0

Jeśli ktoś uwaza że ta liga jest słaba to jest w grubym błędzie jeśli Real i Barca będą tak myśleć a to jest celem wszystkich którzy o tym mówią aby ich zdekoncentrować to będzie bardzo źle będziemy przegrywać co 2 mecz

0

Co ty bierzesz ?

0

Ale napewno nie był lepszy w presezonie w meczu z Bayernem każda akcja szła jego stroną robili z nim co chcieli niestety

0

mnie on niestety nie przekonuje w defensywie

0

Keita ma 100 procentową rację chciałbym zobaczyć jak taki Realek by sobie poradził w meczu z Bayernem bez Ronaldo Ramosa i np Pepego myślę że skończyło by sie nie mniej niż 4-0 a nawet więcej

0

Spadek formy pod koniec poprzedniego sezonu był spowodowany tylko i wyłącznie przez kontuzje
Czyli ma te same zdanie co ja mówiłem to juz wczesniej :)

0

Ciekawe dlaczego Thiago w 1 kolejce bundesligi nie zagral ani minuty ? Ja ci powiem bo nie ma szans wygrac tam rywalizacji nawet Guardiola tu nic nie wymysli i nie pomoze

0

Co racja to racja Thiago juz grzeje ławe w Bayernie

0

Akurat według mnie Mourinho niewiele ma tu do gadania to nie jego zawodnicy i nie jego kasa tylko Abramowicza

0

A jak myślisz dlaczego wczoraj nie zagrał w reprezentacji ?

0

Na co on nam ? Czy on jest lepszy od Puyola Pique czy Mashe ? Napewno nie

0

Na co jest kontuzjowany tak samo jest Rooney niby kontuzjowany a przechodzi do Chelsea tak samo Balbe był niby kontuzjowany i wielu innych polecam zbieraj doświadczenie czytająć newsy transferowe naprawde to nie boli i pomaga

0

Gdzie ty to przeczytałeś niby ? Źródło podaj a nie sam wymyslas jak dziecko 5 letnie i powtarzasz

0

Problemy z koncentracja bo technicznie jest super

0

Nad jakie morze jedziesz ?

0

Wczoraj był mecz Chelsea - Real 1-3 David Luiz nie zagrał ani minuty nie zasiadł nawet na ławce rezerwowych powody absencji nie są znane, media w angli spekulują że oznacza to iż jest jedną nogą w FC Barcelonie

0

Coś ci sie pomyliło kilkanascie lat temu to ja pamietam dopiero były ceny z kosmosu Vieri za 70 mln albo Anelka też coś koło tego

0

Pedro jest w formie bo mu Martino znalazł w końcu pozycję to nie jest skrzydłowy to jest cofniety napastnik i basta

0

Odpowiem ci to 1 Hatrik Pedro w Barcelonie

0

do czasu do czasu kolego mozna kogos udawac w rodzinie w koncu wyjdzie kim jest

0

Według mnie nie ma co na siłe przeplacac jesli nie w tym to moze w styczniu do stycznia nie ma trudnych meczy

0

Ty chory jesteś ? Kiedy on tragicznie zagrał według mnie w tamtym sezonie jeden z najlepszych obrońców świata w napewno Chelsea

0

AGGER ma już prawie 3 dychy dokładnie 29 na karku

0

Widze że Ney Messi i Pinto beda ziomkami

0

A co ci ? Upały ?

0

Płacić i jest nasz myślę że jest wart 40 mln troche przepłacimy nic sie nie stanie

0

Raczej przez siłe się starał widać było że jest przemeczony po 5 minutach lalo się z niego jak z Zidana kiedyś był cały mokry

0

Czego minusujesz pajacu od Anemi sie nie umiera ale to poważne osłabienie organizmu dziwie się że Neymar wogóle da rady wykonywać jakikolwiek wysiłek fizyczny organizm jest zmęczony musi po prostu więcej jeść nawet na siłe

0

Anemia to powazna sprawa wiem bo kiedys mialem w dziecinstwie

0

Pinto sie ostrzygł ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?