xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a gdzie Iniesta ktory obecnie jest w najlepszej dyspozycji z calego zespolu ?
0
No to po zwyciestwo chlopaki pake mamy znakomita martwie sie tylko o lewa obrone bo Alba nie podola zadaniu jest w slabej formie
0
sergio iniesta xavi fabs i w ataku Alexis i Messi a w 60 minucie licze na Neymara
0
ale jak Messi lobuje w takim stylu to wiemy co to oznacza dawno tego nie robil, znowj jest soba
0
Mysle ze 4-1 na wyjezdzie z Sevilla pokazalk ze jestesmy w dkbrej formie wiec nie przesadzaj. Z Sevilla rzadko wogole wygrywalismy ostatnimi laty
0
Neymar w 1 skladzie na city za Pedro i jazda
0
masz racje Pique przy Puyolu zawsze gra rewelacyjny mecz nie wiem z czego to wynika ale takie sa fakty
0
Bardzo dobry sklad tylko dal bym za Roberto Fabregasa
0
Benzema moj ulubiony zawodnik Realu cien pilkarza w porownaniu co gral w Lyonie wiadomo Madryt balety ciagle melanze
0
czemu tylko kolka minut Neymara nie podoba mi sie to bez niego z City bedzie bardzo ciezko, podawanie do tylu Pedro i platanie sie o własne nogi Alexisa nie zapewni nam wygranej.
0
soriano wroc gosciu mA talent do zdobywania bramek
0
Jedno jest pewnie to jest nadal najlepsza drużyna w historii
0
hehehe
0
Jutro Ney od 1 minuty i do 60 to żadne ryzyko słaby rywal idealny na przetarcie a z City od 1 minuty
0
Chcialbym zeby zagral dzis puyol
0
jesli nie zagra z city to bedzie najwiekszy blad martino bedzie tego zalowal
0
jak dla mnie najgorszy sedzia w lidze on sedziuje w swoich dziwnych standardach
0
nieprawda
0
no to niepoogladasz sobie
0
fajnie sie czytalo sama prawda
0
aguerro wrocil dzis do treningow z zespolem
0
Zauważyłem ostatnio że Xavi jest w formie wczoraj super mi się pdoobało jak grał w 2 połowie ten balansik z piłką i utrzymywanie się przy niej miazga. Mam nadzieję że wróci stary dobry Xavi chociaż na te ostatnie pół roku bo nie oszukujmy się po mistrzostwach świata rezygnuje z reprezentacji i w Barcelonie też juz nie bedzie grał pierwsze skrzypce.
0
Przypomne tylko że z Bayernem tez grał Pedro i Alexis i razem biegali jak dziki w agrescie i co z tego wynikło ? Neymar nie dość ze jest równie dobry w pressingu to jest 2 razy lepszym piłkarzem od nich, potrafi przytrzymać piłkę, drybling, technika a co ja wam będę opowiadał sami wiecie. Niestety ale taki Alexis nie umie się utrzymać przy piłce u Pedro juz trochę z tym lepiej.
0
Jeśli Martino nie wypuści go w meczu z city w podstawie niestety nie bedzie to z korzyścią dla nas.
0
Pare minut zagra juz w środę a z Rayo zagra w pierwszym składzie podobnie jak z City
0
mesle ze dobry sklad
0
Messi potrzebowal gola i zaczął biegać nrawo za mecz nota 9 minimum
0
Kapitalny mecz w jego wykonaniu i bajeczna technika
0
paradoks najslabszy zawodnik na boisku strzela bramki
0
mam wrazenie ze messiemu nie po drodze z tym trenerem on jakis obrazony jest