0

Bartra najlepszy zawodnik meczu i to 2 raz z rzędu nie byłem do niego przekonany po zeszłorocznych meczach z Bayernem ale już jest lepiej

0

neymar znowu najlepszy na boisku robil roznice o pedro lepiej nie wspominac tylko mam pytanie czemu on nadal gra w barcelonie. Jak ney sie zaaklimatyzuje to bedzie masakra takie setki jak dzis bedzie konczyl jak messi delikatna podcinka

0

Jakbyśmy zmusili Celtic do gry do tego żeby atakowali do gry pozycyjnej jestem pewien że bysmy wygrali 5-0 ale jeśli będziemy klepać z posiadaniem 80 procent nie wygramy tego meczu ale wiem że Tito to wie i dziś zdobędziemy twierdzę

0

alez mnie sedzia wczoraj wpienil pol nocy spac nie moglem

0

neymar niestety dzis na lawce zaczyna

0

Barca - Real 5-0 albo 6-2 pamiętasz czy ci przypomniec daty ?

0

daj juz spokoj z tym bartra prosze cie to samo pisales przed meczami z bayernem a potem mowiles ze nic sie nie stalo bo jest młody

0

alba to jest lewy obronca ale sie na ta pozycje nie nadaje mały chudy odbija sie od wszystkich jak papier to jest typowy skrzydlowy jak dla mnie

0

song mi bardzo imponuje czekam az zagra z lepszym zespolem wraz z busquetsem iniesta i fabregasem w srodku i w ataku ney i leo szybcy zawodnicy znakomici do kontry iniesta schodzacy na skrzydlo to byloby cos

0

po 5 albo 4 do zera w kazdym meczu i gimbaza dalej narzeka az mnie trzesie cos

0

nareszcie tyle na to czekalem zeby dostosowac styl do przeciwnika a nie w kazdym meczu 80 procent i gowno z tego

0

Neymar spokojnie też wczoraj mógl strzelić hatrika ale zabrakło mu szczęścia co jak co ale mu się należy Pedro tak naprawde nic nie pokazał ale cieszę się również z jego bramek

0

Od wymyślił widać ze dopiero gimnazjum zaczynasz

0

I jeszcze jedno zauważyłem że jak od początku grają Fabregas i Song nie przegrywamy ci zawodnicy znakomicie się rozumieją na boisku podobnie jak Fabs i Messi, jednym słowem znakomici zawodnicy zawsze się rozumieją na boisku

0

Fabregas musi grać od początku a Xavi najwyrzej koło 60 minuty takie jest moje skromne zdanie

0

Vallecano rzadko się broni my lubimy grać z takimi zespołami jest dużo miejsca na boisku a z kontry jak każdy klasowy zespoł jesteśmy najlepsi, ważne żeby nie stracić pierwsi bramki to będzie dobrze bo inaczej mogą być problemy ich stadion niesie

0

Messi według mnie już nic nie musi jest po prostu najlepszy w historii w każdym meczu od kilku lat najlepszy zawodnik to jest jakaś masakra

0

Mourinho sie skończył w finale ligi mistrzów z Interem jak niegdyś Dudek z Liverpoolem w finale

0

4-0 Barca wygrała i dzieci płaczą że za mało Boże widzisz a nie grzmisz

0

kiedys tak nie bylo to mało powiedziane pamietam sezon za Guardioli kiedy na Camp Nou przez ponad pół roku w lidze bramki nie straciliśmy

0

0

Tak się zastanawiam co by było gdyby tak jeszcze np Adriano i Alves doznali kontuzji kto by grał na bokach obrony mamy takie braki w obronie że aż strach trzeba się modlić żeby nie było kontuzji

0

Dzisiaj eksploduję talent Neymara zobaczycie jest znakomita do tego okazja oby tylko Tata Martino wstawił go do 1 składu

0

ale dales czadu fajnie posmiac sie z rana

0

haha ciekawe co ronald wygra z realem hihi

0

Ale ryk mam z tym jego smutkiem zal dupe sciska jak sie takie wypowiedzi czyta dzieci głodują w Afryce a on jest smutny bo miał przypuscmy 13 mln a nie 18

0

Jak na trybunach ?

0

Co ???? Co ty ćpiesz ?

0

Skonczcie z tym Montoyą to samo rok temu bylo z Bartra i zawalil nam koncowke sezonu

0

Twoja propozycja odpada nawet jakby mi zaplacili mam jedna zasade nie ogladam meczów realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?