xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W NBA sa jakies ograniczenia ? Nie wydaje mi sie
0
Golabka hahahahahahahahahahahahahahaha
0
Widac ze Ronaldo gra tylko dla siebie bo odkad Leo doznal kontuzji cos zelus bramki nie moze strzelic
0
Masz racje ale co zrobic takie zycie
0
Niestety tak nie uwazam, bramkarz meczu nie wygra
0
To konec Fausa w Barcelonie
0
Lewandowski nie widze drugiego kandydata
0
Ja zauwazylem ze obecnie juz kazdy z nami gra autobus. Jeden wyjatek w tym sezonie to bylo vallecano
0
To nie jest duzo. Okolo 2 kg ale jest super
0
Taaa i Fabregas blakajacy sie na ataku, mi to nie bardzo podchodzi
0
70 to za malo 150 by sie chcialo heh
0
No mysle ze Vidal jest ciut w lepszej formie ale brawo Alexis
0
Ribery juz czuje ze to przegral. Jesli Messi nie wygra to mnie wogole nie interesuje kto zgarnie nagrode
0
Kogo to obchodzi ze ty bys cos chcial
0
Myśle ze Messi rzadko jest smutny to nie Ronaldo
0
Messi na tych wczorajszych zdjeciach i na tym wyraźnie wyszczuplał. To dobrze wróży
0
0
Sunderland
0
A Sergi Roberto niczym Chrapek uswiadomieni wiedza oco chodzi
0
Chodzi mi o kakao do picia a nie kakao w sensie no wiesz jakim sensie
0
Dlaczego ? Zawiera kofeine
0
To jest okreslony kibic realu i Christiano dlatego wole wyciszkny głos, on nie potrafi byc obiektywny
0
Od kakao sie nie zasypia ?
0
Cos ci sie pomyliło kolego z Roberto na drugi raz sie przypatrz, liczylem mu straty mial conajmnej z 7 plus dwa razy pilka mu odskoczyla jak z nka biegl i stracil, podania tylko w poprzek, nie da sie niezauwazyc ze jest bardzo wolny boi sie ryzyka
0
Neymar i dlugo dlugo nic
0
Tello to porazka mam nadzieje ze odejdzie w styczniu. Jego zwod ala roberto carlos juz nie wypala kazdy go rozgryzl, on nie ma dryblingu ani techniki za grosz, podawac dokladnie moglby sie nauczyc.
0
Co wyprawia Montoya to zalamka nie wiem czy on ma opozniony zaplon ? Sergi Roberto to nie jest pilkarz na barcelone on sie rusza jakby mial ciezarki w nogach, co drugie podanie niedokladne, smiem twierdzic ze Pinto jest szybszy od niego a 35 letni Puyol juz napewno
0
Skonczcie z tym barta juz was pogielo z nim co drugi post bartra. Zakochaliscie sie w nim czy co
0
Szkoda ze Alexisa nie ma bedzie nizszy wynik ale i tak jest spoko
0
Tv trwam komentuje dziwisz i rydzyk