xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już go lubie
0
Dobry wybór
0
Myślę że że Thiago by nie odszedł jakby wiedział że zmieni się trener każdy teraz zaczyna od zera
0
Juz półtorej godziny sie spozniaja z konferencja Puyola
0
Tam go wrecz uwielbiają sa o nim przyspiewki nawet
0
Sam jestes no name
0
zgadzam sie pamietam jeszcze jak trenował Paragwaj fajnie grali
0
dziekuje
0
Ma ktoś link do konferencji Puyolaa ??
0
Ma ktoś link do konferencji Puyola ?
0
Ma ktoś link do konferencji ?
0
Chyba jednak ten Martino :)
0
Dlatego przyszedł Neymar żebyśmy już nie grali tylko na Messiego kupimy jeszcze obrońce i gra gitara Luis Enrique to poukłada zobaczycie
0
Niedobrze kasa każdego kusi niestety ale mam nadzieję że fabregas jest mądry
0
A dlaczego sprzedacie Christiano ? :D
0
Kurcze ten uśmiech coś niesamowitego
0
Ronnie był jak pierwszy pocałunek tego po prostu sie nie zapomina
0
Gol z Sevilla ciary na całym ciele kto pierwszy do niego podbiega Luis Enrique nasz chyba nowy trener :)
0
On jeszcze żyje ma się dobrze :D
0
Nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek zobaczymy takie rzeczy na Camp Nou gdy oglądałem grę Ronniego miałem otwarte usta zawsze gdy był przy piłce, on nigdy praktycznie nie tracił piłki na Camp nou. Camp Nou było dla niego stworzone i on był stworzony dla Camp Nou
0
Po Cruijffie właśnie zaczęli przychodzic trenerzy z zewnątrz wymyślać swoje taktyki mieli swoje wizje i jak to się kończyło bardzo źle przypomnijcie sobie chuude lata gdzie graliśmy w pucharze uefa albo zajmowaliśmy miejsce 4 albo góra 3 w lidze czy napewno znowu tego chcecie ? Chcecie zmienić coś co przyniosło nam najlepszy okres w historii Barcy zastanówcie się
0
Co jest źle wymień to podyskutujemy
0
100 punktów *
0
00 punktów w lidze, prawie 50 bramek Messiego w lidze, półfinał Ligi Mistrzów i w nim blamaż ze względu na kontuzje i dalej źle, Boże miej nas w opiece
0
Właśnie Kluivert swego czasu i Enrique to był zabójczy duet w Barcelonie znakomicie sie rozumieli na boisku
0
Jeden z lepiej grajacych zawodników głową jakich znam nie był bardzo wysoki a strzelał niesamowite gole głową
0
On kocha Barce uwierzcie to jest naprawdę bardzo ważne mieć ją w sercu
0
Nie wiem czy ktoś pamieta Luisa Enrique jako piłkarza ale ja tak jakbym go porównał to taki Rooney z charakteru
0
Oby trenerem był Luis Enrique to będzie strzał w dziesiątkę zobaczycie i nie sugerujcie się Romą tam ostatnio mało komu wychodzi jest równia pochyła, tak naprawdę wcale nie miał tam złych wyników, Roma miała nawet swój styl, miała charakter właśnie dzięki Luisowi
0
co ty bredzisz Luis Enrique to jest jeden z najlepszych kandydatów, wogóle znasz go, obejrzyj sobie filmiki na youtube mało jest trenerów z takich charakterem uwierz mi. Barca potrzebuje wlaśnie takiego trenera z jajami a nie ciepłe kluchy