0

Ney powinien zagrać na pozycji fałszywej 9 to typowy playmayker a na pozycji lewoskrzydłowego widział bym Tello na prawej oczywiście Alexis

0

Nikt się takimi rzeczami nie przejmuje oprócz siwego pajaca taki jest futbol raz jeden ma lepiej raz drugi ale kogo w sumie The Special Five teraz obchodzi go już nie ma Real to wywalił na zbity pysk

0

Zawsze pisze madryt z małej i nadal będe tak robił wolny kraj

0

hah zaciesnicz szyki godin to zwykly tchorz i burak

0

Messi w jego wieku też był skrzydłowym Neymar ma zadatki na typowego playmaykera

0

Niestety wiedzialem że przyjdzie ten moment i kontuzje się posypia u Messiego nie da się grać 300 meczy pod rząd 90 minut

0

Lekarze w tym klubie są beznadziejni 25 meczy z rzędu w którym Messi nie gra w pełnym wymiarze czasowym ze względu na różnego rodzaju dolegliwości masakra

0

Według mnie to zwykłe stłuczenie tego uda miałem podobnie wyszedł krwiak noga była wręcz fioletowa w miejscu tłuczenia cieżko było nawet chodzić był to zwykły ból przeszło, po tygodniu już normalnie powoli rozbiegałem i nic nie bolało musiałem tylko bandażować nogę żeby mięsień był zity to naprawde nic groźnego jeśli Messi ma podobnie

0

Był Eto był Henry nie było tego problemu po prostu brakuje nam typowego napadziora na szpicy w takich meczach ale nie my brniemy dalej w tym samym nie rozumiem tego

0

w jakim sensie co zrobił zle wedlug ciebie ?

0

Co on raptem ma z tym mięśniem uda który to już raz przypomina mi sie początek jego kariery i te problemy mieśniowe w co 2 meczu

0

sant11 niedługo Real zobaczy kto to jest Neymar i na długo go zapamiętacie

0

A trole dalej minusują Boże ratuj

0

Piekny gol Neya, piłkarz kompletny prawa lewa noga strzał z dystansu drybling strzał z miejsca podania na nos wizja gry strzały główką

0

Otóż to nasz pressing skończył się na 1 meczu sezonu teraz gwiazdeczki postanowiły przeczłapać 1 połowe bo przecież mecz sam się wygra a gra Messiego raczej jego brak zaangażowania jest coraz bardziej frustrujący

0

Poszukaj chyba że okularów nie załozyłeś to idz załóż i wróć tutaj jeszcze raz

0

Zgodzę się z tobą co do Alby on sie nie nadaje na obrońce napewno nie na obrońce takiego klubu jak Barcelona to jest skrzydkłowy i basta wczoraj był najsłabszy na boisku Costa robił z nim co chciał, oczywiście Pedro doruwnywał mu w swojej zajebistości

0

Pedro to jest kpina jak dla mnie to co on gra zero dryblingu zero wszystkiego wystarczy lepszy zespoł i się potyka o własne nogi, jeśli Neymar nie zagra w rewanżu to ja nic nie rozumiem ale ufam dla Martino

0

Barcelona gra zawsze tak samo, ale musimy być bardziej dynamiczni i szukać innych wariantów
Podoba mi się to zdanie to jest zdanie klucz trzeba grać szybciej i do przodu a nie klepać w środku myślę że Tata to widzi ale niestety Xavi w skladzie i zmian nie widać, ale powoli do celu Fabregas zajmie w tym sezonie jego miejsce i to będzie klucz do sukcesów

0

nigdy wiecej pedro w 1 skladzie dzis chyba juz niedowiarki sie zamknał neymar po messim jest naszym jedynym zawodnikiem ktory ciagnie gre nie zaden pedro nie zaden alexis chociaz ten drugi zagral dzis przyzwoicie

0

Jak ja nienawidze tego klepania i tej statycznej gry jak mnie to wpienia normalnie az czerwony siedze ze zlosci a ten pedro i Alexis to a szkoda gadac

0

Ale dałeś teraz jesteś moim "idolem"

0

A kiedy sie kiwał ostatnio ?

0

po jakim meczu ?

0

Sociedad łatwo sobie pokonał Lyon 2-0 a powinno byc wyzej i to zdecydowanie i dalej hejterzy paplają że liga hiszpańska jest słaba

0

Najwieksza durnota jaką słyszałem

0

Mam właśnie zupełnie odwrotne zdanie gdzie ty tu widzisz dystans i asekuracje

0

Nie czytałem bo mnie nudziły czyli jakbyście mieli chociaż 15 lat byście zrozumieli że początkowo musiałem czytać żeby sie dowiedzieć że są nudne ach ta gimbaza :)

0

Powiem szczerze że konferencji Tito nawet nie czytałem bo mnie nuudziły a na konferencje Taty czekam jak na mecz

0

Fajnie że idzie pod prąd a nie z prądem co do pytań dziennikarzy lubie takich trenerów, on nigdy nie mówi tego co inni chcą usłyszeć mówi to co czuje, zupełne przeciwieństwo Tito

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?