xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie pij wiecej
0
A ja poczekam az cała bedzie w internecie
0
Caly mecz jest na tvp sport
0
Szkoda nie mam eurosport2
0
Wiecie moze gdzie klubowe mistrzostwa swiata beda pokazywane dzis gra bayern jutro ronaldinho
0
Sorki moj blad
0
2 lata temu na tym etapie roznieslimy 3 ligowca 8-0 ciekawe jak bedzie teraz stawiam na 3-0
0
Twoje posty tez nie grzesza madroscia
0
On tego i tak nie zrozumir jest za malutki
0
Juz za pozno na nauke ci powiem do szkoly juz nie chasam
0
Pamietasz bayern i twojego bartre skonczcie z tym bartra on w kazsym meczu popelnia blad bramkowy, jest dobry ale mamy lepszych. Niech sie narazie uczy
0
Super skladzik szykuje sie na 22
0
Przed czym ma odpoczywac przed swietami ?
0
Najwiecej to zalezy od Messiego nie oszukujmy sie ale kiedy on jest w najlepszej formie to my nie przegrywamy
0
Nie dopisalem ze jesli nie zagra Ney i tak obejrze ale na drugi dzien bo mam dekoder z nagrywarka wiec chlopaki luz
0
Jak zagramy podobna taktyka jak w ostatnim mecz z realem to o wynik jestem spokojny. Tata juz cos wymysli o to jestem spokojny
0
Kun polowe sezonu jest kontuzjowany no ale moze zagra
0
Chodzi mi oto czy zagra Ney bo jesli nie bedzie go w skladzie wole sie wyspac
0
Jakie źrodlo ?
0
Zna ktos prawdopodobny sklad na dzis ?
0
Gdzie twoi rodzice miki nikt cie do szkoly nie goni
0
Wyjda chlopaki na camp nou to zobacza co to jest champions league i Barcelona
0
Dla mnie nie ma roznicy kiedy odpadniemy jesli np mielibysmy nie wygrac trofeum bo dla barcy to tylko sie liczy a wiec licze na super mecze
0
Angielskie zeapoly nie sa tak silne na jakie sie maluja, zeszly sezon dobitnie to pokazal city nie wyszlo z grupy dostajac becki od borussi i realu, arsenal odpadk w 1/8 to samo united, a chelsea nie wyszla z dosc latwej grupy bo juve i donieck to nie sa jakies super potegi
0
Pellegrini wygral kiedys z nami heh ? Cos mi sie zdaje ze zawsze becki dostawal. Podobnie bedzie i teraZ
0
My jestesmy barca nie bojmy sie
0
Widocznie jeszcze nie prezentuja odpowiedniego poziomu
0
Dobre powolania niech sie chlopaki zgrywaja przed nami najwazniejsze mecze w sezonie
0
Pierwszy mecz na wyjezdzie to jest nasza przewaga bede sie modlil o to zeby fabregas nie gral w tym meczu na ataku
0
A kto sie city boi nie przesadzajcie naprawde mamy lepszych pilkarzy bez paniki oby tylko byli w formie a szczegolnie leo