0

Najbardziej i tak smiesza mnie ronaldo i te cale srodowisko realu maja bol dupy ze nie ma zlotej pilki od 5 lat a czyja to wina ze pilkarze i trenerzy na calym swiecie widza ogladaja mecze i znaja sie po prostu kto jest najlepszy w histori czy ktos kiedys powiedzial ze christiano jest najlepszym polkarzem w histori nikomu to nawet przez mysl nie przeszlo oco wiec ten ciagly bol dupy ? Odp mi

0

Ronaldo ma bardzo malo asyst w tym roku skad masz info ze ma wiecej od riberego sprawdz statystyki a pozniej sie wypowiadaj

0

Specjalnie napisalem bog z malej bo prawdziwy Bog jest tylko jeden i w niebie i szykuj sie bo rano do szkoly

0

Ribery to nie napastnik tu nie chodzi o jego gole ludzie czy wy jestescie jacys zaslepieni ribery to zawodnik grajacy tylko i wylacznie dla druzyny zupelne przeciwienstwo ronaldo i takiego robbena

0

Ribery nie gra dla siebie to inny typ pilkarza zobacz ile on mial asyst w tamtym sezonie

0

Kazdy docenie gre leo cos pieknego jesli robia to nawet brazylijczycy

0

66

0

Jesli mialbym wybierac miedzy leo i ronaldo w tym roku to zdecydowanie ronaldo ale jest ribery wiec mysle ze dla christiano bedzie ciezko tylko denerwuje mnie jak ktos watpi w poprzednie lata messiego ludzie to byl kosmos najprawdopodobniej nigdy takie lata juz sie nie powtorza i to przez kilkadziesiat lat cieszmy sie ze moglismy to ogladac

0

Mi sie wydaje ze ribery mial ta i ta polowke swietna

0

W koncu madry post i obiektywny a niektorzy przyznaja od dzis medal mistrzostw swiata za hatrik w barazu haha

0

Ale co ma do tego leo nie porownojcie h leo to bog talent najwiekszy w histori pilki wystarczy zobaczyc jeden mecz w jego wykonaniu a ronaldo to super zawodnik jakich bylo w histori kilku brazylijczyka immiennika jeszczd nie dogonil dla christiano cos sie pomylilo on powinien reprezentowac indywidualny sport bo jego bramki strzelane na potege naprawde nic nie przynosza od kilku lat tylko swoje wysokie mniemanie o sobie niestety ale za hatrik w barazu medali mistrzostw swiata nie daja podobnie za 8 bramek w grupie champions league nie wygrywa sie ligi mistrzow jose chcial zeby ronaldo gral dla kolegow dla kibicow dla zespolu a nie dla siebie i swojego ja ale to sie nie uda bo to narcyz zapatrzony w siebie

0

Ale co ma do tego leo nie porownoj i h leo to bog talent najwiekszy w histori pilki wystarczy zobaczyc jeden mecz w jego wykonaniu a ronaldo to super zawodnik jakich bylo w histori kilku brazylijczyka immiennika jeszczd nie dogonil dla christiano cos sie pomylilo on powinien reprezentowac indywidualny sport bo jego bramki strzelane na potege naprawde nic nie przynosza od kilku lat tylko swoje wysokie mniemanie o sobie niestety ale za hatrik w barazu medali mistrzostw swiata nie daja podobnie za 8 bramek w grupie champions league nie wygrywa sie ligi mistrzow jose chcial zeby ronaldo gral dla kolegow dla kibicow dla zespolu a nie dla siebie i swojego ja ale to sie nie uda bo to narcyz zapatrzony w siebie

0

Nie daje sie zlotej pilki za baraze chlopie opanuj sie jak trzeba bylo strzelac i wygrywac to ronaldo sie zacial na wiosne i real nic nie wygral miedzy innymi dlatego i podobnie reprezentacja portugali o maly wlos by plakala

0

Ribery ronald messi

0

Co wygral real ?

0

Nie widze w programie ?

0

Za baraze heh

0

Ronaldo nie wygra zlotej pilki bo nic nie pokazal w najwazniejszych mexzach z borussia i rowniez w lidze gdzie mieli strate 15 punktow rowniez z portugalia zajal 2 miejsce

0

Z chile wie ktos gdzie mecz w tv ?

0

Kto daje zlota pilke za baraze ludzie kochani albo za strzelanie ogorkom w la lidze albo w slabiutkiej grupie livi mistrzow zlota pilke daje sie zawsze za 1 czesc sezonu tak bylo i tak bedzie dlatego nasluszniejszym zwyciezca jest ribery i on nim zostanie dla mnie to zadna niespodzianka obecne mecze pod koniec roku nic nie daja i ronaldo moze w nich strzelac nawet po 5 bramek

0

Nierozumiecie ze najwazniejsze mecze byly w pierwszej czesci sezonu kto daje pilkd za strzelanie goli w barazach albo ogorkom z la liga lub kopenhadze czy innym galatasarayom smugne jest ze dla kibicow realu i klubu niewazne sa juz trofea tylko ronaldo

0

Czy ktos wie czy leci gdzies w tv brazylia - chile

0

Just Fiva to już chyba nikt nie lubi

0

Jakbys reprezentowal swoj kraj to bys wiedzial oco chodzi a szczegolnie dla takiego walczaka jak masherano gra dla kraju to spelnienie marzen

0

Hehe sorki przegapiłem

0

Gdzie tu jest wypowiedz o Ronaldo ?

0

Ozila chyba nigdy nie widziałeś

0

ahhaha a twój Bale gdzie jest według wielu w top 100 może sie znajduje

0

Lewandowski nie przyjdzie do barcy ani tu nie zarobi ani tu nie pogra wybrał bayern po co takie durnowate newsy nie mające nic wpólnego z prawdą

0

czemu ma nie pojechać ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?