xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bartra najlepszy zawodnik meczu i to 2 raz z rzędu nie byłem do niego przekonany po zeszłorocznych meczach z Bayernem ale już jest lepiej
0
neymar znowu najlepszy na boisku robil roznice o pedro lepiej nie wspominac tylko mam pytanie czemu on nadal gra w barcelonie. Jak ney sie zaaklimatyzuje to bedzie masakra takie setki jak dzis bedzie konczyl jak messi delikatna podcinka
0
Jakbyśmy zmusili Celtic do gry do tego żeby atakowali do gry pozycyjnej jestem pewien że bysmy wygrali 5-0 ale jeśli będziemy klepać z posiadaniem 80 procent nie wygramy tego meczu ale wiem że Tito to wie i dziś zdobędziemy twierdzę
0
alez mnie sedzia wczoraj wpienil pol nocy spac nie moglem
0
neymar niestety dzis na lawce zaczyna
0
Barca - Real 5-0 albo 6-2 pamiętasz czy ci przypomniec daty ?
0
daj juz spokoj z tym bartra prosze cie to samo pisales przed meczami z bayernem a potem mowiles ze nic sie nie stalo bo jest młody
0
alba to jest lewy obronca ale sie na ta pozycje nie nadaje mały chudy odbija sie od wszystkich jak papier to jest typowy skrzydlowy jak dla mnie
0
song mi bardzo imponuje czekam az zagra z lepszym zespolem wraz z busquetsem iniesta i fabregasem w srodku i w ataku ney i leo szybcy zawodnicy znakomici do kontry iniesta schodzacy na skrzydlo to byloby cos
0
po 5 albo 4 do zera w kazdym meczu i gimbaza dalej narzeka az mnie trzesie cos
0
nareszcie tyle na to czekalem zeby dostosowac styl do przeciwnika a nie w kazdym meczu 80 procent i gowno z tego
0
Neymar spokojnie też wczoraj mógl strzelić hatrika ale zabrakło mu szczęścia co jak co ale mu się należy Pedro tak naprawde nic nie pokazał ale cieszę się również z jego bramek
0
Od wymyślił widać ze dopiero gimnazjum zaczynasz
0
I jeszcze jedno zauważyłem że jak od początku grają Fabregas i Song nie przegrywamy ci zawodnicy znakomicie się rozumieją na boisku podobnie jak Fabs i Messi, jednym słowem znakomici zawodnicy zawsze się rozumieją na boisku
0
Fabregas musi grać od początku a Xavi najwyrzej koło 60 minuty takie jest moje skromne zdanie
0
Vallecano rzadko się broni my lubimy grać z takimi zespołami jest dużo miejsca na boisku a z kontry jak każdy klasowy zespoł jesteśmy najlepsi, ważne żeby nie stracić pierwsi bramki to będzie dobrze bo inaczej mogą być problemy ich stadion niesie
0
Messi według mnie już nic nie musi jest po prostu najlepszy w historii w każdym meczu od kilku lat najlepszy zawodnik to jest jakaś masakra
0
Mourinho sie skończył w finale ligi mistrzów z Interem jak niegdyś Dudek z Liverpoolem w finale
0
4-0 Barca wygrała i dzieci płaczą że za mało Boże widzisz a nie grzmisz
0
kiedys tak nie bylo to mało powiedziane pamietam sezon za Guardioli kiedy na Camp Nou przez ponad pół roku w lidze bramki nie straciliśmy
0
0
Tak się zastanawiam co by było gdyby tak jeszcze np Adriano i Alves doznali kontuzji kto by grał na bokach obrony mamy takie braki w obronie że aż strach trzeba się modlić żeby nie było kontuzji
0
Dzisiaj eksploduję talent Neymara zobaczycie jest znakomita do tego okazja oby tylko Tata Martino wstawił go do 1 składu
0
ale dales czadu fajnie posmiac sie z rana
0
haha ciekawe co ronald wygra z realem hihi
0
Ale ryk mam z tym jego smutkiem zal dupe sciska jak sie takie wypowiedzi czyta dzieci głodują w Afryce a on jest smutny bo miał przypuscmy 13 mln a nie 18
0
Jak na trybunach ?
0
Co ???? Co ty ćpiesz ?
0
Skonczcie z tym Montoyą to samo rok temu bylo z Bartra i zawalil nam koncowke sezonu
0
Twoja propozycja odpada nawet jakby mi zaplacili mam jedna zasade nie ogladam meczów realu