xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ney powinien zagrać na pozycji fałszywej 9 to typowy playmayker a na pozycji lewoskrzydłowego widział bym Tello na prawej oczywiście Alexis
0
Nikt się takimi rzeczami nie przejmuje oprócz siwego pajaca taki jest futbol raz jeden ma lepiej raz drugi ale kogo w sumie The Special Five teraz obchodzi go już nie ma Real to wywalił na zbity pysk
0
Zawsze pisze madryt z małej i nadal będe tak robił wolny kraj
0
hah zaciesnicz szyki godin to zwykly tchorz i burak
0
Messi w jego wieku też był skrzydłowym Neymar ma zadatki na typowego playmaykera
0
Niestety wiedzialem że przyjdzie ten moment i kontuzje się posypia u Messiego nie da się grać 300 meczy pod rząd 90 minut
0
Lekarze w tym klubie są beznadziejni 25 meczy z rzędu w którym Messi nie gra w pełnym wymiarze czasowym ze względu na różnego rodzaju dolegliwości masakra
0
Według mnie to zwykłe stłuczenie tego uda miałem podobnie wyszedł krwiak noga była wręcz fioletowa w miejscu tłuczenia cieżko było nawet chodzić był to zwykły ból przeszło, po tygodniu już normalnie powoli rozbiegałem i nic nie bolało musiałem tylko bandażować nogę żeby mięsień był zity to naprawde nic groźnego jeśli Messi ma podobnie
0
Był Eto był Henry nie było tego problemu po prostu brakuje nam typowego napadziora na szpicy w takich meczach ale nie my brniemy dalej w tym samym nie rozumiem tego
0
w jakim sensie co zrobił zle wedlug ciebie ?
0
Co on raptem ma z tym mięśniem uda który to już raz przypomina mi sie początek jego kariery i te problemy mieśniowe w co 2 meczu
0
sant11 niedługo Real zobaczy kto to jest Neymar i na długo go zapamiętacie
0
A trole dalej minusują Boże ratuj
0
Piekny gol Neya, piłkarz kompletny prawa lewa noga strzał z dystansu drybling strzał z miejsca podania na nos wizja gry strzały główką
0
Otóż to nasz pressing skończył się na 1 meczu sezonu teraz gwiazdeczki postanowiły przeczłapać 1 połowe bo przecież mecz sam się wygra a gra Messiego raczej jego brak zaangażowania jest coraz bardziej frustrujący
0
Poszukaj chyba że okularów nie załozyłeś to idz załóż i wróć tutaj jeszcze raz
0
Zgodzę się z tobą co do Alby on sie nie nadaje na obrońce napewno nie na obrońce takiego klubu jak Barcelona to jest skrzydkłowy i basta wczoraj był najsłabszy na boisku Costa robił z nim co chciał, oczywiście Pedro doruwnywał mu w swojej zajebistości
0
Pedro to jest kpina jak dla mnie to co on gra zero dryblingu zero wszystkiego wystarczy lepszy zespoł i się potyka o własne nogi, jeśli Neymar nie zagra w rewanżu to ja nic nie rozumiem ale ufam dla Martino
0
Barcelona gra zawsze tak samo, ale musimy być bardziej dynamiczni i szukać innych wariantów
Podoba mi się to zdanie to jest zdanie klucz trzeba grać szybciej i do przodu a nie klepać w środku myślę że Tata to widzi ale niestety Xavi w skladzie i zmian nie widać, ale powoli do celu Fabregas zajmie w tym sezonie jego miejsce i to będzie klucz do sukcesów
0
nigdy wiecej pedro w 1 skladzie dzis chyba juz niedowiarki sie zamknał neymar po messim jest naszym jedynym zawodnikiem ktory ciagnie gre nie zaden pedro nie zaden alexis chociaz ten drugi zagral dzis przyzwoicie
0
Jak ja nienawidze tego klepania i tej statycznej gry jak mnie to wpienia normalnie az czerwony siedze ze zlosci a ten pedro i Alexis to a szkoda gadac
0
Ale dałeś teraz jesteś moim "idolem"
0
A kiedy sie kiwał ostatnio ?
0
po jakim meczu ?
0
Sociedad łatwo sobie pokonał Lyon 2-0 a powinno byc wyzej i to zdecydowanie i dalej hejterzy paplają że liga hiszpańska jest słaba
0
Najwieksza durnota jaką słyszałem
0
Mam właśnie zupełnie odwrotne zdanie gdzie ty tu widzisz dystans i asekuracje
0
Nie czytałem bo mnie nudziły czyli jakbyście mieli chociaż 15 lat byście zrozumieli że początkowo musiałem czytać żeby sie dowiedzieć że są nudne ach ta gimbaza :)
0
Powiem szczerze że konferencji Tito nawet nie czytałem bo mnie nuudziły a na konferencje Taty czekam jak na mecz
0
Fajnie że idzie pod prąd a nie z prądem co do pytań dziennikarzy lubie takich trenerów, on nigdy nie mówi tego co inni chcą usłyszeć mówi to co czuje, zupełne przeciwieństwo Tito