0

My jestesmy dziwnym klubem niby szukamy napastnika a jak przychodzi to i tak dajemy go na skrzydlo tak bylo z hendgm tak bylo z villa tak bylo nawet z larsonem tak bedIe z dongou i boje sie ze nawet takiego kolka cardozo na skrzydlo damy

0

7 lat ma przebaczamy

0

Nikt nie przyjdzie jestem o tym przekonany jak o tym ze jutro bedzie znowu dzien

0

Czym ty sie roznisz od czeczena rasisto

0

Jestes zaslepiony gimbazą taki wiek nie martw sie ale plus dla ciebie ze nic o bartrze nie wspomniales ze musi grac

0

W rewanzu real wystawi najsilniejszy sklad hahahah a my sobie mlodych sprawdzimy i gitara

0

Jesli bedzie tak jak mowisz wiesz co to oznacza wygramy wszystko

0

Potrzebne sa centymetry i strzal a tego nasi pilkarze nie maja iniesta to ma takie chude nogi ze nie moze miec mocnego strzalu ale oczywiscie ma inne zalety

0

OOliver torres ot sila hah on jest mniejszy od xaviego

0

I co z tego ?

0

Trafiles w sedno gdy kiedys byla sila w srodku pola keita i yaya wygrywalismy wszystko jak leci tego wlasnie brakuje

0

Super zawodnik oby to byla prawda silny wysoki znakomity technicznie strzal z dystansu to jego najwieksza bron ale niektorym i tak nie dogodzisz

0

Czemu nir gral wczoraj Tello od razu zaznaczam ze wcale nie jestem jego zwolennikiem

0

Trafiles w punkt mam takir same zdanie dorzuce jeszcze ze pedro i alexis nie nadaja sie do taktyki posiadanie pilki i wymieniania tysiaca podan to typowi zawodnicy do gry z kontry i do szybkiej gry ale niestety my tak nie gramy bo xavi musi byc na boisku

0

Wygramy wygramy mysle nie ma obawy

0

Wszystkie wczesniejsze posty przeczytaj uwierz mi pierwszy bronilem pedro jeszcze stosunkowo niedawno ale on gdzies zatracil swoje atuty nie wiem co sie z jim stalo

0

Dyskusja na tym polega ze sa rozne zdajia jak chcialbys dyskutowac zebym ci przytakiwal nawet gdy mysle inacze no daj pan spokoj

0

ZerooOo

0

Neymar to ma 20 lat w jego wieku to niech sie uczy podpatruje messiego i bedzie super

0

Fabregas ma ten sam problem co pedro gra slaboo z lepszymi zespolami ale to po czesc wina trenerow bo wystawiaja go na dziwnej pozycji

0

Raz w roku to i kura piardnie

0

Ile bramek w fazie grupowej ligi mistrzow strzelil bo jakos go znalezc nie moge w strzelcach a naprawde grupe mamy slaba

0

Kiedy to bylo nikt juz o tych bramkach nie pamieta taka jest pilka wazne jest to co ttui teraz a nie 3 sezony temu

0

Nie ma obawy nigdy mu to nie grozi niech jedna chociaz wbije w jakims waznym meczu i wystarczy

0

Neymar kreuje gre a jak cos strzeli to jest bonus a pedro jak nie strzeli gola to zauwaz ze nic praktycznie nie potrafi wykreowac nie porownuj tych pilkarzy bo to dwie rozne klasy

0

Nie poczatkowe nastawienie tylko blad waszego pupilka bartry spowodowal strate gola widac juz czemu graja inni w waznych meczach mam nadzieje ze tak zostanie bo nie chce powtorki z bayernu

0

Łatwe zwyciestwo bez histori z tego co widze wiec elegancko

0

Nie gral chlopczyku

0

I tak sie skonczy wygrana a wy sracie gramy rezerwami bartra roberto nie bedzie 5-0

0

Hah zorro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?