xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alez Xavi podanie i co trolle ?
0
Alez mnie fabregas irytuje
0
Laboga daje ognia od poczatku
0
Ja widze co innego, dobrze obserwuj dzisiaj a sie przekonasz.
0
Zapomniales jeszcze napisac o Roberto i o Tello bo wkolo o tym pitolisz. Bartra to juz wasz standard ale dzis gra wiec mozecie sie radowax.
0
Pedro jest w formie zyciowej w tym sezonie pobije swoj rekord bramek w ludze.
0
Widze kazdy tu kocha Bartre jeatem tylko ciekaw za co. Pewnie za mecz z Bayernem i za zawalanie bramek w tym sezonie. No ale niech mlody sie uczy ma kredyt zaufania.
0
Nastepny.... skoncz juz prosze, dobrze ze Bartra gra bo inaczej bys sie pocial pewnie.
0
Jaki kliczko ?
0
Ney dzis nie zagra, tata chce zeby brazylijczyk i Messi zagrali z Getafe w pierwszym skladzie, ich zgranie jest bardzo wazne przed najwazniejszymi spotkaniami w sezonie. Madre posuniecie naszego trenera.
0
Od czego ?
0
Juz sie napoj chlodzi.
0
Spoko ale co to ma do dzisiejszego meczu.
0
Kogo chcesz za Songa ja innego kandydata nie widze na defensywnym.
0
Szkoda juz waszych postow komentowac, wkolo to samo piszecie.
0
Puyol Pique
0
To jak ty bez leo chcesz lekko 5-0 TO z messim ile 12-0 . Opanujcie sie troche ludzie
0
Nie zagramy w najsilniejszym skladzie bo w takim nie gramy od 2 miesiecy. Jest ciezko bez Leo ale dajemy rade, oby i dzis bylo podobnie.
0
Nikt nie ma Busi mial to sie wlasnie wykartkowal i dzis nie zagra.
0
Nawet Xavi nie gral w 1 skladzie gdy byl Deco, Iniesta podobnie.
0
Nikt nie chce Xaviego w skladzie ale zauwazcie jesli on nie gra cos sie zacina, zrozumcie to Xavi to styl Barcy bez niego nic juz nie jest takie samo. On jest trenerem, Taktykiem i pilkarzem w jednym.
0
Pedro jest w gazie wedlug mnie, ale z drugiej strony wiadomo jak to u niego z tym gazem jest potrafi odpalic 2 razy na 5.
0
Nastepny sie obudzil heh
0
Maniek ocknij sie juz nowy rok a Messi nie jest powolany na mecz.
0
Od razu widac kto ma talent a kto go nie ma jak debiutowal Iniesta kazdy widzial ze to bedzie gwiazda, ja u Roberto nie widze tego czegos. Jest wolny, przewidywalny, jakis taki ociezaly, odgrywa tylko do najblizszego zawodnika niestety kto nie ryzykuje ten nie ma, narazir nie zasluguje zeby grac kosztem Xaviego.
0
Na Elche to wystarczy, tak ja kiedys juz pisalem na ogorkow to jest dobry pomysl ale na takje Atletico to bedzie klapa i bida.
0
W meczu z getafe przypomnijcie sobie jak zagral Roberto to byl katastrofalny wystep, niestety taka jest prawda.
0
Daj spokoj chlopaczku z tym Roberto on nie dorasta narazie do piet dla Xaviego i Iniesty
0
Ta a Marca pisala ze Neymara nie bedzie w skladzie haha co za szmatławiec.
0
Neymar nie usiadzie na ławce w madrycie, chcieliby zebysmy stracili punkty ale tak sie nie stanie.