0

W NBA sa jakies ograniczenia ? Nie wydaje mi sie

0

Golabka hahahahahahahahahahahahahahaha

0

Widac ze Ronaldo gra tylko dla siebie bo odkad Leo doznal kontuzji cos zelus bramki nie moze strzelic

0

Masz racje ale co zrobic takie zycie

0

Niestety tak nie uwazam, bramkarz meczu nie wygra

0

To konec Fausa w Barcelonie

0

Lewandowski nie widze drugiego kandydata

0

Ja zauwazylem ze obecnie juz kazdy z nami gra autobus. Jeden wyjatek w tym sezonie to bylo vallecano

0

To nie jest duzo. Okolo 2 kg ale jest super

0

Taaa i Fabregas blakajacy sie na ataku, mi to nie bardzo podchodzi

0

70 to za malo 150 by sie chcialo heh

0

No mysle ze Vidal jest ciut w lepszej formie ale brawo Alexis

0

Ribery juz czuje ze to przegral. Jesli Messi nie wygra to mnie wogole nie interesuje kto zgarnie nagrode

0

Kogo to obchodzi ze ty bys cos chcial

0

Myśle ze Messi rzadko jest smutny to nie Ronaldo

0

Messi na tych wczorajszych zdjeciach i na tym wyraźnie wyszczuplał. To dobrze wróży

0

0

Sunderland

0

A Sergi Roberto niczym Chrapek uswiadomieni wiedza oco chodzi

0

Chodzi mi o kakao do picia a nie kakao w sensie no wiesz jakim sensie

0

Dlaczego ? Zawiera kofeine

0

To jest okreslony kibic realu i Christiano dlatego wole wyciszkny głos, on nie potrafi byc obiektywny

0

Od kakao sie nie zasypia ?

0

Cos ci sie pomyliło kolego z Roberto na drugi raz sie przypatrz, liczylem mu straty mial conajmnej z 7 plus dwa razy pilka mu odskoczyla jak z nka biegl i stracil, podania tylko w poprzek, nie da sie niezauwazyc ze jest bardzo wolny boi sie ryzyka

0

Neymar i dlugo dlugo nic

0

Tello to porazka mam nadzieje ze odejdzie w styczniu. Jego zwod ala roberto carlos juz nie wypala kazdy go rozgryzl, on nie ma dryblingu ani techniki za grosz, podawac dokladnie moglby sie nauczyc.

0

Co wyprawia Montoya to zalamka nie wiem czy on ma opozniony zaplon ? Sergi Roberto to nie jest pilkarz na barcelone on sie rusza jakby mial ciezarki w nogach, co drugie podanie niedokladne, smiem twierdzic ze Pinto jest szybszy od niego a 35 letni Puyol juz napewno

0

Skonczcie z tym barta juz was pogielo z nim co drugi post bartra. Zakochaliscie sie w nim czy co

0

Szkoda ze Alexisa nie ma bedzie nizszy wynik ale i tak jest spoko

0

Tv trwam komentuje dziwisz i rydzyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?