0

Rivaldo nie odpisuj dla gimbazy bo to nie ma sensu a co do tego co napisales masz swieta racje i weslug mnie Xavi zagral swietny mecz, watpie czy on chodz raz zle podal i non stop asekurowal bocznych obroncow gdy nie nadarzali wrocic. Byl dzis takim drugim Busim.

0

Pedro jest w formie dawno go nie widzialem w takim gazie.

0

Atletico spokojnie dojdzie do polfinalu a zenit w 1/8 odprawia z kwitkiem.

0

Mysle kolego ze obecnie Atletico jest silniejsze i zarowno od city i realu i mozliwe ze od nas wiec nie oceniaj tylko mysl obiektywnie. Atletico ma najlepsze statystyki w swojej histori o czyms to swiadczy.

0

Za Guardioli przegrywalismy na tym stadionie mysle ze dzisiejszy wynik jest super.

0

Zagral super mecz czego ty chcesz od niego ?

0

Bym wyroznil jeszcze Masherano wogole obrona zagrala super nawet Dani

0

Gdzie sa teraz ci co mowili ze sie Masherano nie nadaje ?

0

Gdzie sa teraz ci co mowili ze Masherano sie nie nadaje ?

0

Moze byc tylko lepiej ja jestem zadowolony z wyniku.

0

Xavi i Iniesta sa zupelnie bez formy szczegolnie blady wyglada jakby mu sie wogole juz nie chcialo

0

Tu jest blad Martino powinien grac Montoya ktory tez zbyt dobry nie jest zawsze mu tego czegos brakuje, tej kropki nad "i" ale obecnie wbrytmie meczoweh

0

Zle uwazasz. Bartra to jest dobry na ligowe ogorki, tata na szczescie o tym wie.

0

Powiedzmy sobie szczerze nie bedzie fajerwerkow, rajdow, dryblingow ale jak dla mnie najwazniejsza jest skutecznosc i wygrana. Wiec skłd idealny, do boju.

0

Wlasnie napewno nie zagra od 1 minuty

0

Bardzo dobry sklad mi sie podoba

0

Neymar i Messi na ławce nono widze że Martino nie boi sie podejmować trudnych decyzji.

0

Idealny scenariusz wygrywamy 0-1 i około 70 minuty wchodzi Leo na podmęczonego rywala.

0

Nieaktualne podpisal 2 letni kontrakt z obecnym klubem

0

Ronaldinho podpisal wczoraj 2 letni konttakt do 2016 ze swoim obecnym brazylijskim klubem, nie wroci juz do europy.

0

Messi raczej nie zagra z Atleti w 1 skladzie no ale zobaczymy.

0

Xavi to geniusz i nie zmienie zdania. Jeden z lepszych hiszpanskich pilkarzy w histori. A najbardziej utytulowany to napewno.

0

Raczej bez Xaviego w formie Tiki-taka nie istnieje, on chyba najlepiej na swiecie gra podaniem z pierwszej pilki.

0

Juz nie przesadzajcie dwie setki w meczu to i bronia bramkarze z okregowki

0

No to juz wiemy dlaczego tak wysoko przegralismy z bayernem

0

Kazdy sie przekona ze Bartra to pomylka. Sami zobaczycie. On lamie linie chyba 20 razy na mecz.

0

Jak muslisz dlaczego wczoraj Xavi caly mecz przesiedzial na ławce a Fabs zagral caly mecz ?

0

Wazne zebysmy wygrywali a kto strzela bramki naprawde malo mnie to obchodzi.

0

Carlo juz jest taki pewny ze nie przegraja w niedziele ?

0

Widzialem wczoraj dawnego Puyola w grze. Dobrze ze wraca do znakomitej formy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?