xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On jest jeszcze stosunkowo młodym trenerem 5 dyszek dopiero mu stuknęło życze mu powodzenia z całego serducha
0
HAHAHAHA tak jest Realowcy z gimbazy
0
Powodzenia w Barcelonie
0
Także kupie bilet jeśli chce ktos sprzedac prosze o info na priv
0
Jutro
0
Ile masz latek Tomciu ?
0
Odszedł bo chciał odpoczac od pilki, tam go na rekach praktycznie noszono do samego konca, ale pociag o nazwie Barca przyjezdza raz w zyciu i trzeba do niego wsiąść i dlatego został naszym trenerem
0
Jak mozna nie znac stylu Barcy kazdy trener ja zna i to bardzo dobrze wiec sie nie martw
0
oco ci chodzi znowu coś źle zarzad zrobił wedlug ciebie ?
0
Ta opinia wlewa dużo optymizmu wiemy ze na sportklubie transmituja lige argentynksa wiec napewno pan Bartłomiej sie zna
0
Dobrze mówisz nie można kogoś oceniać jeśli się go nie zna, polecam to każdemu z tej strony
0
Hah dalej sobie marz o Bielsie ale Tata jjuż jest nasz
0
Na szczescie sie nie dowiemy
0
Ale ja zalozylem sie o przekonanie a ty o kase hah
0
ja sie zalozylem z kolega ze nie dostaniesz zadnej oceny kto wygra ?
0
Fajny tekst ale Luis nie bedzie trenerem Barcy
0
Neymar do Barcelony wpada już w tą środę ale treningi zacznie od nastepnego tygodnia wiec po jednym dniu treningu napewno z Lechią nie zagra
0
Ale bredzisz tylko wkoło Rosell zły Rosell niedobry co on ci zawinił
0
Kto go miałby wygwizdać heh niemcy ?
0
Super jestem podekscytowany będzie coś swierzego coś nowego
0
Tata Martino przyleciał do Barcelony dzisiaj więc cos jest na rzeczy według mnie to super wybór troche o nim poczytajcie jest dużo artykułów o nim a tez sie do niego przekonacie
0
No to mamy nowego trenera witamy na pokładzie Tato :)
0
Jak mozna wogóle porownywać pilkę argentyńska do naszej polskiej daj spokój
0
sądząc po twoich postach twoje życie jest tragiczne
0
Jest mała rożnica kolego z ligi argentyńskiej są tacy piłkarze co odchodzą co roku za 20 mln euro zawsze sie ktoś taki znajdzie u nas na próżno takich szukać
0
"A przede wszystkim verticalidad, czyli szybkie przenoszenie piłki pod pole karne rywala." Krótka charakteryzacja stylu Martino. Nareszcie czekałem długo na taka gre Barcy mam nadzieję że zastosuje to u nas
0
Będzie Neymar będzie Messi będzie Tato będzie dobrze
0
Ale zgodzisz sie że pressing to nie wszystko trzeba dodać coś nowego coś zaskakującego szybsze granie szybsze przemieszczanie się do przodu a nie jak jest kontra to Xavi zwalnia i kółeczko to nie zdaje egzaminu. Martino doda to coś ekstra do naszej gry
0
Dobra dobra zobaczycie
0
Przeczytałem całość, a lubie go bo jest zwolennikiem Bielsy i jego stylu więc będzie dobrze