xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tez tak uwazam
0
jestesmy kibicami barcy czy kibicami guardioli bo obecnie nie da sie tego polaczyc bayern nas ogral i jesli czegos nie zrobimy to znowu to sie stanie kiedys w przyszłosci dlatego ja im zycze jak najgorzej tak na marginesie nigdy ich nie lubilem zbyt arogancki klub wywyzszaja sie jak real jacy to oni nie sa ah oh
0
napastnika niech lepiej kupi bo z pizarro to za wiele nie wygraja a jaden mandzukic to blad bo kontuzja i co wtedy
0
Już długo tu nie napiszesz komentarza hah
0
Twój post brzmi : Chcę dożywotniego bana
0
No to ładnie organizatorzy mieszają żeby ludzi oszukać, ogłaszają wszem i wobec ze neymar bedzie na plakatach jego wizerunek i go raptem nie ma ale kasa sie zgadza teraz już nikt bilety nie odda
0
To po co robią zamieszanie i wpierw nie przyjedzie później że przyjedzie teraz znowu jednak zdecydowali że go nie będzie dziwne rzeczy
0
ney musi poznac jezyk narazie mu napewno jest ciezko
0
Uważaj bo ostatnio za nazwanie kogos głupcem dostałem 2 dniowego bana
0
Neymar to sie zwróci 5 krotnie kolego ten zawodnik to jest złota kura znosząca złote jaja
0
Nie wyzywam tak mysle po prostu jak uraziłem to przepraszam a jak sie mylę to super
0
Jesteś sezonowcem
0
Czyli nie jesteś kibicem jeśli cię nie obchodzi dobro klubu
0
Jakbyś nie widział ja to napisałem już wcześniej po co powtarzasz po mnie i wogóle to każdy może się pomylić wyluzuj i wyłącz caps lock
0
To po herbacie my tyle kasy nie mamy
0
Obecnie Bertolucci znajduje się w Londynie, gdzie zajmuje się domknięciem transferu pomocnika Atlético Madryt, Mineiro Bernarda do Arsenalu Londyn. Yyyyyyyyyy coś tu nie tak w tym zdaniu
0
Mnie to wogóle nioe rusza ten Bale jak zapłacą za tego Walijczyka ponad 100 mln to będę świętował bo to jest cyrk
0
Tak napewno oni mają obrone akurat idealnie obsadzoną Boateng Bartsruber Dante Martinez Van Buyten gdzie tam jeszcze Luiza wcisną ?
0
40 mln i można sprzedać ale za mniej to nie ma takiej opcji
0
Jakby nie ten chaos w grze Alexisa o byłby znakomity
0
Ciekawe kiedy będą zdjęcia z badań i dzisiejszych treningów
0
Oczywiscie ze nie zagra tylko jeden trening bo miesiacu wakacji nikt go nie wpusci to jest niemozliwe dzieciaki
0
Jak narazie to real nic nie wygrałó haha w tamtym sezonie
0
o messim zapomniales to jest top swiatowy schodzacy napastnik
0
spokojnie
0
Mnie także wogóle Bayern nieinteresuje po co tu wstawiać takie artykuły nie czaje
0
Gdzie on ci linii nie trzymał np w pucharze konfederacji ?
0
Otóż to David Luiz grał w Benfice zarówno na prawej obronie na lewej oraz oczywiście na środku defensywy a w Chelsea wiele razy stawiany jako typowy defensywny rygiel wam powiem jest bardzo uniwersalnym piłkarzem na naszą kulejącą obronę byłby super w meczach z trudnymi rywalami móglby grać z Alvesa jako typowa pomoc dla defensywy na Real byłby znakomity gdyż mamy dwóch ofensywnych bocznych obrońców a on by to chamował i zabezpieczął nas z tyłu
0
Nie martw sie mnie banuja też nagminnie ostatnio za nazwanie kogoś pajacem
0
Puyol Luiz taka obrona to by było coś magicznego przekazanie pałeczki dla młodszego loczka :D