0

On jest jeszcze stosunkowo młodym trenerem 5 dyszek dopiero mu stuknęło życze mu powodzenia z całego serducha

0

HAHAHAHA tak jest Realowcy z gimbazy

0

Powodzenia w Barcelonie

0

Także kupie bilet jeśli chce ktos sprzedac prosze o info na priv

0

Jutro

0

Ile masz latek Tomciu ?

0

Odszedł bo chciał odpoczac od pilki, tam go na rekach praktycznie noszono do samego konca, ale pociag o nazwie Barca przyjezdza raz w zyciu i trzeba do niego wsiąść i dlatego został naszym trenerem

0

Jak mozna nie znac stylu Barcy kazdy trener ja zna i to bardzo dobrze wiec sie nie martw

0

oco ci chodzi znowu coś źle zarzad zrobił wedlug ciebie ?

0

Ta opinia wlewa dużo optymizmu wiemy ze na sportklubie transmituja lige argentynksa wiec napewno pan Bartłomiej sie zna

0

Dobrze mówisz nie można kogoś oceniać jeśli się go nie zna, polecam to każdemu z tej strony

0

Hah dalej sobie marz o Bielsie ale Tata jjuż jest nasz

0

Na szczescie sie nie dowiemy

0

Ale ja zalozylem sie o przekonanie a ty o kase hah

0

ja sie zalozylem z kolega ze nie dostaniesz zadnej oceny kto wygra ?

0

Fajny tekst ale Luis nie bedzie trenerem Barcy

0

Neymar do Barcelony wpada już w tą środę ale treningi zacznie od nastepnego tygodnia wiec po jednym dniu treningu napewno z Lechią nie zagra

0

Ale bredzisz tylko wkoło Rosell zły Rosell niedobry co on ci zawinił

0

Kto go miałby wygwizdać heh niemcy ?

0

Super jestem podekscytowany będzie coś swierzego coś nowego

0

Tata Martino przyleciał do Barcelony dzisiaj więc cos jest na rzeczy według mnie to super wybór troche o nim poczytajcie jest dużo artykułów o nim a tez sie do niego przekonacie

0

No to mamy nowego trenera witamy na pokładzie Tato :)

0

Jak mozna wogóle porownywać pilkę argentyńska do naszej polskiej daj spokój

0

sądząc po twoich postach twoje życie jest tragiczne

0

Jest mała rożnica kolego z ligi argentyńskiej są tacy piłkarze co odchodzą co roku za 20 mln euro zawsze sie ktoś taki znajdzie u nas na próżno takich szukać

0

"A przede wszystkim verticalidad, czyli szybkie przenoszenie piłki pod pole karne rywala." Krótka charakteryzacja stylu Martino. Nareszcie czekałem długo na taka gre Barcy mam nadzieję że zastosuje to u nas

0

Będzie Neymar będzie Messi będzie Tato będzie dobrze

0

Ale zgodzisz sie że pressing to nie wszystko trzeba dodać coś nowego coś zaskakującego szybsze granie szybsze przemieszczanie się do przodu a nie jak jest kontra to Xavi zwalnia i kółeczko to nie zdaje egzaminu. Martino doda to coś ekstra do naszej gry

0

Dobra dobra zobaczycie

0

Przeczytałem całość, a lubie go bo jest zwolennikiem Bielsy i jego stylu więc będzie dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?