0

Ja to i tak nadakl twierdze że przegraliśmy tak wysoko z Bayernem bo Messi był kontuzjowany i nie mieliśmy trzech podstawowych obrońców tez byli kontuzjowani czyli Puyi Mashe i Abi oraz słaba dyscopozycja trenerska Tito i tak się stało jak się stało. Drugi tajki wynik sie nie powtorzy jestem pewien

0

W ostatnim sezonie grał słabo jak dla mnie ale każdy może mieć słabszy okres

0

Urzekła mnie historia Bayernu. Co on bredzi

0

Pachnie troche zdrajća juz gada że Bayern najlepszy klub na świecie

0

Powiem ci jak bedzie wyglądać Puyol będzie grał w co 10 meczu bo go boli kolano Pique oczy cipką przerosły a Masherano ma 169 wzrostu i jest stoperem podobnie jak Adriano szkoda gadać. Mam pytanie kto tu jest ślepy kibice czy oni ? A sorki jeszcze jest sprinter Busi odstaw noga w ostateczności a i Song perspektywiczny gracz stoper światowy

0

Piłka nożna to nie jest chirurgia niektórzy o tym zapominają tu nie trzeba mieć niewiadomo jakiej szkoły żeby się znać taka prawda ale w Polsce to na 38 mln 40 sie zna heh :D

0

w pół roku raptem my sie zrobilismy slabi a wszyscy od nas lepsi nie zartuj chłopaku

0

Puyol to tylko testy on jest świerzo po kontuzji jeszcze na treningi u niego z wcześnie

0

Messi i reszta to chyba mieli najdłuższe wakacje w życiu :D

0

5 minut temu w innym temacie pytałem o której treningi i testy już mam odpowiedź szybko działacie nie powiem :D

0

Ani widu ani słychu w tych twoich "propozycjach" obrońcy

0

Podbijam stawkę stawiam 10 złoty że Thiago nie zagra w tym meczu :)

0

O której dzisiaj trening i testy medyczne chłopaki ?

0

cos sciemniasz kolego :)

0

Thiago ma 23 lata młody to jest gracz 18 letni

0

Za jakie grosze co ty bredzisz za ile bys go sprzedał za 100 mln jak Bale

0

Dobrze nam 25 baniek w kieszeni interesy sie robi nie to co w hala gówno

0

Dodaj jeszcze oezila który prawdopodobnie odejdzie z realu Bo bayern go chce

0

Napisz to jeszcze 3 razy i pogrób czcionke i tak nikt tych wypocin nie przeczyta

0

Jednym słowem czystki :D

0

Może to jest pomysł żeby częściej stawiać Messiego na pozycji Xaviego a na napadzie Neymara nie minusujcie mnie tylko głośno myślę :D bo Thiago musiał mieć jakiś powód pewnie dostał sygnał że nikt tu na niego nie będzie stawiał

0

Trochę tchórz z tego Thiago jutro sięwszyscy spotykają po wakacjach na treningu a on ucieka jakby się bał innym spojrzećw oczy trochę to takie judaszowate

0

wpisz sobie w google sergio roberto instagram to nie jest trudne

0

A na instagramie Sergi Roberto zdjęcie z bananem na twarzy hehe :D

0

Widze że Guardiola dalej lubi przepłacać ale to już nie nasz problem

0

Oby się nie okazało że będzie gwiazdą w Bayernie i ich najlepszym pomocnikiem ale szczerze w to wątpie skończy jak Bojan w Ajaxie

0

Ja licze w najbliższych dniach na nasz głośny transfer zobaczymy kto to będzie muszą być zmiany w naszym składzie bo jak narazie to sprzedaliśmy zawodnika który nie zawinił nic w tym sezonie bo grał malutko

0

Niestety Thiago tą decyzją zniszczył sobie kariere czy znacie jakiegoś zawodnika który odszedł z Barcelony i święcił sukcesy

0

Nie będziemy go niestety oglądać bo w Bayernie napewno nie pogra sobie ja mu daje dwa lata i wraca za 10 baniek chyba że już nikt go tu nie zechce jak bojana

0

Lubiłem go sympatyczny gościu był taki zabawowy ale już go ni ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?