tak przypomnijcie sobie podobnie z Tito teraz znowu to samo, a zarząd i tak wybierze swój wybór i to najlepszy z możliwych
0
Jeśli sam Guardiola mówił że taki Bielsa to jego mentor przewodnik idol to czego chcieć więcej ?
0
Myślisz że jest jakiś trener który nie zna stylu Barcelony puknij się kolego co ty wyplatasz wam to każdy trener zły to jest jeden z najlepszych trenerów dostepnych na rynku
0
Bardzo dobrze niech każdy z kandydatów przedstawi swoją wizję i trzeba wybrać najlepszego
0
Przesadziles z deka sie zagalopowales
0
Jeśli Thiago w pierwszym meczu Bayernu tak zagrał to ja sie boje co będzie później życze mu jak najlepiej oby był najlepszym pomocnikiem bundesligi a ma do tego umiejętności żal jak można go było sprzedać
0
Thiago dostał za wczorajszy mecz 1 w ocenie Kickera czyli najwyższa możliwa ocena
0
Naprawde super wybor czlowiek z charakterem brawo
0
Wygrał copa libertadores
0
Zapomniałeś o tym że Enrique juz podobno został trenerem trąbią media w kataloni :D
0
Enrique podobno zostanie nowym trenerem podaje radio catalonia
0
Po kosztach polecieli jak zwykle super
0
Jesli 50 letni facet to dla ciebie dzadzio
0
Kurcze chyba Bielsa nie jest faworytem zarzadu juz mnie denerwuje ten rosell
0
Skoro tak oszczędności dalszy ciąg nie dzieje się dobrze
0
To jest jeden z głownych faworytów jak dla mnie kandydat wporzadku
0
A co on ma do Luiza :D
0
Diego Simeone nawet w ankiecie katalońskiej nie ma więc odpada
0
Nie licz na niego nawet Socios go nie chce
0
Bo tak nam się podoba co zabronisz po to jest to forum chyba nie
0
Jeszcze Enrique 16 procent w ankiecie co ciekawe Boas na ostatnim 10 miejscu z 1 procentem głosów
0
W ankiecie socios na prowadzenie wyszedł Heynckes 27 procent drugi Bielsa 25 reszta daleko z tyłu
0
Niestety według el Mundo deportivo głownym faworytem jest "Tata" Gerardo Martino do końca nawet nie wiem kto to jest wiem tyle że się urodził w Rosario jak wiadomo kto