0

Gimbaza minusuje zróbcie co z tymi dzieciakami może jakieś limity wiekowe albo już sam nie wiem

0

Najlepszy obrońca pucharu konfederacji tak na marginesie. nawet Thiago Silvie zdarzały sie wpadki np w meczu z Urugwajem, Luiz był najpewniejszym punktem, a jego interwencja w finale gdzie wybił piłkę z linii bramkowej nie wiem jakim cudem ale to piękne było

0

Barca już złożyla oficjalna propozycje nawet na oficjalnej stronei Chelsea tak piszą 29 mln euro

0

Najlepszy obrońca młodego pokolenia obecnie ale niestety wątpie czy Chelsea go sprzeda raczej wątpliwe chyba że David ogłosi oficjalnie że chce odejść

0

Ile taki koleś może mieć lat Jezu Chryste

0

5 razy trudniej jest pozostać na szczycie niż na niego wejść dlatego to nie będzie uday sezon dla Bayernu według mnie oni w ciagu ostatnich kilku lat 3 razy byli w finale ligi mistrzów są zespołem starzejącym się nie ma zbyt wielu młodych zawodników a jak patrze jak gra Robben to naprawdę nie wróżę im sukcesów ten koleś pomylił dyscypliny powinien wybrać sport indywidualny a nie zespołowy dlatego nigdy nie zdobędzie złotej piłki

0

Czemu minusujesz jesli można wiedzieć ?

0

Tak na marginesie Neymar jest już w Barcelonie samolot wylądował o 8:45 jutro wraca do treningów niech wypoczywa

0

co ty bredzisz jaki pedro gryzie lawe jak jest na wakacjach na wyspach kanarysjkich zastanow sie co piszesz czasem

0

ale thiago zle zrbil odchodzac pep ze wzgledu na sympate do thqgo wystawia go szuka mu optymalnej pozycji ale niestety nie znajdzie bo podobnie jak w barcelonie obecnie w bayernie w 1 skladzie graja lepsi pilkarze od niego pep robi mu krzywde dzis najgorszy na boisku na defensywnym

0

Widzicie co robi Messi i jego podania to jest coś niesamowitego naprawdę szybka gra to jest to co kocha anie tysiące podań

0

Ja mówiłem że Messi jest stworzony do szybkiej kontry on jest idealny do takiej taktyki podanie cudo miód orzeszki

0

można wiedzieć czemu minusujecie ?

0

Nie ma

0

ty chyba zartujesz jesli to jest dobra jakosc moj kalkulator ma lepszy screen

0

Song w ostatnim sezonie w Arsenalu w samej lidze miał 13 ayst z czego większa połowa do Robina

0

Wie ktoś czy Ney jest już w Barcelonie np Pique wiem że wrócił już z wakacji wczoraj napisał na Fejsie że wrócił po wakacjach

0

Na Polsacie Sport bodajże ale nie jestem pewien

0

Co racja to racja ale dajmy już spokój z tym Thiago

0

raz na 100 lat jakby nie patrzec ale to dzieci wiec im wybaczmy

0

Nie przesadzaj potrojna korone to my raz w histori zdobylismy wiec to nie jest nasz cel

0

Spokojnie jest David Villa poradza sobie

0

Mam to samo. Bo dobrze mu z oczy patrzy jak to sie mówi fajny z niego ziomek

0

U nasza redakcja chyba tej konferencji w dwa dni nie przetłumaczy chyba juz z 30 pytanie do Taty od dziennikarzy

0

Nie wierze że Tito 7 mlne euro zarabiał to jest niemożliwe

0

Tito zarabiał coś około 2 mln euro z tego co pamiętam myślę że Martino nei zarabia więcej jak 1,5 mln

0

Miły gościu ten martino tak patrze, go nie można nie lubić

0

Spoko :)

0

gdzie wy Rosella widzicie ?

0

W jakim dresie przecież to nie jest trening tylko konferencja powitalna :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?