0

tez tak uwazam

0

jestesmy kibicami barcy czy kibicami guardioli bo obecnie nie da sie tego polaczyc bayern nas ogral i jesli czegos nie zrobimy to znowu to sie stanie kiedys w przyszłosci dlatego ja im zycze jak najgorzej tak na marginesie nigdy ich nie lubilem zbyt arogancki klub wywyzszaja sie jak real jacy to oni nie sa ah oh

0

napastnika niech lepiej kupi bo z pizarro to za wiele nie wygraja a jaden mandzukic to blad bo kontuzja i co wtedy

0

Już długo tu nie napiszesz komentarza hah

0

Twój post brzmi : Chcę dożywotniego bana

0

No to ładnie organizatorzy mieszają żeby ludzi oszukać, ogłaszają wszem i wobec ze neymar bedzie na plakatach jego wizerunek i go raptem nie ma ale kasa sie zgadza teraz już nikt bilety nie odda

0

To po co robią zamieszanie i wpierw nie przyjedzie później że przyjedzie teraz znowu jednak zdecydowali że go nie będzie dziwne rzeczy

0

ney musi poznac jezyk narazie mu napewno jest ciezko

0

Uważaj bo ostatnio za nazwanie kogos głupcem dostałem 2 dniowego bana

0

Neymar to sie zwróci 5 krotnie kolego ten zawodnik to jest złota kura znosząca złote jaja

0

Nie wyzywam tak mysle po prostu jak uraziłem to przepraszam a jak sie mylę to super

0

Jesteś sezonowcem

0

Czyli nie jesteś kibicem jeśli cię nie obchodzi dobro klubu

0

Jakbyś nie widział ja to napisałem już wcześniej po co powtarzasz po mnie i wogóle to każdy może się pomylić wyluzuj i wyłącz caps lock

0

To po herbacie my tyle kasy nie mamy

0

Obecnie Bertolucci znajduje się w Londynie, gdzie zajmuje się domknięciem transferu pomocnika Atlético Madryt, Mineiro Bernarda do Arsenalu Londyn. Yyyyyyyyyy coś tu nie tak w tym zdaniu

0

Mnie to wogóle nioe rusza ten Bale jak zapłacą za tego Walijczyka ponad 100 mln to będę świętował bo to jest cyrk

0

Tak napewno oni mają obrone akurat idealnie obsadzoną Boateng Bartsruber Dante Martinez Van Buyten gdzie tam jeszcze Luiza wcisną ?

0

40 mln i można sprzedać ale za mniej to nie ma takiej opcji

0

Jakby nie ten chaos w grze Alexisa o byłby znakomity

0

Ciekawe kiedy będą zdjęcia z badań i dzisiejszych treningów

0

Oczywiscie ze nie zagra tylko jeden trening bo miesiacu wakacji nikt go nie wpusci to jest niemozliwe dzieciaki

0

Jak narazie to real nic nie wygrałó haha w tamtym sezonie

0

o messim zapomniales to jest top swiatowy schodzacy napastnik

0

spokojnie

0

Mnie także wogóle Bayern nieinteresuje po co tu wstawiać takie artykuły nie czaje

0

Gdzie on ci linii nie trzymał np w pucharze konfederacji ?

0

Otóż to David Luiz grał w Benfice zarówno na prawej obronie na lewej oraz oczywiście na środku defensywy a w Chelsea wiele razy stawiany jako typowy defensywny rygiel wam powiem jest bardzo uniwersalnym piłkarzem na naszą kulejącą obronę byłby super w meczach z trudnymi rywalami móglby grać z Alvesa jako typowa pomoc dla defensywy na Real byłby znakomity gdyż mamy dwóch ofensywnych bocznych obrońców a on by to chamował i zabezpieczął nas z tyłu

0

Nie martw sie mnie banuja też nagminnie ostatnio za nazwanie kogoś pajacem

0

Puyol Luiz taka obrona to by było coś magicznego przekazanie pałeczki dla młodszego loczka :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?