xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rivaldo nie odpisuj dla gimbazy bo to nie ma sensu a co do tego co napisales masz swieta racje i weslug mnie Xavi zagral swietny mecz, watpie czy on chodz raz zle podal i non stop asekurowal bocznych obroncow gdy nie nadarzali wrocic. Byl dzis takim drugim Busim.
0
Pedro jest w formie dawno go nie widzialem w takim gazie.
0
Atletico spokojnie dojdzie do polfinalu a zenit w 1/8 odprawia z kwitkiem.
0
Mysle kolego ze obecnie Atletico jest silniejsze i zarowno od city i realu i mozliwe ze od nas wiec nie oceniaj tylko mysl obiektywnie. Atletico ma najlepsze statystyki w swojej histori o czyms to swiadczy.
0
Za Guardioli przegrywalismy na tym stadionie mysle ze dzisiejszy wynik jest super.
0
Zagral super mecz czego ty chcesz od niego ?
0
Bym wyroznil jeszcze Masherano wogole obrona zagrala super nawet Dani
0
Gdzie sa teraz ci co mowili ze sie Masherano nie nadaje ?
0
Gdzie sa teraz ci co mowili ze Masherano sie nie nadaje ?
0
Moze byc tylko lepiej ja jestem zadowolony z wyniku.
0
Xavi i Iniesta sa zupelnie bez formy szczegolnie blady wyglada jakby mu sie wogole juz nie chcialo
0
Tu jest blad Martino powinien grac Montoya ktory tez zbyt dobry nie jest zawsze mu tego czegos brakuje, tej kropki nad "i" ale obecnie wbrytmie meczoweh
0
Zle uwazasz. Bartra to jest dobry na ligowe ogorki, tata na szczescie o tym wie.
0
Powiedzmy sobie szczerze nie bedzie fajerwerkow, rajdow, dryblingow ale jak dla mnie najwazniejsza jest skutecznosc i wygrana. Wiec skłd idealny, do boju.
0
Wlasnie napewno nie zagra od 1 minuty
0
Bardzo dobry sklad mi sie podoba
0
Neymar i Messi na ławce nono widze że Martino nie boi sie podejmować trudnych decyzji.
0
Idealny scenariusz wygrywamy 0-1 i około 70 minuty wchodzi Leo na podmęczonego rywala.
0
Nieaktualne podpisal 2 letni kontrakt z obecnym klubem
0
Ronaldinho podpisal wczoraj 2 letni konttakt do 2016 ze swoim obecnym brazylijskim klubem, nie wroci juz do europy.
0
Messi raczej nie zagra z Atleti w 1 skladzie no ale zobaczymy.
0
Xavi to geniusz i nie zmienie zdania. Jeden z lepszych hiszpanskich pilkarzy w histori. A najbardziej utytulowany to napewno.
0
Raczej bez Xaviego w formie Tiki-taka nie istnieje, on chyba najlepiej na swiecie gra podaniem z pierwszej pilki.
0
Juz nie przesadzajcie dwie setki w meczu to i bronia bramkarze z okregowki
0
No to juz wiemy dlaczego tak wysoko przegralismy z bayernem
0
Kazdy sie przekona ze Bartra to pomylka. Sami zobaczycie. On lamie linie chyba 20 razy na mecz.
0
Jak muslisz dlaczego wczoraj Xavi caly mecz przesiedzial na ławce a Fabs zagral caly mecz ?
0
Wazne zebysmy wygrywali a kto strzela bramki naprawde malo mnie to obchodzi.
0
Carlo juz jest taki pewny ze nie przegraja w niedziele ?
0
Widzialem wczoraj dawnego Puyola w grze. Dobrze ze wraca do znakomitej formy.