xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gimbaza minusuje zróbcie co z tymi dzieciakami może jakieś limity wiekowe albo już sam nie wiem
0
Najlepszy obrońca pucharu konfederacji tak na marginesie. nawet Thiago Silvie zdarzały sie wpadki np w meczu z Urugwajem, Luiz był najpewniejszym punktem, a jego interwencja w finale gdzie wybił piłkę z linii bramkowej nie wiem jakim cudem ale to piękne było
0
Barca już złożyla oficjalna propozycje nawet na oficjalnej stronei Chelsea tak piszą 29 mln euro
0
Najlepszy obrońca młodego pokolenia obecnie ale niestety wątpie czy Chelsea go sprzeda raczej wątpliwe chyba że David ogłosi oficjalnie że chce odejść
0
Ile taki koleś może mieć lat Jezu Chryste
0
5 razy trudniej jest pozostać na szczycie niż na niego wejść dlatego to nie będzie uday sezon dla Bayernu według mnie oni w ciagu ostatnich kilku lat 3 razy byli w finale ligi mistrzów są zespołem starzejącym się nie ma zbyt wielu młodych zawodników a jak patrze jak gra Robben to naprawdę nie wróżę im sukcesów ten koleś pomylił dyscypliny powinien wybrać sport indywidualny a nie zespołowy dlatego nigdy nie zdobędzie złotej piłki
0
Czemu minusujesz jesli można wiedzieć ?
0
Tak na marginesie Neymar jest już w Barcelonie samolot wylądował o 8:45 jutro wraca do treningów niech wypoczywa
0
co ty bredzisz jaki pedro gryzie lawe jak jest na wakacjach na wyspach kanarysjkich zastanow sie co piszesz czasem
0
ale thiago zle zrbil odchodzac pep ze wzgledu na sympate do thqgo wystawia go szuka mu optymalnej pozycji ale niestety nie znajdzie bo podobnie jak w barcelonie obecnie w bayernie w 1 skladzie graja lepsi pilkarze od niego pep robi mu krzywde dzis najgorszy na boisku na defensywnym
0
Widzicie co robi Messi i jego podania to jest coś niesamowitego naprawdę szybka gra to jest to co kocha anie tysiące podań
0
Ja mówiłem że Messi jest stworzony do szybkiej kontry on jest idealny do takiej taktyki podanie cudo miód orzeszki
0
można wiedzieć czemu minusujecie ?
0
Nie ma
0
ty chyba zartujesz jesli to jest dobra jakosc moj kalkulator ma lepszy screen
0
Song w ostatnim sezonie w Arsenalu w samej lidze miał 13 ayst z czego większa połowa do Robina
0
Wie ktoś czy Ney jest już w Barcelonie np Pique wiem że wrócił już z wakacji wczoraj napisał na Fejsie że wrócił po wakacjach
0
Na Polsacie Sport bodajże ale nie jestem pewien
0
Co racja to racja ale dajmy już spokój z tym Thiago
0
raz na 100 lat jakby nie patrzec ale to dzieci wiec im wybaczmy
0
Nie przesadzaj potrojna korone to my raz w histori zdobylismy wiec to nie jest nasz cel
0
Spokojnie jest David Villa poradza sobie
0
Mam to samo. Bo dobrze mu z oczy patrzy jak to sie mówi fajny z niego ziomek
0
U nasza redakcja chyba tej konferencji w dwa dni nie przetłumaczy chyba juz z 30 pytanie do Taty od dziennikarzy
0
Nie wierze że Tito 7 mlne euro zarabiał to jest niemożliwe
0
Tito zarabiał coś około 2 mln euro z tego co pamiętam myślę że Martino nei zarabia więcej jak 1,5 mln
0
Miły gościu ten martino tak patrze, go nie można nie lubić
0
Spoko :)
0
gdzie wy Rosella widzicie ?
0
W jakim dresie przecież to nie jest trening tylko konferencja powitalna :D