0

Messi wejdzie w 70 minucie i pozamiata

0

która to liga ?

0

To jest nieprawda bękarcie

0

ALez to była akcja coś pieknego za 2 lata to on bedzie masakryczny !!

0

hahahahahahahahahhahahahahahahahahhaahhahaa

0

Niestety zero zaskoczenia równie dobrze ja bym mógł wystawić taki skład

0

Czemu ważny ?

0

pamietam w poprzednich sezonach również miał mecze gdzie był wolniejszy jak zwykle ale w nastepnych meczach odpalał i znowu odjeżdżał rywalom ale mam wrażenie że z pamietnego gola z getafe kiedy był jak błyskawica już nigdy nie będzie

0

Pokaz pościk :)

0

Nie rozumiecie że Messi nie jest w słabszej formie tylko podobnie jak wtedy kiedy był Ronaldinho albo Eto albo Henry albo Ibrahimovic bramki rozkładały sie na kilku zawodników, teraz jest Neymar i Messi nie będzie strzelał juz 90 bramek w sezonie ale sporo mniej tak było wtedy tak będzie teraz ale to tylko z korzyścią dla zespołu według mnie bo jesteśmy sporo groźniejszy

0

Buffon jest słaby od paru już lat wygląda przy interwencjach jakby mu sie nie chciało

0

powiedzmy sobie szczerze jakby Messi nie miał kontuzji to zdystansował by Ronalda i to o pare dobrych bramek tak jak to było w ostatnich 3 sezonach, czyli jak to przyznajemy dalej złotą piłkę za strzelone bramki czy za trofea których Ronaldo nie ma żadnych

0

a co wygrał Ronald powiedz chłopczyku ?

0

ostatni sezon pedro w barcelonie niestety taka jest smutna prawda

0

14 latka to już nie dziecko to gimbaza

0

Co ty bredzisz Leo ma dziewczyne i dzieko nie chodzi na zadne panienki pajacu

0

Nie róbcie sztucznego problemu

0

W tym sezonie Dani jak dla mnie jest w super formie

0

Sie podniecaja Ronaldo w madrycie tyle że on ma 20 meczy więcej od Leo o tym juz nie wspominaja

0

To co czytasz

0

Albo statystyki Messiego i gra bez 9 albo wszystkie trofea i kupienie napastnika co wybieracie ?

0

Dobry pomysł ale Lewy i tak jest lepszy Diego Costa mniej by zarabiał

0

Ja tu widze 11

0

Właśnei musimy sobieo dpowiedzieć co jest dla nas ważniejsze statystyki Messiego i 90 bramek w sezonie czy sprowadzenie napastnika który go odciąży, widze że idziemy w dobrym kierunku bo przyszedł Neymar obudził się Alexis brakuje tylko typowej 9. Messi dalej będzie najlepszym strzelcem będzie strzelał po 50 bramek ale wygramy także Lige Mistrzów tego jestem pewien

0

Co na obchodzi ten mecz z Sevilla Gran Derby wygrane -6 w Madrycie jest super proponuje wam robic to co ja czyli nie ogladać meczy realu

0

Jest smutna

0

Ja nie rozumiem co złego powiedział Blatter jakby powiedział o Messim że jest cichy spokojny a Ronaldo jest medialny to co leo by sie obraził ale gwiazdeczka portugalska jak zwykle jest smu

0

messi był naajaktywniejszy tyle co on sprintów wczoraj wykonał od 80 do 93 minuty to nie wiem czy jest jeszcze 2 zawodnik na świecie kótry dałby rade po 80 minutach gry tak zapieprzac

0

Ślepy jestes nie widzisz Neymara ?

0

A czemu nie gra bo ma kontuzje co 2 mecz niestety jakby nie miał kontuzji znowu by pyknął 90 bramek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?