0

Cwiercfinal ligi mistrzow to wedlug ciebie nic ? O wlos by wyeliminowali borussie i awansowali do polfinalu

0

Na dzien dzisiejszy atletico charakterem i walka wygra z nami, ale wroci Messi i zepniemy sie. Jestem dobrej myśli.

0

Takie mecze sie ciekawie i interrsujaco oglada. Emocje byli, wygrana jest, nic wiecej mnie nie obchodzi.

0

Powinni dla pedro postawicnkrate jak ich dzisiaj uratowal

0

Jak zwykle juz dawno zauwazylem ze odpuszcza

0

Ostatni mecz Roberto w Barcelonie modle sie o to

0

Fatalny zawodnik ten roberto zal patrzec

0

Widzieliscie co zrobil roberto co on kurde robi

0

Sergi roberto w skladzie haha

0

Hahahahahahahahahaha

0

Fabregas na ataku hahaha on jest chyba wolniejszy od mojego 10 letniego brata

0

Mowilem Roberto to jest jakies totalne totalne nieporozumienie nie ogladam tego meczu

0

Mowilem ze ten Roberto rusza sie jak Puyol brz nogi

0

Co Laboga bredzi ?

0

Jestem pewien ze przegramy ten mecz takim skladem. Dobre dla mnie jest chociaz to ze nie ma Bartry wogole mnie on nie przekonuje a jego bledy bramkowe z 3 ligowcem i villarealem to potwierdzana, jakby Pique popelnial takie babole byscie go chyba zlinczowali

0

Wiecie ile daliby Messiemu w City albo Psg ? Ja wam powiem okolo 2 razy tyle co obecnie zarabia , wiec lepiej dac mu nieznaczna podwyzke i dmuchac na zimne.


0

Taki trochr drugi Tello wypuszcza pilke i jazda

0

Zawodnik swietny ale za bardzo trzyma sie lini u nas nie rozwinie skrzydel, bo nie mamy napastnika wiec jazda przy lini i dosrodkowanie u nas nie wypali

0

Haha dobre

0

Jakie zrodlo?

0

Pedro sie troche wypalil a jest przeciez jeszcze bardzo mlody. To jest troche zastanawiajace, powod tego jakis musi byc

0

Po prostu jest juz zdrowy i 3 etap to kondycja

0

MMoj ojciec jest zlodziejem a i tak zawsze stoje za nim murem

0

No to powrot Messiego 8 stycznia z Getafe ostatnie 20 minut

0

A ja zycze Casilliasowi zeby odszedl, szkoda go na ławke

0

Mozesz juz kibicowac realowi. Nikt cie tu nie trzyme

0

Chlopaku naucz sie pisac. Widze ze nie uwarzasz na lekcjach polskiego, migusiem do gimbazy ruszaj bo niedlugo zamykaja i dalej bedziesz bazgrolił

0

Napewno Pedro sie nie chcial pozbyc. On dal mu szanse i byl jego pupilkiem

0

Barcelona zdobyla mistrza jego bramka dala wielkie zero, z Borussia odpadli w fatalnym stylu bramka znaczyla wielkie zero, Galatasaray to sa ogorki z calym szacunkkem dla nich, Juve odpadlo z grupy z bardzo slabej grupy wiec zbyt silni nie byli, z atletico przegrali final wiec jego bramka znaczyla wielkie zero. Cos jeszcze ? Jak nie to pakuj ksiazki i do szkoly bo klasowka z matematyki sie zaraz zacznie

0

Duzo tych kandydatow hah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?