xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
za mało pieniedzy było uuuuu Thiago nieładnie
0
Dzieki
0
A wiecie o której mniej wiecej to będzie ?
0
Wie ktoś może czy gdzieś będzie transmitowana dzisiejsza konferencja z udziałem naszego nowego trenera ?
0
Jak ty to wyczuwasz wytłumacz mi bo ja nic nie czuję
0
Co ty bredzisz my kupilismy Neymara największą młodą gwiazdę świata a wy kupiliście Illaramandiego za prawię taką samą cenę kto tu jest zazdrosny ? Perez który przepłaca i teraz kupi Bale wartego może 40 mln za 120
0
złości *
0
Na jakiej pozycji będzie grał BALE w realu niech tylko zajmie miejsce lewego skrzydłowego to Ronaldo chyba osiwieje ze słości. Bale jest najbardziej skuteczny z lewego skrzydła na prawym nigdy nie grał w Tottenhamie
0
Bartra to jest największe nieporozumienie w naszej kadrze to co on wyprawia w 3 już meczu z Bayernem w którym grał to woła o pomste do nieba naprawde, Montoye i Bartre to Ribery kiwał z 10 razy w jednej połowie sorki ale zawodnicy na tym poziomie jeśli za każdym razem idą jak to się mówi na raz to zawsze będą ograni, oj jeszcze duzo czasu musi upłynać żeby grali u nas w 1 składzie . Myślę że Bartra jest za słaby na Barce a jego wyprowadzanie piłki dyskwalifikuje go jako obrońce Barcy w meczu z Bayernem naliczyłem mu 4 podania wprost do zawodników Bayernu na 30 metrze to jest jakaś kpina
0
A niech Bale idzie do Realu mówie wam nie ma czego się obawiać nie dość że kontuzjogenny piłkarz to i 3 razy za drogi, oglądam ligę angielską regularnie i on jest zawsze praktycznie ustawiony na lewym skrzydle albo w środku, ciekawe kto w realu ustapił by mu miejsce w składzie może Ronaldo heh ? a może Ozil ? może Kaka ? może Isco ? Onie niedługo będa atakować 10 napastnikami a później z ręką w nocniku się znajdą że znowu nic nie wygrali
0
Ja bym na miejscu Tottenhamu nawet nie zastanawiał się pół sekundy tylko oferte 100 mln przyjal w mgnieniu oka za to to można kupic zawodników i walczyć o majstra w angli
0
Bale może warty jest 40 a moze i to nie, to juz bedzie hit bezmyslnosci jak zaplaci za niego 100 mln
0
Duzo ludzi tak robi żeby im się fryzura nie zepsula i zeby wlosy nie lataly we wszystkie strony
0
0
A ty ile masz wakacji uczniu ?
0
co sie balem przejmujesz ciekawe gdzie real go upchnie moze ronaldo na lawce posadzi jeszcze suareza za 50 mln 150 mln na dwoch zawodnikow wydadza taa a krew jest zielona
0
Wiem że rok temu było na TVP Sport ale w tym nie ma
0
Wie ktoś może gdzie transmitują finał Copa Libertadores z Ronaldinho jutro rano 4:45 ?
0
Nowy szkoleniowiec Barcelony, który przebywa obecnie w Argentynie, spotka się dziś wieczorem z dziennikarzami w Rosario.
Ma może ktoś link do tej konferencji
0
Ale akurat w Barcelonie w sumie nie ma problemów z dyscypliną to sa w pełni profesjonaliści
0
A może i po hiszpańsku sam juz nie wiem :)
0
Po włosku sie mówi w Argentynie
0
Warto dodać, że Martino jest bardzo surowym, zdyscyplinowanym szkoleniowcem. Nie boi się karać nawet najlepszych piłkarzy za spóźnienia, niepożądane zachowania czy zbędne kartki.
To mi sie podoba
0
Ma ktos zdjecia z porannego treningu Barcy ?
0
Czy Messi wygląda na kogoś kto wybiera trenera on jest nieśmiały i dopiero na boisku rzadzi dajcie już spokój z tymi teoriami spiskowymi bo one są nieprawdziwe
0
No to panowie szykuje sie żelazna obrona i trenerka żelazną ręką bardzo fajnie podoba mi sie to, a o ofensywe się nie martwie bo ona w Barcelonie zawsze była najlepsza na świecie
0
to poznasz go w tym roku w czym masz problem ?
0
Nie sciemniaj z tym polsatem
0
24 chyba czyli jutro wieczorem :)
0
Połowa ze strony RealMadryt.pl nie wie nawet kim jest Raul, dobrze że wiedzą kto to Christiano