0

Nie pij wiecej

0

A ja poczekam az cała bedzie w internecie

0

Caly mecz jest na tvp sport

0

Szkoda nie mam eurosport2

0

Wiecie moze gdzie klubowe mistrzostwa swiata beda pokazywane dzis gra bayern jutro ronaldinho

0

Sorki moj blad

0

2 lata temu na tym etapie roznieslimy 3 ligowca 8-0 ciekawe jak bedzie teraz stawiam na 3-0

0

Twoje posty tez nie grzesza madroscia

0

On tego i tak nie zrozumir jest za malutki

0

Juz za pozno na nauke ci powiem do szkoly juz nie chasam

0

Pamietasz bayern i twojego bartre skonczcie z tym bartra on w kazsym meczu popelnia blad bramkowy, jest dobry ale mamy lepszych. Niech sie narazie uczy

0

Super skladzik szykuje sie na 22

0

Przed czym ma odpoczywac przed swietami ?

0

Najwiecej to zalezy od Messiego nie oszukujmy sie ale kiedy on jest w najlepszej formie to my nie przegrywamy

0

Nie dopisalem ze jesli nie zagra Ney i tak obejrze ale na drugi dzien bo mam dekoder z nagrywarka wiec chlopaki luz

0

Jak zagramy podobna taktyka jak w ostatnim mecz z realem to o wynik jestem spokojny. Tata juz cos wymysli o to jestem spokojny

0

Kun polowe sezonu jest kontuzjowany no ale moze zagra

0

Chodzi mi oto czy zagra Ney bo jesli nie bedzie go w skladzie wole sie wyspac

0

Jakie źrodlo ?

0

Zna ktos prawdopodobny sklad na dzis ?

0

Gdzie twoi rodzice miki nikt cie do szkoly nie goni

0

Wyjda chlopaki na camp nou to zobacza co to jest champions league i Barcelona

0

Dla mnie nie ma roznicy kiedy odpadniemy jesli np mielibysmy nie wygrac trofeum bo dla barcy to tylko sie liczy a wiec licze na super mecze

0

Angielskie zeapoly nie sa tak silne na jakie sie maluja, zeszly sezon dobitnie to pokazal city nie wyszlo z grupy dostajac becki od borussi i realu, arsenal odpadk w 1/8 to samo united, a chelsea nie wyszla z dosc latwej grupy bo juve i donieck to nie sa jakies super potegi

0

Pellegrini wygral kiedys z nami heh ? Cos mi sie zdaje ze zawsze becki dostawal. Podobnie bedzie i teraZ

0

My jestesmy barca nie bojmy sie

0

Widocznie jeszcze nie prezentuja odpowiedniego poziomu

0

Dobre powolania niech sie chlopaki zgrywaja przed nami najwazniejsze mecze w sezonie

0

Pierwszy mecz na wyjezdzie to jest nasza przewaga bede sie modlil o to zeby fabregas nie gral w tym meczu na ataku

0

A kto sie city boi nie przesadzajcie naprawde mamy lepszych pilkarzy bez paniki oby tylko byli w formie a szczegolnie leo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?