xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi wejdzie w 70 minucie i pozamiata
0
która to liga ?
0
To jest nieprawda bękarcie
0
ALez to była akcja coś pieknego za 2 lata to on bedzie masakryczny !!
0
hahahahahahahahahhahahahahahahahahhaahhahaa
0
Niestety zero zaskoczenia równie dobrze ja bym mógł wystawić taki skład
0
Czemu ważny ?
0
pamietam w poprzednich sezonach również miał mecze gdzie był wolniejszy jak zwykle ale w nastepnych meczach odpalał i znowu odjeżdżał rywalom ale mam wrażenie że z pamietnego gola z getafe kiedy był jak błyskawica już nigdy nie będzie
0
Pokaz pościk :)
0
Nie rozumiecie że Messi nie jest w słabszej formie tylko podobnie jak wtedy kiedy był Ronaldinho albo Eto albo Henry albo Ibrahimovic bramki rozkładały sie na kilku zawodników, teraz jest Neymar i Messi nie będzie strzelał juz 90 bramek w sezonie ale sporo mniej tak było wtedy tak będzie teraz ale to tylko z korzyścią dla zespołu według mnie bo jesteśmy sporo groźniejszy
0
Buffon jest słaby od paru już lat wygląda przy interwencjach jakby mu sie nie chciało
0
powiedzmy sobie szczerze jakby Messi nie miał kontuzji to zdystansował by Ronalda i to o pare dobrych bramek tak jak to było w ostatnich 3 sezonach, czyli jak to przyznajemy dalej złotą piłkę za strzelone bramki czy za trofea których Ronaldo nie ma żadnych
0
a co wygrał Ronald powiedz chłopczyku ?
0
ostatni sezon pedro w barcelonie niestety taka jest smutna prawda
0
14 latka to już nie dziecko to gimbaza
0
Co ty bredzisz Leo ma dziewczyne i dzieko nie chodzi na zadne panienki pajacu
0
Nie róbcie sztucznego problemu
0
W tym sezonie Dani jak dla mnie jest w super formie
0
Sie podniecaja Ronaldo w madrycie tyle że on ma 20 meczy więcej od Leo o tym juz nie wspominaja
0
To co czytasz
0
Albo statystyki Messiego i gra bez 9 albo wszystkie trofea i kupienie napastnika co wybieracie ?
0
Dobry pomysł ale Lewy i tak jest lepszy Diego Costa mniej by zarabiał
0
Ja tu widze 11
0
Właśnei musimy sobieo dpowiedzieć co jest dla nas ważniejsze statystyki Messiego i 90 bramek w sezonie czy sprowadzenie napastnika który go odciąży, widze że idziemy w dobrym kierunku bo przyszedł Neymar obudził się Alexis brakuje tylko typowej 9. Messi dalej będzie najlepszym strzelcem będzie strzelał po 50 bramek ale wygramy także Lige Mistrzów tego jestem pewien
0
Co na obchodzi ten mecz z Sevilla Gran Derby wygrane -6 w Madrycie jest super proponuje wam robic to co ja czyli nie ogladać meczy realu
0
Jest smutna
0
Ja nie rozumiem co złego powiedział Blatter jakby powiedział o Messim że jest cichy spokojny a Ronaldo jest medialny to co leo by sie obraził ale gwiazdeczka portugalska jak zwykle jest smu
0
messi był naajaktywniejszy tyle co on sprintów wczoraj wykonał od 80 do 93 minuty to nie wiem czy jest jeszcze 2 zawodnik na świecie kótry dałby rade po 80 minutach gry tak zapieprzac
0
Ślepy jestes nie widzisz Neymara ?
0
A czemu nie gra bo ma kontuzje co 2 mecz niestety jakby nie miał kontuzji znowu by pyknął 90 bramek