xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
My jestesmy dziwnym klubem niby szukamy napastnika a jak przychodzi to i tak dajemy go na skrzydlo tak bylo z hendgm tak bylo z villa tak bylo nawet z larsonem tak bedIe z dongou i boje sie ze nawet takiego kolka cardozo na skrzydlo damy
0
7 lat ma przebaczamy
0
Nikt nie przyjdzie jestem o tym przekonany jak o tym ze jutro bedzie znowu dzien
0
Czym ty sie roznisz od czeczena rasisto
0
Jestes zaslepiony gimbazą taki wiek nie martw sie ale plus dla ciebie ze nic o bartrze nie wspomniales ze musi grac
0
W rewanzu real wystawi najsilniejszy sklad hahahah a my sobie mlodych sprawdzimy i gitara
0
Jesli bedzie tak jak mowisz wiesz co to oznacza wygramy wszystko
0
Potrzebne sa centymetry i strzal a tego nasi pilkarze nie maja iniesta to ma takie chude nogi ze nie moze miec mocnego strzalu ale oczywiscie ma inne zalety
0
OOliver torres ot sila hah on jest mniejszy od xaviego
0
I co z tego ?
0
Trafiles w sedno gdy kiedys byla sila w srodku pola keita i yaya wygrywalismy wszystko jak leci tego wlasnie brakuje
0
Super zawodnik oby to byla prawda silny wysoki znakomity technicznie strzal z dystansu to jego najwieksza bron ale niektorym i tak nie dogodzisz
0
Czemu nir gral wczoraj Tello od razu zaznaczam ze wcale nie jestem jego zwolennikiem
0
Trafiles w punkt mam takir same zdanie dorzuce jeszcze ze pedro i alexis nie nadaja sie do taktyki posiadanie pilki i wymieniania tysiaca podan to typowi zawodnicy do gry z kontry i do szybkiej gry ale niestety my tak nie gramy bo xavi musi byc na boisku
0
Wygramy wygramy mysle nie ma obawy
0
Wszystkie wczesniejsze posty przeczytaj uwierz mi pierwszy bronilem pedro jeszcze stosunkowo niedawno ale on gdzies zatracil swoje atuty nie wiem co sie z jim stalo
0
Dyskusja na tym polega ze sa rozne zdajia jak chcialbys dyskutowac zebym ci przytakiwal nawet gdy mysle inacze no daj pan spokoj
0
ZerooOo
0
Neymar to ma 20 lat w jego wieku to niech sie uczy podpatruje messiego i bedzie super
0
Fabregas ma ten sam problem co pedro gra slaboo z lepszymi zespolami ale to po czesc wina trenerow bo wystawiaja go na dziwnej pozycji
0
Raz w roku to i kura piardnie
0
Ile bramek w fazie grupowej ligi mistrzow strzelil bo jakos go znalezc nie moge w strzelcach a naprawde grupe mamy slaba
0
Kiedy to bylo nikt juz o tych bramkach nie pamieta taka jest pilka wazne jest to co ttui teraz a nie 3 sezony temu
0
Nie ma obawy nigdy mu to nie grozi niech jedna chociaz wbije w jakims waznym meczu i wystarczy
0
Neymar kreuje gre a jak cos strzeli to jest bonus a pedro jak nie strzeli gola to zauwaz ze nic praktycznie nie potrafi wykreowac nie porownuj tych pilkarzy bo to dwie rozne klasy
0
Nie poczatkowe nastawienie tylko blad waszego pupilka bartry spowodowal strate gola widac juz czemu graja inni w waznych meczach mam nadzieje ze tak zostanie bo nie chce powtorki z bayernu
0
Łatwe zwyciestwo bez histori z tego co widze wiec elegancko
0
Nie gral chlopczyku
0
I tak sie skonczy wygrana a wy sracie gramy rezerwami bartra roberto nie bedzie 5-0
0
Hah zorro