0

Alez Xavi podanie i co trolle ?

0

Alez mnie fabregas irytuje

0

Laboga daje ognia od poczatku

0

Ja widze co innego, dobrze obserwuj dzisiaj a sie przekonasz.

0

Zapomniales jeszcze napisac o Roberto i o Tello bo wkolo o tym pitolisz. Bartra to juz wasz standard ale dzis gra wiec mozecie sie radowax.

0

Pedro jest w formie zyciowej w tym sezonie pobije swoj rekord bramek w ludze.

0

Widze kazdy tu kocha Bartre jeatem tylko ciekaw za co. Pewnie za mecz z Bayernem i za zawalanie bramek w tym sezonie. No ale niech mlody sie uczy ma kredyt zaufania.

0

Nastepny.... skoncz juz prosze, dobrze ze Bartra gra bo inaczej bys sie pocial pewnie.

0

Jaki kliczko ?

0

Ney dzis nie zagra, tata chce zeby brazylijczyk i Messi zagrali z Getafe w pierwszym skladzie, ich zgranie jest bardzo wazne przed najwazniejszymi spotkaniami w sezonie. Madre posuniecie naszego trenera.

0

Od czego ?

0

Juz sie napoj chlodzi.

0

Spoko ale co to ma do dzisiejszego meczu.

0

Kogo chcesz za Songa ja innego kandydata nie widze na defensywnym.

0

Szkoda juz waszych postow komentowac, wkolo to samo piszecie.

0

Puyol Pique

0

To jak ty bez leo chcesz lekko 5-0 TO z messim ile 12-0 . Opanujcie sie troche ludzie

0

Nie zagramy w najsilniejszym skladzie bo w takim nie gramy od 2 miesiecy. Jest ciezko bez Leo ale dajemy rade, oby i dzis bylo podobnie.

0

Nikt nie ma Busi mial to sie wlasnie wykartkowal i dzis nie zagra.

0

Nawet Xavi nie gral w 1 skladzie gdy byl Deco, Iniesta podobnie.

0

Nikt nie chce Xaviego w skladzie ale zauwazcie jesli on nie gra cos sie zacina, zrozumcie to Xavi to styl Barcy bez niego nic juz nie jest takie samo. On jest trenerem, Taktykiem i pilkarzem w jednym.

0

Pedro jest w gazie wedlug mnie, ale z drugiej strony wiadomo jak to u niego z tym gazem jest potrafi odpalic 2 razy na 5.

0

Nastepny sie obudzil heh

0

Maniek ocknij sie juz nowy rok a Messi nie jest powolany na mecz.

0

Od razu widac kto ma talent a kto go nie ma jak debiutowal Iniesta kazdy widzial ze to bedzie gwiazda, ja u Roberto nie widze tego czegos. Jest wolny, przewidywalny, jakis taki ociezaly, odgrywa tylko do najblizszego zawodnika niestety kto nie ryzykuje ten nie ma, narazir nie zasluguje zeby grac kosztem Xaviego.

0

Na Elche to wystarczy, tak ja kiedys juz pisalem na ogorkow to jest dobry pomysl ale na takje Atletico to bedzie klapa i bida.

0

W meczu z getafe przypomnijcie sobie jak zagral Roberto to byl katastrofalny wystep, niestety taka jest prawda.

0

Daj spokoj chlopaczku z tym Roberto on nie dorasta narazie do piet dla Xaviego i Iniesty

0

Ta a Marca pisala ze Neymara nie bedzie w skladzie haha co za szmatławiec.

0

Neymar nie usiadzie na ławce w madrycie, chcieliby zebysmy stracili punkty ale tak sie nie stanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?