xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
99 procent na miejscu Lewego zrobilo bylo podobnie, po prostu BVB nie dalo mu wyboru.
0
Wlasnie niech teraz sami zaluja bo mysle ze jest czego. Za rok zamiast Ligi Mistrzow zostanie im wspomnienie o potedze i wspomnienie po Lewym ich najlepszym snajperze w historii, to samo z Goetze i mysle ze trzecim bedzie Reus, jestem o tym przekonany.
0
Nie do konca jest tak ze Lewy to judasz. Spojrzmy na to od takiej strony. Rok temu Lewy chcial podwyzke zarabial 1, 5 mln euro za sezon . Strzelal gola za golem, czy to liga czy liga mistrzow nie robilo mu roznicy, 4 bramy z realem mowia same za siebie. Usiedli do rozmow o podwyzce i co ? Borussia dala mu do zrozumienia ze polak u nich nie moze zarabiax wiecej niz ich pupilek reus, daja mu 3, 5 za sezon przy 5 Reusa. Do akcja niepostrzezenie wkracza Bayern siadaja do rozmowi jest 8 mln euro na stole, Lewy negocjuje bo jak sam obecnie mowi szanuje nas Polakow i siebie samego nie czuje sie gorszy od jakis Lahmow Robbenow czy Riberych, Wynegocjowali z Kucharskim ile ? 11 mln euro za sezon plus bonusy. Bayern go docenil bardzo szybko a Borussia okazala sie skapym szefem . Nie lubie bayernu ale ciesze sie ze odszedl z Borussi chociaz ich lubie ale brzydko go potraktowali. Final tej histoii jest taki ze Borussia rzutem na tasme podwyzszyla Lewemu kontrakt do 7 mln na ostatnie miesiace zeby zrobic z ludzi idiotow i nie wyjsc na pajacow , bo naprawde 1,5 mln przy 11 to wyglada jak kupa gnoju. A kto na tym wyszedl wszystkim najlepiej ? Madry czlowiej Lewandowski. Ma podwyzke na koniec w Borussi i 55 mln w 5 lat w Bayernie, w koncu ktos pokazal z naszych rodakow ze ma jaja i walczy o swoje i po czesci o honor ojczyzny, pokazal nam zebysmy nie byli dymani za granicami naszego kraju. Ja wyciagnalem z tej histori taka lekcje a wy ? Nie wiem czy to ktos przeczyta ale szanujmy sie i Lewego pozdro
0
Duzo wiecej od nas haha lewy zarabia tyle co my tu wszyscy i nasze rodziny razem wziete w 1000 lat on tyle w rok zarobi
0
Ja to juz dwa lata temu wiedzialem. W sumie kazdy to wiedzial.
0
Fajna perspektywa szkoda ze Leo nie jest powolany na mecz
0
Tak jak kazdy szuka wyzwan czyli pieniedzy hihi
0
W sumie czemu my tu piszemy o lewym heh
0
U Guardioli w bayernie w kazdym meczu gra mandukic wedlug ciebie to nie jest napastnik heh? Guardiola nie jest glupcem wie ze Bayern to nie Barca nie ma Messiego i napastnik w skladzie po prostu byc musi. Chorwat jest w Bayernie obecnie najlepszym ich strzelcem 9 goli zagral praktycznie wszystkie mecze w lidze
0
Juve obecnie finansowo nie dorasta bayernowi jak wczesniej pisalem ludzie mniej jadu. Nie jestem kibicem bayernu nawet bardziej wole juve a barce kocham od wielu lat. Ale bede kibicowal polakowi niech mu sie wiedzie dla mnie moze nawet przez 5 lat nie strzelac dla reprezentacji bo wiem jak jest grac w zespole z kims kto nie umie grac w pilke, po prostu nic nie zrobisz nawet gdybyc sie skupal, pilka nozna to sport zespolowy i basta.
0
Ibra to moze zly przyklad bo on gra tam gdzie chce a nie tam gdzie go chca
0
Ale dales teraz maslo maslane orzechowe
0
Kasa nie lepsza w Bayernie dostanie tyle co w realu nikt nie zarabia oprocz ronaldo.
0
Smiesza mnie polaczki ktorzy gadaja ze bedzie grzal lawe wy nie znacie lewego to urodzony zwyciezca on czy to w realu czy u nas gralby w 1 skladzie to samo bedzie w bayernie. Na nowy rok prosze was mniej jadu wiecej milosci. Niektorzy nie wiem czemu ale nie lubia polaka ktoremu sie udalo jak zadnemu innemu przedte. Boniek czy Deyna byli super ale z calym szacunkiem juve to nie bayern. Bayern to klub ktory moze miec naprawde kazdego takiego ibrahimovica albo falcai ale wybrali polaka, docencie to bo to sie wiecej nie wydarzy przez 100 lat. Niektorzy mysla ze sie bardziej znaja od tych co beda mu placic 11 baniek za sezon, tak wiem sciska was ile bedzie zarabial.
0
Zwykly dobijacz haha. Widziales kiedys mecz borussi ? Lewy ma najwiecej asyst w zespole i w lidze jest tez wysoko w asystach, kreuje gre to nie jest typowy napastnik, ma ciag na bramke, strzal, super technike, drybling tylko takich biora do bayernu i placa im 11 za sezon dla porownania mandzukic zarabia 5 mln bo wlasnie jest zwyklym dobijaczem.
0
Nic nie bez sensu kolego. Borussia mu placila 1, 5 mln od poczatku dopiero przez ostatnie pol roku podwyzszyli do 7 mln i to jest najwiecej w calym klubie. W bayernie Lewy zarobi za sezon 11 wiec prosty rachunek kto ile kasy ma. Taka ciekawostka 11 mln za sezon w bayernie to i tak nie jest najwiecej w zespole
0
Chlopie on tam bedzie gwiazda
0
I bardzo fajnie ja jestem polakiem i lubie ogladac polakow w sporcie
0
0
Tyle czekalismy na Messiego to jeszcze poczekamy. Spokojnie i cierpliwosci
0
Nie ma potrzeby przyspieszac jego wejscie na boisko, niepotrzebny pospiech moze tylko zaszkodzic. Niech wroci dopiero na Atletico i luz
0
Ale Messi musi czuc stres zeby znowu nie dostac kontuzji po wejsciu na boisku
0
Mysle ze na lawce usiadzie z Elche ale jeszcze nie zagra
0
Czyli dzis wraca Messi super informacja
0
Ale pojazd haha. Nie ma to jak posmiac sie z Realu na dobranoc
0
W miesiac nie da sie czystego miesnia wyrobic nie przesadzajcie już
0
2,5 to za malo ja nawet takich filmikow nie wlaczam
0
Napewno zagrasz w Barcie
0
Wlasnie to jest piekne ze pilkarzd maja tyle hajsu a i tak trenowac moga wszedzie aby tylko bylo kawalek trawki i spokoj
0
Gre