xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cwiercfinal ligi mistrzow to wedlug ciebie nic ? O wlos by wyeliminowali borussie i awansowali do polfinalu
0
Na dzien dzisiejszy atletico charakterem i walka wygra z nami, ale wroci Messi i zepniemy sie. Jestem dobrej myśli.
0
Takie mecze sie ciekawie i interrsujaco oglada. Emocje byli, wygrana jest, nic wiecej mnie nie obchodzi.
0
Powinni dla pedro postawicnkrate jak ich dzisiaj uratowal
0
Jak zwykle juz dawno zauwazylem ze odpuszcza
0
Ostatni mecz Roberto w Barcelonie modle sie o to
0
Fatalny zawodnik ten roberto zal patrzec
0
Widzieliscie co zrobil roberto co on kurde robi
0
Sergi roberto w skladzie haha
0
Hahahahahahahahahaha
0
Fabregas na ataku hahaha on jest chyba wolniejszy od mojego 10 letniego brata
0
Mowilem Roberto to jest jakies totalne totalne nieporozumienie nie ogladam tego meczu
0
Mowilem ze ten Roberto rusza sie jak Puyol brz nogi
0
Co Laboga bredzi ?
0
Jestem pewien ze przegramy ten mecz takim skladem. Dobre dla mnie jest chociaz to ze nie ma Bartry wogole mnie on nie przekonuje a jego bledy bramkowe z 3 ligowcem i villarealem to potwierdzana, jakby Pique popelnial takie babole byscie go chyba zlinczowali
0
Wiecie ile daliby Messiemu w City albo Psg ? Ja wam powiem okolo 2 razy tyle co obecnie zarabia , wiec lepiej dac mu nieznaczna podwyzke i dmuchac na zimne.
0
Taki trochr drugi Tello wypuszcza pilke i jazda
0
Zawodnik swietny ale za bardzo trzyma sie lini u nas nie rozwinie skrzydel, bo nie mamy napastnika wiec jazda przy lini i dosrodkowanie u nas nie wypali
0
Haha dobre
0
Jakie zrodlo?
0
Pedro sie troche wypalil a jest przeciez jeszcze bardzo mlody. To jest troche zastanawiajace, powod tego jakis musi byc
0
Po prostu jest juz zdrowy i 3 etap to kondycja
0
MMoj ojciec jest zlodziejem a i tak zawsze stoje za nim murem
0
No to powrot Messiego 8 stycznia z Getafe ostatnie 20 minut
0
A ja zycze Casilliasowi zeby odszedl, szkoda go na ławke
0
Mozesz juz kibicowac realowi. Nikt cie tu nie trzyme
0
Chlopaku naucz sie pisac. Widze ze nie uwarzasz na lekcjach polskiego, migusiem do gimbazy ruszaj bo niedlugo zamykaja i dalej bedziesz bazgrolił
0
Napewno Pedro sie nie chcial pozbyc. On dal mu szanse i byl jego pupilkiem
0
Barcelona zdobyla mistrza jego bramka dala wielkie zero, z Borussia odpadli w fatalnym stylu bramka znaczyla wielkie zero, Galatasaray to sa ogorki z calym szacunkkem dla nich, Juve odpadlo z grupy z bardzo slabej grupy wiec zbyt silni nie byli, z atletico przegrali final wiec jego bramka znaczyla wielkie zero. Cos jeszcze ? Jak nie to pakuj ksiazki i do szkoly bo klasowka z matematyki sie zaraz zacznie
0
Duzo tych kandydatow hah