0

a gdzie Iniesta ktory obecnie jest w najlepszej dyspozycji z calego zespolu ?

0

No to po zwyciestwo chlopaki pake mamy znakomita martwie sie tylko o lewa obrone bo Alba nie podola zadaniu jest w slabej formie

0

sergio iniesta xavi fabs i w ataku Alexis i Messi a w 60 minucie licze na Neymara

0

ale jak Messi lobuje w takim stylu to wiemy co to oznacza dawno tego nie robil, znowj jest soba

0

Mysle ze 4-1 na wyjezdzie z Sevilla pokazalk ze jestesmy w dkbrej formie wiec nie przesadzaj. Z Sevilla rzadko wogole wygrywalismy ostatnimi laty

0

Neymar w 1 skladzie na city za Pedro i jazda

0

masz racje Pique przy Puyolu zawsze gra rewelacyjny mecz nie wiem z czego to wynika ale takie sa fakty

0

Bardzo dobry sklad tylko dal bym za Roberto Fabregasa

0

Benzema moj ulubiony zawodnik Realu cien pilkarza w porownaniu co gral w Lyonie wiadomo Madryt balety ciagle melanze

0

czemu tylko kolka minut Neymara nie podoba mi sie to bez niego z City bedzie bardzo ciezko, podawanie do tylu Pedro i platanie sie o własne nogi Alexisa nie zapewni nam wygranej.

0

soriano wroc gosciu mA talent do zdobywania bramek

0

Jedno jest pewnie to jest nadal najlepsza drużyna w historii

0

hehehe

0

Jutro Ney od 1 minuty i do 60 to żadne ryzyko słaby rywal idealny na przetarcie a z City od 1 minuty

0

Chcialbym zeby zagral dzis puyol

0

jesli nie zagra z city to bedzie najwiekszy blad martino bedzie tego zalowal

0

jak dla mnie najgorszy sedzia w lidze on sedziuje w swoich dziwnych standardach

0

nieprawda

0

no to niepoogladasz sobie

0

fajnie sie czytalo sama prawda

0

aguerro wrocil dzis do treningow z zespolem

0

Zauważyłem ostatnio że Xavi jest w formie wczoraj super mi się pdoobało jak grał w 2 połowie ten balansik z piłką i utrzymywanie się przy niej miazga. Mam nadzieję że wróci stary dobry Xavi chociaż na te ostatnie pół roku bo nie oszukujmy się po mistrzostwach świata rezygnuje z reprezentacji i w Barcelonie też juz nie bedzie grał pierwsze skrzypce.

0

Przypomne tylko że z Bayernem tez grał Pedro i Alexis i razem biegali jak dziki w agrescie i co z tego wynikło ? Neymar nie dość ze jest równie dobry w pressingu to jest 2 razy lepszym piłkarzem od nich, potrafi przytrzymać piłkę, drybling, technika a co ja wam będę opowiadał sami wiecie. Niestety ale taki Alexis nie umie się utrzymać przy piłce u Pedro juz trochę z tym lepiej.

0

Jeśli Martino nie wypuści go w meczu z city w podstawie niestety nie bedzie to z korzyścią dla nas.

0

Pare minut zagra juz w środę a z Rayo zagra w pierwszym składzie podobnie jak z City

0

mesle ze dobry sklad

0

Messi potrzebowal gola i zaczął biegać nrawo za mecz nota 9 minimum

0

Kapitalny mecz w jego wykonaniu i bajeczna technika

0

paradoks najslabszy zawodnik na boisku strzela bramki

0

mam wrazenie ze messiemu nie po drodze z tym trenerem on jakis obrazony jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?