xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja to i tak nadakl twierdze że przegraliśmy tak wysoko z Bayernem bo Messi był kontuzjowany i nie mieliśmy trzech podstawowych obrońców tez byli kontuzjowani czyli Puyi Mashe i Abi oraz słaba dyscopozycja trenerska Tito i tak się stało jak się stało. Drugi tajki wynik sie nie powtorzy jestem pewien
0
W ostatnim sezonie grał słabo jak dla mnie ale każdy może mieć słabszy okres
0
Urzekła mnie historia Bayernu. Co on bredzi
0
Pachnie troche zdrajća juz gada że Bayern najlepszy klub na świecie
0
Powiem ci jak bedzie wyglądać Puyol będzie grał w co 10 meczu bo go boli kolano Pique oczy cipką przerosły a Masherano ma 169 wzrostu i jest stoperem podobnie jak Adriano szkoda gadać. Mam pytanie kto tu jest ślepy kibice czy oni ? A sorki jeszcze jest sprinter Busi odstaw noga w ostateczności a i Song perspektywiczny gracz stoper światowy
0
Piłka nożna to nie jest chirurgia niektórzy o tym zapominają tu nie trzeba mieć niewiadomo jakiej szkoły żeby się znać taka prawda ale w Polsce to na 38 mln 40 sie zna heh :D
0
w pół roku raptem my sie zrobilismy slabi a wszyscy od nas lepsi nie zartuj chłopaku
0
Puyol to tylko testy on jest świerzo po kontuzji jeszcze na treningi u niego z wcześnie
0
Messi i reszta to chyba mieli najdłuższe wakacje w życiu :D
0
5 minut temu w innym temacie pytałem o której treningi i testy już mam odpowiedź szybko działacie nie powiem :D
0
Ani widu ani słychu w tych twoich "propozycjach" obrońcy
0
Podbijam stawkę stawiam 10 złoty że Thiago nie zagra w tym meczu :)
0
O której dzisiaj trening i testy medyczne chłopaki ?
0
cos sciemniasz kolego :)
0
Thiago ma 23 lata młody to jest gracz 18 letni
0
Za jakie grosze co ty bredzisz za ile bys go sprzedał za 100 mln jak Bale
0
Dobrze nam 25 baniek w kieszeni interesy sie robi nie to co w hala gówno
0
Dodaj jeszcze oezila który prawdopodobnie odejdzie z realu Bo bayern go chce
0
Napisz to jeszcze 3 razy i pogrób czcionke i tak nikt tych wypocin nie przeczyta
0
Jednym słowem czystki :D
0
Może to jest pomysł żeby częściej stawiać Messiego na pozycji Xaviego a na napadzie Neymara nie minusujcie mnie tylko głośno myślę :D bo Thiago musiał mieć jakiś powód pewnie dostał sygnał że nikt tu na niego nie będzie stawiał
0
Trochę tchórz z tego Thiago jutro sięwszyscy spotykają po wakacjach na treningu a on ucieka jakby się bał innym spojrzećw oczy trochę to takie judaszowate
0
wpisz sobie w google sergio roberto instagram to nie jest trudne
0
A na instagramie Sergi Roberto zdjęcie z bananem na twarzy hehe :D
0
Widze że Guardiola dalej lubi przepłacać ale to już nie nasz problem
0
Oby się nie okazało że będzie gwiazdą w Bayernie i ich najlepszym pomocnikiem ale szczerze w to wątpie skończy jak Bojan w Ajaxie
0
Ja licze w najbliższych dniach na nasz głośny transfer zobaczymy kto to będzie muszą być zmiany w naszym składzie bo jak narazie to sprzedaliśmy zawodnika który nie zawinił nic w tym sezonie bo grał malutko
0
Niestety Thiago tą decyzją zniszczył sobie kariere czy znacie jakiegoś zawodnika który odszedł z Barcelony i święcił sukcesy
0
Nie będziemy go niestety oglądać bo w Bayernie napewno nie pogra sobie ja mu daje dwa lata i wraca za 10 baniek chyba że już nikt go tu nie zechce jak bojana
0
Lubiłem go sympatyczny gościu był taki zabawowy ale już go ni ma